Arı Maya

Arı Maya Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Arı Maya ; Yön tuşlarıyla oynayın. Zıplamak için yukarı, kaymak için aşagıya ve boşluk tuşuda kullanılıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Arı Maya Oyunu 1597 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Beceri Oyunları

Arı Maya Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zeka Adımları Zeka Adımları Zeka kutuları ile sizler için hazırlanmış eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz eğitici bir oyun. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yüzme Havuzunda Kızları Avla Yüzme Havuzunda Kızları Avla Kızları balık gibi tutmanız gerekiyor. Zaman ve hız çok önemli. unutmamanız gereken bir diğer olay fazla hızlı olursanız kızlar oltadan kaçabilir. Oyunu space - oltayo atar yön tuşları ile oltayı çekersiniz

Yunusların Sirk Gösterisi Yunusların Sirk Gösterisi Sirkteki sevimli yunuslar akrobatik hareketler yapmak istiyor. Yunuslar ile eğlenceli bir oyun oyna. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yetenekli Arı Yetenekli Arı Rabbimizin yarattığı mükemmel hayvanlardan biri olan arılar o küçücük yapılarıyla inanılmaz derecede kabiliyetlere sahiptirler ve kuşkusuz bu rabbimizin bize sunduğu armağanlardan sadece bir tanesidir. Binlerce çiçeklerden topladıkları polenlerle bizlere tadına doyum olmaz bal hazırlamaktadırlar ve bilim adamları balı tam olarak nasıl oluşturduklarını açıklayamamaktadırlar. Sizler için eklediğimiz bu oyuna gelince oyun kahramanınız yetenekli bir bal arısı ve sizin yapmanız gereken en kısa sürede en fazla çiçeğe ulaşmasını sağlamak ve zararlı şeylerden kaçınmasına yardımcı olmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz.

Yazlık Yarış Yazlık Yarış Oyun'da sahil boyunca, değişik parkurlarda yapılacak motor yarışına katılarak en iyi dereceyi yapmalısınız. Motoru kullanırken dengenizi iyi korumalı ve havada en güzel hareketleri yapmalısınız.

Yavru Kuşları Besle Yavru Kuşları Besle Mouse yardımı ile yavru kuşları besleyin.