Diamond Den

Diamond Den Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Diamond Den ; Kahramanımızı YÖN TUŞLARI ile yönlendireceksiniz.SPACE tuşu ile kötüleri öldüreceksiniz..Mağaramızdaki adacıkların üzerine duran tüm altınları mutlaka toplamalısınız. 4 hakkınız olacak. Yaratıklardan biri size değdiği taktirde hemen ölebilirsiniz çok dikkatli olmalısın. Sarı altınlar +100 puan , Beyaz altınlar +200 puan kazanacaksınız..Elmasları topladığında yukarıya doğru ilerleyerek mağara kapısına ulaşmaya çalışacaksın..

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Diamond Den Oyunu 1649 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Beceri Oyunları

Diamond Den Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombilerden Kurtul Zombilerden Kurtul Answer tuşuna basınız. W-A-S-D ile hareket edip Mause ile nişan alarak elinizdeki silahalrı kullanabilirsiniz. Gitar,plak ve yangın söndürme tüpü gibi çeşitli malzemeleri silah olarak kullanabilirsiniz. Öldürdüğünüz zombilerin üzerlerinden çıkan altınları toplayın ve silah almak için yada silahlarınızı geliştirmek için kullanın.

Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Zenci Bebeği Tehlikelerden Koru Speel yazan yere basın. Daha sonra bebeğimiz emekleyerek yoluna devam edecektir. Oyunda amacınız bebeği tehlikelerden korumaktır. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Bebeğe tehlike oluşturacak yolda ne varsa onun üzerine tıklayıp yok etmelisiniz. Başarısız olursanız tekrar başlamak için Nog enn keer yazan yere tıklayınız.

Tsunamiden Kaç Tsunamiden Kaç Tsunamiden kaçış oyununda yön tuşlarını kullanarak arkanızdaki tsunaminin sizi yutmaması için mücadele etmelisiniz. Karşınıza çıkan engellere takılmamaya çalışmalısınız. Bunun yanı sıra yolda karşınıza çıkan motor, paket ve kaykayları kullanmaya çalışın.

Topu Dengede Tut Topu Dengede Tut CONTİUNE yazısına tıklayarak süper bir oyuna giriş yapıyoruz. Stadyumda seyircilerin önünde show yapacaksınız.Günlerdir bu show hazırlıklarınız sürüyor ve işte size fırsat kendinizi gösterin. Oyunu mause ile oynayacaksınız.. Topun düşmemesi için elinden geleni yapmalısınız..Yoksa sana tanınan hak bitip başka yarışmacıya geçecek. Ve aynı zamanda sen topu dengede tutmaya çalışırken yukarıdan bardaklar şişeler gelecek..Onlara kesinlikle değmemelisiniz. Oyun başa döner..

Tımarhaneden Kaçış Tımarhaneden Kaçış Bir sekilde bu psikyatri klinigine dusmussunuz ve yine birsekilde buradan kurtulmaniz gerekiyor. Kurtulmak o kdadarda kolay degil; onunuze birsuru engeller cikacak personel ve diger hastalardan kurtulmak icin topladigini nesneleri onlara atabilirsiniz. Oyunda hareket etmek ve diger islemler icin YON TUSLARI, A, S, ve SPACE(boşluk) kullanabilirsiniz.

Süngerbob Denizde Süngerbob Denizde Sünger arkadaşı Gary i yine arıyor. Onu kurtarmak için yeni bir macerada. Ona yardım edin.

SüngerBob Deniz Yolu SüngerBob Deniz Yolu SüngerBob Deniz Yolu olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda Kahramanınız SüngerBob yüzme bilmiyor ve bulunmakta olduğu konumdan kurtulmak zorunda. Bunun için bir canlının üzerinden diğeri üzerine atlayarak hayatta kalma çabası veriyor. Bu zorlu yolda SüngerBob a yardım ederek zorlu durumdan kurtulmasını sağlamalısınız.Mouse ile zıplama yönünü ayarlayarak atlayışlarını sağlamalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Süngerbob Deniz Kabuğu Topla Karşınıza çıkan patric elinde sepet ile süngerbobun atacağı deniz kabuklarını toplayacak.Sİz yön tuşları ile sepete atmaya çalışacaksınız. Hedefi ayarladığınızda boşluk tuşu ile atın. Köpek balıklarından kaçın.

Sünger Bob Madenci Sünger Bob Madenci Kahramanımız sünger bob madenci olmaya kadar veriyor.Yön tuşları ile oynayın.