Hazine Avcısı

Hazine Avcısı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Hazine Avcısı ; Oyunda madendeki değerli altın ve paraları toplayın. Mause yada yön tuşlarını kullanarak kepçeyi almak istediğiniz madene fırlatın. Gün sonunda kazandığınız paralarla sevimli satıcıdan ilerde işinize yarayacak şeyler satın alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hazine Avcısı Oyunu 1780 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Beceri Oyunları

Hazine Avcısı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Avcısı Zombi Avcısı PLAY ardından SKIP butonuna tıklayınız. Oyunun konusu virüs bulaşan insanlar zombiye dönüşmeye başlıyor. Virüslerin yayılmaması için komando ekibi devreye giriyor.Komando ekibinden biride sizsiniz. Size saldıran zombileri yok etmeniz gerekmektedir.Oyunun kontrolünü klavyedeki yön tuşlarıyla sağlayınız, Space(boşluk) tuşuyla ateş ediniz. Yerlerden aldığınız yeni silahları 1-2-3-4-5 tuşlarını kullanarak seçebilirsiniz. Zombileri öldürünce arkalarından çıkan bonusları toplayınız. Bombalı varillere ateş ederek,zombiler yanından geçerken patlatınız.

Yemek Avcısı Sünger Bob Yemek Avcısı Sünger Bob Sünger bob köprüde yiyecek avcılığına başladı.Kançayla yiyecekleri kendinize çekin.Oyunu fare ile oynayın.

Tank Avcısı Tank Avcısı Savaş alanında size saldıran tanklara mause yardımıyla ateş ederek imha edin.

Sünger Bob Hazine Sandığı Sünger Bob Hazine Sandığı Sünger bob kaçış konusunda amacına ulaşmasını sağlamalısın. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile sünger bobun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile ise önüne çıkan kapalı engellerden zıplayabilecektir.

Sünger Bob Altın Avcısı Sünger Bob Altın Avcısı Sünger Bob denizin derinliklerinde ki altın rozetleri toplamak istiyor. Büyüteç ile rozetleri bulun. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Spiderman Şehir Avcısı Spiderman Şehir Avcısı Hollywood film yıldızları şehrinin sinema ekranlarına kazandırdığı karakterlerden bir tanesi olan Spiderman yıllardır en çok sevilen ve bilinen film karakterlerinden bir tanesidir. Her yaştan insanın severek takip ettiği Spiderman fırlatmakta olduğu ağ ile yüksek binalar arasında uçarak geçişler yaparak düşmanlarına karşı hız ve fırsat elde ediyor. Düşmanlarının yakalamak içinde kullanmakta olduğu ağ Spiderman in en önemli karakterik özelliği. Sinema filmlerinden sonra çizgi film ve bilgisayar oyunlarına da konu olan Spiderman severlerini her defasında yeni maceralara sürüklüyor. Eklemiş olduğumuz oyunda bunlardan bir tanesi. Yapmanız gereken ağınızı doğru noktalara fırlatarak hedefe ulaşmaya çalışmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Ramiz Dayı Zombi Avcısı Ramiz Dayı Zombi Avcısı Oyunumuzda, Ramiz Dayı işten geç vakitte eve döner. Yorgun olan Ramiz Dayı hemen uyur fakat gece yarısı üzerine bi yaratık saldırır. Dışarı baktığında ise her yer zombi ve yaratıklarla doludur. W, A, S, D tuşları ile hareket, 1, 2, 3 ve Q ile silah türü ve mouse ile ateş edeceksiniz.

Peynir Avcısı Peynir Avcısı Peynir bulmak için uğraşan sevimli fareye yardım etmeli ve ekranda görünen peynirleri toplamalısın.

Palyaço Avcısı Palyaço Avcısı Yön tuşlari ve A ve S tuşlarını kullanarak bıçaklı palyançoları silahiniz ile vurun.