Balon Şişirme Yarışı

Balon Şişirme Yarışı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Balon Şişirme Yarışı ; Balonu kim önce şişirecek kim önce patlatıcak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balon Şişirme Yarışı Oyunu 1672 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Beceri Oyunları

Balon Şişirme Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz.

Winx Kızlar Baloncuk Winx Kızlar Baloncuk Oyun Winx perilerini balonların içine alıp onları korumaya çalışıyorsunuz. Diğer yerlerden gelen yabancı maddeleri balon içine almayınız. Onlar puan kazandırmaz.

Uğurböceği Yarışı Uğurböceği Yarışı Oyunumuzdaki amaç diğer Uğurböceklerini arkada bırakıp bitiş noktasına ulaşmak.Uğurböceği Yarışında uğurböceğinizi mause ile yönlendireceksiniz. Örümcekleri toplayacaksınız. Solucanlara dikkat etmelisiniz. İlerleyen bölümlerde karşınıza odunlarda çıkacak onlara takılırsanız hakkınız bitebilir.

Uçan Balon Uçan Balon Turizm yerlerinin en eğlenceli aktivitelerinden biri olan uçan balonlar aldıkları insanlara gökyüzünde eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır. Özellikle ülkemizde kapadokya da yaygın olan uçan balonlar binenlere unutulmaz anılar bırakmakta. Eklemiş olduğumuz bu oyunda yapmanız gereken ekranın sol alt köşesinde konumlandırılmış füze atar ile uçan balonları hedef alarak vurmaya çalışmak. Bakalım hedefi tutturabilecek misiniz. Yön tuşları ile yönlendirin. Boşluk tuşu ile atışınızı yapın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tuzaklı araba yarışı Tuzaklı araba yarışı Oyun'da siz yolunuzda giderken size tuzak kurmuş araçlar göreceksiniz. ilk bölümde yük kamyonundan düşen sütunlar olacaktır.Sizinde hyundai objelerinizi almanız gerekmektedir. Arabanızı kontrol tuşlarınız yukarı,sola ve sağa yön tuşlarıdır. Kalasları üzerinize çarptırmadan bitiş çizgisine varınız.Oyun 3 bölümden oluşuyor.Her bölümde farklı bir şekilde önünüzde engeller olacaktır.

Turbo Yarışı Turbo Yarışı Klavyenizin Yön tuşları ile oynayabileceğiniz mükemmel bir yarış oyunu yağlardan uzak durun. şimşek işaretli topları alın.

Turbo Tır Yarışı Turbo Tır Yarışı Birbirinden güzel tırlar ile yarış yapacağınız oyunda öncelikle sürmek istediğiniz tırı seçmeli daha sonra yarışmak istediğiniz etabı seçmelisiniz. Yarışlar kazandıkça tırınıza modifiye yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna