Garson

Garson Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Garson ; Oyunda Sipariş edilen menüyü düşürmeden gelen engellere takılmadan ulaştırmaya çalışın. Oyunu Mouse ile oynayın

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Garson Oyunu 1996 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Beceri Oyunları

Garson Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Garson Süper Garson Oyuna başlamak için play tuşuna basıyorsunuz ve sonrasında restorantta çalışan bir garsonu yönlendiriyorsunuz. Gelen müsterilerin isteklerini yerine getirmelisiniz.

Sempatik Garson Sempatik Garson Go tuşu ile ilerliyorsunuz 1 2 3 4 5 diye sıralanmış bölümlere gelen muşterilere hizmet ediyorsunuz.

Kızgın Garson Kızgın Garson Garson çok sinirli tabak çanak ne bulursa indirmek istiyor :) ona yardımcı olmanız gerekiyor.Fare sol tık ile nişan alıp atabilirsiniz

Garson Zor Görevde Garson Zor Görevde Kafe ve restorantların bel kemikleri olan garsonlar yaptıkları işte her zaman dikkatli ve müşterilere saygılı olmak zorundadırlar. Bu görevlerini yerine getirirken aynı zamanda da seri davranarak hızlı olmak durumundadırlar. Garson zor görevde isimli oyunumuzda yapmanız gereken garsonun elindeki yiyecekleri dökmeden ve karşısından gelen engellere takılmadan hatasız bir şekilde merdivenlerden yukarı çıkararak müşteriye ulaşmasını sağlamak. Mouse ile dengeyi ayarlayabilir sağ ve sol yön tuşları ile garson kahramanınızı sağa sola hareket ettirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Garson Panda Garson Panda Oyun'da sevimli pandamız elindeki tabakları kırmadan karşıdan karşıya geçmeli ona bu zor yolda yardımcı olun.

Garson Kız Garson Kız Garson olarak yeni işe başladığınız cafe&'de müşterilerin siparişlerini alın, onları memnun edip patronu kızdırmayın.

Garson ile Denge Garson ile Denge Bu oyunumuzda sayın garson ile yiyecekleri tepsinin içine sıralamaya çalışacağız.. Tepsiyle birlikte tam yükseklik 72 cm olması gerekiyor. Dikkat ve beceri gerektiren bir oyun :) Oyunumuzu mause ile oynayacaksınız.

Garson Garson Oyunda Sipariş edilen menüyü düşürmeden gelen engellere takılmadan ulaştırmaya çalışın. Oyunu Mouse ile oynayın

Flört Eden Garson Flört Eden Garson Garson kız ile Flört edip gelen erkek müşterileri memnun bırakmalısınız. Böylelikle size daha iyi bahşiş bırakabilirler. Amacınız para kazanmak olduğu için gelen müşterileri boş masalara mause kullanark oturtmalısınız. Hemen ardından istedikleri içecekleri sağ taraftaki menüye basarak barmene yaptırtıp servis etmelisiniz. Servis yaptıktan sonra müşterilerin üstüne tıklayarak onlarla flört edersiniz ve yeşil çubuğun sonuna kadar dolmasını sağlamalısınız. İlerleyen bölümlerde aşağıda çıkacak olan öpücük resmine basarak tüm müşterileri bir anda memnun edebileceksiniz