Kalp Topla

Kalp Topla Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Topla ; Sağ-sol ok tuşları - Hareket et. Yukarı ok tuşu - Zıpla. Space - Atak.Mümkün olduğu kadar kalbi hızlıca topla. Düşmanlara karşı dikkatli ol. Kuşlara ve böceklere dokunmaktan kaçın. Space ile onlara saldırabilir ve yok edebilirsin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Topla Oyunu 1909 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Beceri Oyunları

Kalp Topla Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yojo Şekerleri Topla Yojo Şekerleri Topla Yukardan atılan şekerleri kapışıyoruz. Klavye Yön Tuşlarını kullanın.

Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Yıllarını tıp okumaya doktorumuz uzun yıl ve tecrubelerin ardından uzmanlık derecesini alarak hastalarını sağlığına kavuşturmaya çalışıyor. Zorlu geçen ameliyatlara doktorumuzun emirlerini yerine getirerek ameliyatı tamamlamasına yardım etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tüylü Toplar Tüylü Toplar Aynı renkteki topları vurun. Yerinden memnun olan tüylü topların yere düşmemek için yaptığı yüz ifadeleri hepinizi çok eğlendirecek.

Topları Yakala Topları Yakala PLAY THE GAME ile oyuna başlayın ve topların atılmasını bekleyin! Topun atılış açısına göre top gelirken köpeğin uzerine tıklayıp AĞZIYLA yakalamasını saglayın. Topu yakalamak için mause ile top size gelirken köpeğin üzerine tıklamalısınız.

Topları Sektir Topları Sektir Oyunda bulunan topları kafanızın üzerinde sektirmeniz gerekmektedir. Oyunu mause yani fare yardımınız ile toplara yakın yerlere futbolcuyu sürükleyerek topların futbolcunun kafasına gelecek şekilde ayarlayarak topları sektirebilirisniz. Ayrıca oyun içerisine ilerleyen bölümlerde kafanızda sektireceğiniz topların sayısı çoğalmaktadır ve oyun zorlaşmaktadır.

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Toplama İşlemleri Toplama İşlemleri Matetamik dünyasında sayıları öğrendikten sonra öğrendiğimiz temel şeylerin başında gelir toplama işlemleri. Günlük hayatta sıkça kullandığımız toplama işlemi alış veriş yaparken sayım yaparken karşımıza çıkmaktadır. Bu tür işlemleri kolay bir şekilde yapabilmek için çok yüksek bir zekaya sahip olmamız gerekmese bile pratiğimizin fazla olması gerekmektedir. Eklediğimiz bu oyunda amacımız toplama işlemlerinde pratik yaparak hata yapma payınızı en alt seviyelere indirmeye çalışmak. Oyunda verilen rakamların toplamlarını eşittir işaretinden sonraki kısma klavyedeki numerik tuşları yardımı ile yazıyoruz. Hata yaptığınızda oyun puanınız düşerken doğru sonuçlarda puanınız artıyor. Amacınız en kısa sürede en yüksek skora ulaşmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Toplama Araba Toplama Araba Oyun severler dünyasının eğlenceli merkezinde sizler için Toplama Araba olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapboz olarak verilen resimde aracın parçalarını gereken yerlere yerleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.