Çılgın Hırsız

Çılgın Hırsız Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Hırsız ; Hırsız 2 kişilik korumaların arasında elmas ve değerli maden taşları çalmaya çalışıyor. Oyun basit fakat çılgın hırsızın yakalanmaması için seri davranman gerektiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Hırsız Oyunu 2545 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Beceri Oyunları

Çılgın Hırsız Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Peynir Hırsızları Peynir Hırsızları Sıcak yaz günlerinde evde kalıp eğlence arayanlardansanız bu oyun tam size göre. Komik oyunlar kategorisine eklemiş olduğumuz bu oyunda amacınız sevimli farelerin önlerindeki peyniri onları gözetleyen kedinin görmeden yemelerini sağlamak bunun için oyuna iyi odaklanmanız gerekmekte. Aman dikkat sevimli fareler aç kalmamalı. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kümes Hırsızı Kümes Hırsızı Kümes hırsızı ile tavukları, samanları, tavukların yemlerini yani kısaca tembel tavuk ne varsa uçurun. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Kokteyl Hırsızı Kokteyl Hırsızı İnsanlara yakalanmadan kokteyl yürütmeniz gerek. Dikkat edin yakalanmayın. Ok yön tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Kokteyl al.

Kız Yurdunda Hırsızlık Kız Yurdunda Hırsızlık Kız yurdunda hırsızlık yapmak isteyen kahramınıza yardım edin.Yurttaki kızlara yakalanmadan elbiseleri çal.

Kalp Hırsızı Balo Kalp Hırsızı Balo Balodaki tüm erkekleri kendinize aşık edip kul köle olmaya mahkum ediyorsunuz, hedefinizi belirleyip yakıcı aşk ışınlarınızı göndererek bütün erkeklerin kalplerini çalmaya çalışın, bu maceradaki rakiplerinizi yani balodaki diğer kızlarınıda hafife almayın. Mause nizi kullanarak ilerleyin, gördüğünüz erkeklere fare ve sol tıklama kullanarak aşk ışınlarınızı yönlendirip kalpleri sizin aşkınızla dolana kadar ışınlayın, rakiplerinizde aynı erkeğe nişan ala bilirler, bu durumda arka arkaya sol tıklama yaparak rakibinizin ışınlarını alt etmeye çalışın, belirlenen süre içerisinde ne kadar çok erkeği kendinize aşık edebilirsiniz o kadar çok puan alırsınız.

Kaçak Hırsız Kaçak Hırsız Oyunda bulunan dükkanların ve bankaların üzerinde bulunan elmasları ve paraları toplayarak o bölgeden polislere yakalanmadan kaçmanız gerekmektedir. Oyunu klavyenizin sağ ve sol yön tuşları ile oynayak ilerleyebilir ve oyun içerisinde zıplayabilmek için klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken köpeklerede dikkat etmeniz gerekmektedir. Köpekler sizi gördüğü an içerisinde oyun en baştan başlamaktadır.

Hırsızı Yakala Hırsızı Yakala Hapishaneyi koruyorsunuz ancak bu arada hırsızlar rahat durmuyor ve kaçmaya çalışıyolar.Yakaladığınız her hırsızı polis arabasına koyun,puan kazanın.

Hırsız Uzaylı Hırsız Uzaylı PLAY yazan butonlara tıklıyorsunuz.Sonra kendinize bir level seçiyorsunuz.İlk defa oynuyorsanız Level 1 yazan butonu seçiniz.Yeni çıkan panelde mause ya da klavye ile oynacağınızı gösteriyor.Hangisinle oynamak istiyorsanız onu seçiniz. Oyun başladığında yapmanız gereken size gösterilecektir.İlk seviye uzay gemisiyle ineğin üstüne gelip space(boşluk) tuşuna basılı tutarak yakaladığımız ineği gerekli alana bırakıp seviye atlıyorsunuz.Yeni seviyede uçarken bombalara dikkat ediniz. Oyunda bulunan yıldızları toplayarak puan kazanabilirsiniz. Uzaylının anlattıklarından sonra Continue yazısına tıklayınız.