insanları kurtar

insanları kurtar Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

insanları kurtar ; Helikopterle buzullar arasında kurtarılmayı bekleyen birçok insan bulunuyor. Haydi göreve. Aralık tuşu yükselmenizi sağlar. Ok tuşları da yön ve freni.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

insanları kurtar Oyunu 1371 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Beceri Oyunları

insanları kurtar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzaylıları Kurtar Uzaylıları Kurtar Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın. Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Şimşek Mekkuini Kurtar Şimşek Mekkuini Kurtar Araba yarışında şarampole yuvarlanmış olan araçlara yardım ederek onları çekmek için çabalıyoruz.

Rehine Kurtarma Operasyonu Rehine Kurtarma Operasyonu Teröristler tarafından rehin alınan masum insanları kurtarman gerekiyor. Terörsitler birçok insanı rehine aldılar ve onlar ile savaşarak rehineleri kurtarman gerekiyor. Rehineleri kurtarmak için bütün teröristleri yok edeceksin. Savaşçı askeri W,A,S,D tuşları ile yönlendirebilir ve Mouse ile silahınız ile düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Pucca Kediyi Kurtar Pucca Kediyi Kurtar Minik, sevimli, güzel kız kedisini kurtarmak için maceralara girdi. Yolu üzerindeki engelleri aşmaya çalışırken kendisine hayat veren kalpleri de topluyor. Çok güzel bir macera aksiyon oyunu.

Prensesi Kurtar Prensesi Kurtar Kuleyi bombalayın ve esir olan prensesi kurtarın. Prenses aşağıya düşerken onu kurtarın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Power Rangers Kızıl Kurtarma Power Rangers Kızıl Kurtarma Çizgifilm karakteri Ünlü Power Rangers kendilerine verilen bir kurtarma görevi için görev başına geçtiler. Aksiyon dolu bu oyun le keyifli vakit geçireceksiniz.

Penaltı Kurtarıcısı Penaltı Kurtarıcısı Penaltı kurtarıcısı olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yetenekli bir futbolcunun etkili penaltı şutlarına maruz kalmaktasınız. Mouse yardımıyla eldivenli elleri topun geliş yönüne sürükleyerek topları yakalamaya çalışmalısınız. En fazla toğu yakalayarak yüksek puanlar elde etmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Orman Kurtarma Timi Orman Kurtarma Timi Kahramanınız orman kurtarma timinde görev almakta. Görevi ise ormanları katletmek isteyen canilerle mücadele etmek ve onları yok etmek. Görevini yaparken çok dikkatli davranmalı. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Mario Prenses Kurtarma Mario Prenses Kurtarma Mario prensesi kurtarması için engelli yolları aşarak yolunun üzerinde bulunan kalpleri toplamalıdır. Oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak yön tuşları yardımı sayesinde marioyu kontrol etmelisiniz. Tüm engelleri aşarak prensesin yanına gitmelisiniz.