Büyüyen Balık

Büyüyen Balık Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Büyüyen Balık ; Büyüyen balık oyununa playa basarak başladıktan sonra kontrol ettiğiniz kırmızı balıkla vahşi denizde yaşmanız tek yolu büyümek. Büyümek için ise ufak balıkları yemelisiniz. Sizden büyük balıklara diikat etmeli ve yem olmamalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyüyen Balık Oyunu 2368 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Büyüyen Balık Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Sue Balıkta Sue Balıkta Sevimli Sue hafta sonu uğraşı için balık tutmaya gider. Teknesine binerek suya açılan Sue balık yakalayarak istediği amaca ulaşmaya çalışır. Sevimli Sue nin mıuse yardımı ile balıkları yakalamasını sağlamalısınız. Yakaladığınız fazla balık sayısınca bölümleri geçebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue  Balık Tutuyor Sue Balık Tutuyor Sueye yardım ederek sadece denizdeki balıkları tutmak olacak. Denizin içerisinde bir sürü canlı ve eşya olacak. balıkların dışında bir canlı veya eşya almamaya dikkat edin. Oyunu mouse (fare) ile oynayacaksınız. Balıkları toplarken süreniz olacak. Sürenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için ise sağ alt köşedeki zaman dilimini takip edebilirsiniz. bölüm içerisinde belirli bir puana sahip olursanız farklı bölümler ile oyuna devam edersiniz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Korsan ile Balık Tutma Korsan ile Balık Tutma Balık tutmak sabır ile eğlencenin bir arada hobilerden biridir. Tabi hobi olduğu gibi kimisi içinde geçim kaynağıdır. Sizin için eklediğimiz bu oyunda kahramanınız bir korsan. Yapmanız gereken ise korsanın denizden hızlı bir şekilde balıkları istenilen sıraya göre yakalamasını sağlamak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kayu Caillou Balık Tutma Kayu Caillou Balık Tutma BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz.

Kalabalık Otoban Kalabalık Otoban Ulaşım süresini kısatıp yolları daha da güvenli hale getiren otobanlar şoförler için en sevilen yollardan biridir. Zaman yönünden kazanç sağladıkları kadar aynı zamanda sürücüler için eğlenceli dakikalarda sağlar. Bu yeni oyunumuzda aracı sürmekte olduğunuz yol kalabalık bir otoban ve yapmanız gereken önünüzdeki araçları tek tek sollayarak güvenli bir şekilde hedefe ulaşmayı sağlamak. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Büyüyen Çocuk Büyüyen Çocuk Yan köşelerde yer alan ekipmanları doğru sıralama ile kullanarak level atlamanız gerekiyor. Bu ekipmanları doğru sıralama ile kullandığınız zaman minik çocuğun gittikçe büyüyecek ve oyunda başarı sağlayabileceksiniz.