Balık Besle

Balık Besle Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Balık Besle ; Küçük yavruları balıklara yedirmeden solucanlarla besleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Besle Oyunu 1807 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Beceri Oyunları

Balık Besle Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yavru Kuşları Besle Yavru Kuşları Besle Mouse yardımı ile yavru kuşları besleyin.

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Tavukları Besle Tavukları Besle Oyun'da mause ile yem atıp tavukları besliyorsunuz. Tavuklar yeterince beslenip yumurtladıklarında yumurtaları topluyorsunuz. Tavukları yemsiz bırakmamaya özen gösteriniz.

Sue Balıkta Sue Balıkta Sevimli Sue hafta sonu uğraşı için balık tutmaya gider. Teknesine binerek suya açılan Sue balık yakalayarak istediği amaca ulaşmaya çalışır. Sevimli Sue nin mıuse yardımı ile balıkları yakalamasını sağlamalısınız. Yakaladığınız fazla balık sayısınca bölümleri geçebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue  Balık Tutuyor Sue Balık Tutuyor Sueye yardım ederek sadece denizdeki balıkları tutmak olacak. Denizin içerisinde bir sürü canlı ve eşya olacak. balıkların dışında bir canlı veya eşya almamaya dikkat edin. Oyunu mouse (fare) ile oynayacaksınız. Balıkları toplarken süreniz olacak. Sürenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için ise sağ alt köşedeki zaman dilimini takip edebilirsiniz. bölüm içerisinde belirli bir puana sahip olursanız farklı bölümler ile oyuna devam edersiniz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Kuşları Besle Kuşları Besle Bebek kuşların karnını doyurunuz.

Korsan ile Balık Tutma Korsan ile Balık Tutma Balık tutmak sabır ile eğlencenin bir arada hobilerden biridir. Tabi hobi olduğu gibi kimisi içinde geçim kaynağıdır. Sizin için eklediğimiz bu oyunda kahramanınız bir korsan. Yapmanız gereken ise korsanın denizden hızlı bir şekilde balıkları istenilen sıraya göre yakalamasını sağlamak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.