Anahtar Toplama

Anahtar Toplama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Toplama ; Pempe topunuz ile tuzaklarla çevrili bölümlerden hem arkadaşlarınızı hemde anahtarlı toplayıp kapının açılmasını sağlayacak ve kötülerden yavru ve sevimli yaratık arkadaşlarınızı kurtaraksınız.Oyunu yön tuşları ile oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Anahtar Toplama Oyunu 3908 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 12 Beceri Oyunları

Anahtar Toplama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme Toplama, Çıkarma, Çarpma, Bölme İlköğretim ilk sınıflarındaki öğrencilerin dört işlem konusunda pratiklerini geliştirmelerine yardımcı olabilecek bir oyun.

Toplama İşlemleri Toplama İşlemleri Matetamik dünyasında sayıları öğrendikten sonra öğrendiğimiz temel şeylerin başında gelir toplama işlemleri. Günlük hayatta sıkça kullandığımız toplama işlemi alış veriş yaparken sayım yaparken karşımıza çıkmaktadır. Bu tür işlemleri kolay bir şekilde yapabilmek için çok yüksek bir zekaya sahip olmamız gerekmese bile pratiğimizin fazla olması gerekmektedir. Eklediğimiz bu oyunda amacımız toplama işlemlerinde pratik yaparak hata yapma payınızı en alt seviyelere indirmeye çalışmak. Oyunda verilen rakamların toplamlarını eşittir işaretinden sonraki kısma klavyedeki numerik tuşları yardımı ile yazıyoruz. Hata yaptığınızda oyun puanınız düşerken doğru sonuçlarda puanınız artıyor. Amacınız en kısa sürede en yüksek skora ulaşmak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Toplama Araba Toplama Araba Oyun severler dünyasının eğlenceli merkezinde sizler için Toplama Araba olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapboz olarak verilen resimde aracın parçalarını gereken yerlere yerleştirmeye çalışacaksınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Ayı Winnie ile Bal Toplama Sevimli Ayı Winnie ile Bal Toplama Winnie her zaman olduğu gibi en çok sevdiği balın peşinde ter döküyor. Tabiki sizde onun aç kalmasını istemezsiniz. O zaman bu oyunda Winnie yi ok tuşlarıyla yönlendirip space tuşu ile de tehlikelerden zıplatmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Panda Meyveleri Toplamaca Panda Meyveleri Toplamaca ilk kutucuğua tıklayın sonra pandaya tıklayarak pandanın meyveleri toplasını sağlayın. Mause kullanacaksınız.

Meyve Toplama Meyve Toplama Adamınızı yön tuşları ile kontrol edin A tuşu ile zıplayın Z tuşu ile ateş edin. 10 meyveyi toplarsanız bölüm geçersiniz.

Hugo Elmas Toplama Hugo Elmas Toplama Hugo helikopter ile ailesini kurtarmak için kaleye doğru yol alıyor. Elmasları toplarken büyük sivrisineklere dikkat ediniz. Oyuna başlarken Play ve Ready yazılarına tıklayınız.Kontrolü sağlamak için klavyedeki yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Eskiden televizyondan oynadığımız hugo oyununu artık dilediğimiz kadar buradan oynayabilirsiniz.

Fare Meyve Toplama Fare Meyve Toplama Play yazısına tıklayınız. Daha sonra SPACE tuşu ile fareyi atın. Meyveleri toplayın.

Elma Toplama Elma Toplama Hayvanlardan kaç ve elmaları topla. Sol / sağ ok tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Zıplamak.