Balık Tut

Balık Tut Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Balık Tut ; Balık tut oyunda,sağ -sol yön tuşları ile sağa sola,yukarı tuşu ile balığı yakalayıp,aşağı yön tuşu ile balığı çekiyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Tut Oyunu 1650 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Balık Tut Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tutsak Kurtuluş Tutsak Kurtuluş Hapis olduğunuz bölgeden kaçmaya çalışınız. Sol / Sağ Ok tuşu- Haraket Etme. Üst yön tuşu - Zıplama. Z, X Karakter değişimi. Space (Boşluk) Tuşu - Özel haraket.

Topu Dengede Tut Topu Dengede Tut CONTİUNE yazısına tıklayarak süper bir oyuna giriş yapıyoruz. Stadyumda seyircilerin önünde show yapacaksınız.Günlerdir bu show hazırlıklarınız sürüyor ve işte size fırsat kendinizi gösterin. Oyunu mause ile oynayacaksınız.. Topun düşmemesi için elinden geleni yapmalısınız..Yoksa sana tanınan hak bitip başka yarışmacıya geçecek. Ve aynı zamanda sen topu dengede tutmaya çalışırken yukarıdan bardaklar şişeler gelecek..Onlara kesinlikle değmemelisiniz. Oyun başa döner..

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Sue Balıkta Sue Balıkta Sevimli Sue hafta sonu uğraşı için balık tutmaya gider. Teknesine binerek suya açılan Sue balık yakalayarak istediği amaca ulaşmaya çalışır. Sevimli Sue nin mıuse yardımı ile balıkları yakalamasını sağlamalısınız. Yakaladığınız fazla balık sayısınca bölümleri geçebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue  Balık Tutuyor Sue Balık Tutuyor Sueye yardım ederek sadece denizdeki balıkları tutmak olacak. Denizin içerisinde bir sürü canlı ve eşya olacak. balıkların dışında bir canlı veya eşya almamaya dikkat edin. Oyunu mouse (fare) ile oynayacaksınız. Balıkları toplarken süreniz olacak. Sürenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için ise sağ alt köşedeki zaman dilimini takip edebilirsiniz. bölüm içerisinde belirli bir puana sahip olursanız farklı bölümler ile oyuna devam edersiniz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Korsan ile Balık Tutma Korsan ile Balık Tutma Balık tutmak sabır ile eğlencenin bir arada hobilerden biridir. Tabi hobi olduğu gibi kimisi içinde geçim kaynağıdır. Sizin için eklediğimiz bu oyunda kahramanınız bir korsan. Yapmanız gereken ise korsanın denizden hızlı bir şekilde balıkları istenilen sıraya göre yakalamasını sağlamak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kedi ile Balik Tutma Kedi ile Balik Tutma Kediler en masum hayvalardan bir tanesidir ta ki yemesi gereken hayvanlari gorene kadar. Deniz canlilarindan baliklarda kedilerin sevdikleri hayvan kategorisine giriyo olmali ki oyunumuzda cilgin kedi ile balik avina cikacaksiniz. Ekranda gozuken oltanin ucunu kafalarini cikartmakta olan balikalara takmali ve en fazla baligi yakalayarak yuksek skorlara ulasmalisiniz.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.