Hayvanları Uçur

Hayvanları Uçur Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Hayvanları Uçur ; Sevimli hayvanları balon takarak uçurun. Havada asılı duran hayvanların yere düşmemesi için havadaki balonlara fare ile tıklayıp basılı tutarak hayvana doğru götürün ve hayvanların yukarı doğru yükselmesini sağlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hayvanları Uçur Oyunu 1209 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -4 Beceri Oyunları

Hayvanları Uçur Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zevkli Uçurtma Zevkli Uçurtma Çocukluğumuzda yaptığımız eğlenceli ve tecrübe dolu etkinliklerden bir tanesi olan uçurtma uçurtma zevkimize göre seçtiğimiz naylon parçasının hafif çıtalar üzerine döşenerek uzun bir ip yardımıyla gökyüzünde dalgalandırma işlemidir. Günümüzde dışarıdan hazır olarak satın alabileceğimiz yüzlerce çeşit uçurtma mevcuttur. Eklediğimiz bu oyunda günlük hayattaki eğlenceli uçurtma uçurtma etkinliğini siz oyunseverlerimiz için sitemize ekledik. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hayvanların Yarışı Hayvanların Yarışı Hayvanat bahçesindeki yaşayan hayvanlar yarışıyor.Sizde hayvanınızı yarıştırıp birinci getirin.

Hayvanların Bakımı Hayvanların Bakımı PLAY Oyun başlayınca karşımıza kedi ve köpek yavruları çıkacaktır. Onlar bizden ihtiyaçlarına göre yiyecek,içecek,süslenmek,sevdirmek gibi şeyler isteyeceklerdir. Bu istediklerini bir tıklamayla sağlayamıyoruz.İstediklerine iyi baktıktan sonra örneğin su istiyorlarsa suyu mause(fare) ile tutup kaba doldurup öyle sunmalıyız.

Hayvanları Uçur Hayvanları Uçur Sevimli hayvanları balon takarak uçurun. Havada asılı duran hayvanların yere düşmemesi için havadaki balonlara fare ile tıklayıp basılı tutarak hayvana doğru götürün ve hayvanların yukarı doğru yükselmesini sağlayın.

Hayvanları Taşı Hayvanları Taşı Hayvanları Taşı ve kutuları sakın düşürme. Taşımanız gereken her hayvanın farklı özellikleri var. Onları dikkatle yerlerine ulaştırmalısınız.

Hayvanları Besle Hayvanları Besle Hayvanat bahçesindeki hayvanların hepsini besleyin. Hayvanlar sizi çok seviyor. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı hem zor hem de çok keyiflidir. Onların isteklerini ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamanız gerekir.

Arabaları Uçur Arabaları Uçur Araba hırsızı elini çabuk tutarak patron hırsız tarafından kendisine gösterilen arabaları çalmak istiyor. Gösterilen bütün arabaları çalmalısın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna