inek Bakımı

inek Bakımı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

inek Bakımı ; Bu oyunda siz sevgili ziyaretcilerimizin çiftlik hayatına alışkın olmadığınızı düşünüyorum. En sevdiğimiz hayvanlardan birisi olan inek heleki küçük ve büyük yaşdaki herkezin sütünü içmesi gerekiyor. Ama hayvanımızında bakıma ihtiyacı var bu görev sizde.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

inek Bakımı Oyunu 4704 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Beceri Oyunları

inek Bakımı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yüz Bakımı ve Kaş Alma Yüz Bakımı ve Kaş Alma Modacı kızımız Jessy kendine bakım için kuaföre gitmektedir. Akşam gidecek olduğu fashion show için orijnal ötesi makyaj yapmak zorundadır. Bunun için ise kendini usta ellere teslim etmelidir. Zor bir seçimin ardından geldiği kuaför de yüz bakımı ve kaş almak için yaklaşık 2 saatini ayırabilecektir. Artık yapılması gerekenler sizde. Jessy yi güzelleştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Vampir inek Vampir inek Oyun güneş doğmadan önce toplayabildiğiniz kadar şeker toplamaktır. Vampir ineği ok tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz ve boşluk tuşu ile vuruş yapıyorsunuz. Sandık, saman, bal kabağı ve lastikleri parçalayarak içinden dökülen şekerleri toplayın. Şeker topladıkça soldaki şeker çılgınlığı göstergesi dolacaktır, şeker çılgınlığına ulaşırsanız vampir inek delirecek ve önüne geleni yıkmaya başlayacak :) daha da fazla şeker toplayabileceksiniz. Eğer beklerseniz vampir inek şekersizlikten delirmeye başlar :) eğer ineği delirtirseniz onu susturmak için boşluk tuşuna ard arda basarak onu sakinleştirmelisiniz :) Güneş doğmadan ineği şekerleyin.

Uçan inek Uçan inek Oyunda traktörler üzerinden uçarak rekor kırmaya doğru koşuyor. Ona bu atlayışında destek olmanız gerekli A ve S tuşları - Koşmak için, D tuşu - Zıplamak vede F tuşu - Geri çekilme için kullanılacaktır.

Sütçü inek Sütçü inek Süt toplayıcısı inek havada asılı tüm sütleri toplamakla görevlendirilmiş space ile 4 ayak üstüne duruyor yön tuşları ile hareket ediyor iyi eylenceler.

Sivrisinek Avı Sivrisinek Avı Sivrisinekleri temizleme zamanı geldi.Fare ile boy yüksekliğine göre tıklayarak sivrisinekleri vurmaya çalışın.

Şirin Maymun Bakımı Şirin Maymun Bakımı Şirin yavru maymunu en güzel şekilde bakmalısınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sinekleri Avla Sinekleri Avla Bu güzel şirin garsonumuz restoranta girmiş olan sinekleri avlaması gerek. Her bir avladığınız sinek size puan olarak geri dönecektir.

Sinek Yakala Sinek Yakala Oyunumuz Çin Lokantasında geçiyor. Çorbamızın üstüne gelen sinekleri öldürmeye çalışıyoruz.

Sinek Kov Sinek Kov Mause ile çiçeklerin üzerine gelen böceklere nişan alıp tıklayarak ilaç püskürtün ve çiçekleri sineklerden koruyun.