Denge Yarışı

Denge Yarışı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Denge Yarışı ; Start Game,Continue,Easy butonlarına basarak oyuna girebilirsiniz.Oyuna girerken yarışmak istediğiniz karakterinizi ve hayvanınızı seçiniz.Diğer hayvanları yarışları kazandıkça alabilrsiniz.Oyunda rakibinizi iyi bir denge sağlayarak bayrağa ilk önce ulaşmaya çalışınız.Oyun klavyenizdeki Ok tuşları ile oynanıyor.Yarışlarda birinci oldukça oyun içinde kapalı hayvanları,bölümleri açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Denge Yarışı Oyunu 1056 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Beceri Oyunları

Denge Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz.

Uğurböceği Yarışı Uğurböceği Yarışı Oyunumuzdaki amaç diğer Uğurböceklerini arkada bırakıp bitiş noktasına ulaşmak.Uğurböceği Yarışında uğurböceğinizi mause ile yönlendireceksiniz. Örümcekleri toplayacaksınız. Solucanlara dikkat etmelisiniz. İlerleyen bölümlerde karşınıza odunlarda çıkacak onlara takılırsanız hakkınız bitebilir.

Tuzaklı araba yarışı Tuzaklı araba yarışı Oyun'da siz yolunuzda giderken size tuzak kurmuş araçlar göreceksiniz. ilk bölümde yük kamyonundan düşen sütunlar olacaktır.Sizinde hyundai objelerinizi almanız gerekmektedir. Arabanızı kontrol tuşlarınız yukarı,sola ve sağa yön tuşlarıdır. Kalasları üzerinize çarptırmadan bitiş çizgisine varınız.Oyun 3 bölümden oluşuyor.Her bölümde farklı bir şekilde önünüzde engeller olacaktır.

Turbo Yarışı Turbo Yarışı Klavyenizin Yön tuşları ile oynayabileceğiniz mükemmel bir yarış oyunu yağlardan uzak durun. şimşek işaretli topları alın.

Turbo Tır Yarışı Turbo Tır Yarışı Birbirinden güzel tırlar ile yarış yapacağınız oyunda öncelikle sürmek istediğiniz tırı seçmeli daha sonra yarışmak istediğiniz etabı seçmelisiniz. Yarışlar kazandıkça tırınıza modifiye yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Traktör Yarışı Traktör Yarışı Kablumbağa ve Tavşan vitesi bulunan çiftçilerimizin vazgeçilmez aracı traktörler ile yarış yapmak çok zevkli olacak. Oyuna başladıktan sonra rakiplerimizi geride bırakarak birincilik bayrağını sırtlamalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Toybox Araba Yarışı Toybox Araba Yarışı Oyun'da Toy Box karakterleri ile mini ralli oynamaya ne dersin? Kullanmanız geken tuşlar: Boşluk [SPACE] Tuşu (Gaz/Hızlandırma) ve Yön tuşları.