Kırmızı Balon

Kırmızı Balon Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Balon ; Kırmızı balon ile zıplayarak başladığınız oyunun tüm bölümlerinde belirli sayıda puanlar bulunuyor olucak. Sizinde yapmanız gereken bu balonları toplamak olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Balon Oyunu 3000 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 38 Beceri Oyunları

Kırmızı Balon Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Uçan Balon Uçan Balon Turizm yerlerinin en eğlenceli aktivitelerinden biri olan uçan balonlar aldıkları insanlara gökyüzünde eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Özellikle ülkemizde kapadokya da yaygın olan uçan balonlar binenlere unutulmaz anılar bırakmakta. Eklemiş olduğumuz bu oyunda yapmanız gereken ekranın sol alt köşesinde konumlandırılmış füze atar ile uçan balonları hedef alarak vurmaya çalışmak. Bakalım hedefi tutturabilecek misiniz. Yön tuşları ile yönlendirin. Boşluk tuşu ile atışınızı yapın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tavşanla Balon Şişirme Tavşanla Balon Şişirme Tavşanla Balon Şişirme oyununda rakip tavşanla eğlenceli bir yarış içerisinde olacaksınız. "Enter" tuşuna seri şekilde üst üste basarak balonu rakipten önce patlatmalısınız. Ayrıca oyun başlangıcında çift oyuncu seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede oyunu arkadaşınızla oynayarak daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

SüperMaymun Balon Patlatma SüperMaymun Balon Patlatma Süperman den esinlenen maymun kahramanınız sizler için eklediğimiz bu oyunda uçarak hareket etmekte olan balonları patlatmak için çaba sarfediyor. Oyundaki amacınız elinizden gelen en hızlı şekilde en fazla balonu patlatarak yüksek puanlara ulaşmayı sağlamak. Mouse ile kahramanınızı yönlendirebilir balonları hızlıca patlatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sünger Bob Kirli Balon Sünger Bob Kirli Balon PLAY yazısına tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladığınızda Sünger Bob ve ahtabot arkadaşıyla denizi temizlemelisiniz. Deniz de bolca pis balonlar vardır ve bu balonlar herkesin yüzüne yapışıp onları kötü yönlendiriyor. Balonlar harici de ne varsa deniz de temizleyebilirsiniz. Sünger Bob veya arkadaşını yönetmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız ve pislikleri süpürgenizin içine çekmek için mause(fare) sol tuşuna basınız.

Sünger Bob Baloncuklar Sünger Bob Baloncuklar Çizgifilm kahramanımız süngerbob 'a düşmanları hava balonları yolluyorlar sizde mause ile süngerbob'un üstüne gelen baloncukları mause yardımı ile patlatın.

Şirinler Balon Patlatma Şirinler Balon Patlatma Çizgi filmlerin en beğenilenlerinden olan Şirinler ile internet üzerinden oynayabilmeniz için hazırlanmış eğlenceli bir oyun. Balonlara doğru bir şekilde nişan alarak en fazla balonu en kısa sürede patlatmaya çalışarak yüksek puanlar elde etmelisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Renkli Balonlar Renkli Balonlar Hedefinizdeki balonlar göndereceğiniz balonla aynı renkte olmalı. Mouse yardımıyla hedef yönünüzü ayarlayarak balano hedefe yollamalısınız. Ne kadar çok balonu bir anda patlatırsanız o kadar yüksek puan elde edebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Mario Balonu Mario Balonu Mario balonu ile dolaşmaya çıktı ama yolda bazı engeller var.Dikkatli olmalısız.Yön tuşları ile oynayın.