Balık Avlama

Balık Avlama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Balık Avlama ; Balık avlamak çok keyifli ve dinlendiricidir. Bu oyunda, oltanızın ucu, tam balığın ağzına gelmeli. Yoksa yakalayamıyorsunuz. Sağ sol ok tuşlarını kullanarak hareket edip, aşağı ok tuşuyla oltayı atıyorsunuz.Süreye dikkat edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Avlama Oyunu 1335 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Beceri Oyunları

Balık Avlama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yağda Balık Yemeği Yağda Balık Yemeği Leziz bir yağda balık yemeği yapmak ister misin? Bu güzel balığı verilen tarife göre pişir ve leziz bir yemek yap. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Sue Balıkta Sue Balıkta Sevimli Sue hafta sonu uğraşı için balık tutmaya gider. Teknesine binerek suya açılan Sue balık yakalayarak istediği amaca ulaşmaya çalışır. Sevimli Sue nin mıuse yardımı ile balıkları yakalamasını sağlamalısınız. Yakaladığınız fazla balık sayısınca bölümleri geçebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sue  Balık Tutuyor Sue Balık Tutuyor Sueye yardım ederek sadece denizdeki balıkları tutmak olacak. Denizin içerisinde bir sürü canlı ve eşya olacak. balıkların dışında bir canlı veya eşya almamaya dikkat edin. Oyunu mouse (fare) ile oynayacaksınız. Balıkları toplarken süreniz olacak. Sürenizin ne kadar kaldığını öğrenmek için ise sağ alt köşedeki zaman dilimini takip edebilirsiniz. bölüm içerisinde belirli bir puana sahip olursanız farklı bölümler ile oyuna devam edersiniz.

Mangalda Balık Pişir Mangalda Balık Pişir karda balık mangal keyfi sanal da olsa ne güzle olur. :)

Kuş Avlama Kuş Avlama Hafta sonu eğlencesi için arkadaşlarıyla ormanda kuş avlamaya giden mehmet bey havanında güzel olmasıyla eğlenceli vakitler geçirmektedir. Mevsimin avlanmaya müsait olması mehmet ve arkadaşları için bulunmaz fırsattır. Aralarında çekişme halinde olan arkadaşlar en çok kuşu avlamak için yarışa girerler. Sizde keskin nişanlar alarak mehmet beyin en çok kuşu avlamasına yardımcı olmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Korsan ile Balık Tutma Korsan ile Balık Tutma Balık tutmak sabır ile eğlencenin bir arada hobilerden biridir. Tabi hobi olduğu gibi kimisi içinde geçim kaynağıdır. Sizin için eklediğimiz bu oyunda kahramanınız bir korsan. Yapmanız gereken ise korsanın denizden hızlı bir şekilde balıkları istenilen sıraya göre yakalamasını sağlamak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Köpek Balığı Avlama Köpek Balığı Avlama Köpek balığı avına çıkmış olan dalgıçların keskin bıçaklarından kaçın. Enerjinizi yeniden kazanmak için balıkları ve dalgıçları yiyin. Oyun Mause ve SPACE tuşu ile oynanıyor.

Kayu Caillou Balık Tutma Kayu Caillou Balık Tutma BAŞLA butonuna basın. Oyun sadece mause(fare) ile oynayabilirisniz. Kayu'nun oltasına bakıp, kancanın ucu balıkların üzerine denk geldiği zaman mause(fare) ile tıklayınız. Bu şekilde bütün balıkları yakalayarak iyi puanlar kazanabilirsiniz. En aşağıdaki farklı renkteki balıkların verdiği puan daha fazladır. Gereken para miktarı kadar balık tutarsanız leveli geçebilirsiniz.