Diş Çekme

Diş Çekme Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Diş Çekme ; Dişler çürümüş haydi hemen doktora gidelim ne diyorsunuz. Diş hekimleri sizleri bekliyor. Bu oyunda çürük dişerli bulmanız isteniyor. Oyunu Mouse un sol tuşu ile oynuyorsunuz. Dikkat edin sağlam dişleri çekmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diş Çekme Oyunu 3355 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Beceri Oyunları

Diş Çekme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Yeni Frikik Çekme Yeni Frikik Çekme Oyna butonuna tıklayınız. Daha sonra karşınıza takım seçme paneli gelecektir. Yön işaretlerinin bulunduğu yerlere tıklayıp istediğiniz ülkeden istediğiniz takımı seçebilirsiniz.Arkasından rakibinizle ilk maçınızın başlaması için Devam et yazan yerlere tıklamalısınız. Oyunda hangi takıımı seçtiyseniz o takımın oyuncusu ile firikik kullanacaksınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor.

SüngerBob Diş Sağlığı SüngerBob Diş Sağlığı Süngeradam son zamanlarda dişlerinin sağlığına büyük özen göstermekte. Neredeyse her saat başı dişlerini fırçalayacak. Hatta size de sağlığınız için dişlerinizi fırçalamanızı öğütlüyor. Bu oyunda da süngerBob a dişlerini fırçalamasında yardım etmeli dişlerinin bembeyaz görünmesini sağlamalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sokak Kedisi Sokak Kedisi Sokak Kedisi yardımınızla sokakta yaşamını sürdürmeye çalışmakta. İnsanlardan korkan kediyi bu yüzden sokakta yürümekte olan insanlara değdirmemeli ve belirip kaybolan yiyecekleri mouse yardımıyla toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sağlıklı Dişler Sağlıklı Dişler Oyun'da diş doktorumuz sonic simon ile hastalarımız , sağlılıklı dişlere kavuşuyor. Mause ile dişleri iyice beyazlatın.

Röntgen Çekme Röntgen Çekme Oyunda röntgen ışıklarıyla adamın içinde bulunan garip parçaları bulup bölüm geçmeye çalışıyorsunuz.

Puppyred  Diş Sağlığı Puppyred Diş Sağlığı Oyunumuzda bu çocuk çok şeker yemiş ve dişleri çürümüş. Siz bu çocuğun ağzında gezen kötü tartarları temizlemeye çalışacaksınız. Mause ile hareket ederken savunmanızıda mause ile yapacaksınız. Kötü tartarlar üzerinize doğru gelip sizi öldürmeye çalışacaklar. Siz onlardan kaçıp onu öldürmelisiniz.. İlerleyen zamanda uçan nesneler geLecek sakın onları almayan onlarda bir tuzak.

Kurtlar Vadisi Filistin Kurtlar Vadisi Filistin Oyun'da Polat Alemdar Filistinde ajanlara karşı. amacın onları öldürerek yok etmek fareniz ile ateş edin a,s,d,w tuşları ile hareket edin ve 1,2,3 tuşları ile silah seç geçemediğiniz yerleri silahınız ile patlatın ajanlara dikkat edin.

Kopya Çekme Kopya Çekme Okulda sinav zamanı ve birileri sınava calışmayıp oyun oynamayı tercih eder. Öğretmene yakalanmadan sınıf arkadaşlarınızın kağıdına bakmaya çalışın. Oyunda arkadasınıza bakmak için MOUSE kullanabilirsiniz. Bu oyundaki öğrenciye yardım edin ama siz sınavlarınıza ve derslerinize çalışmayı ihmal etmeyin.