3 Boyutlu At yarışı

3 Boyutlu At yarışı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu At yarışı ; 3d At yarışı oyununda atları ve at yarışlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyuna başlamak için yapmanız gereken art arda gelen PLAY butonlarına basmaktır. Yarış için at seçeceğiniz panel karşınıza geldiğinde atlardan birini mause(fare) ile seçiniz ve HORSE NAME yani adınızın ismi olan bölüme bir isim giriniz. Son olarak o panelde gördüğünüz RACE butonuna tıklayınız ve yarışa başlayınız. Yarışta yapmanız gereken atınızın enerjinisi doğru zamanlarda kullanmaktır. Oyun yön tuşları ve Space(boşluk) tuşu ile oynanıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu At yarışı Oyunu 5822 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 37 Beceri Oyunları

3 Boyutlu At yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zorlu Ateş Çemberi Zorlu Ateş Çemberi Her zaman siz oyun severlerimize eğlenceli dakikalar yaşatmak için en kaliteli oyunları seçmekteyiz. Aksiyon oyunlarında yemek oyunlarına kadar her tür kategoride oyun eklemeye çalıştığımız sitemizde sizleri bu defe nişan oyunları kategorisinde eklediğimiz zorlu ateş çemberi isimli oyun ile buluşturmaktayız. Zorlu bir alanda kendinizi düşman askerine karşı savunurken sınırlı sayıda mermiye sahip olacaksınız. O yüzdendir ki atışlarınızı boşa sarf etmemelisiniz.En hatasız nişanı alarak düşmanlarınızı tek atışta yerle bir edin. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zorlu Ameliyat Masası Zorlu Ameliyat Masası Binlerce insanın hayallerini süsleyen doktorluk kimileri için ise zorlu bir meslekten ibarettir. Yüksek maaş oranları aynı zamanda doktorluğu en çok sevilenler listesine eklemektedir. Beğeneceğinizi düşündüğünüz bu oyunda yaşlı adamı ameliyat masasında zorlu bir ameliyat beklemekte. Yapmanız gereken ameliyat operasyonunun başarıyla tamamlanmasını sağlamak. Mouse ile yapılması gerekenleri ekrandan seçerek sırasıyla yerine getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zorlu Ameliyat Zorlu Ameliyat Ameliyat oyunları kategorisinde Zorlu Ameliyat olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda tecrübeli bir doktorla ameliyat masasındaki hastanın hastalığını gidermeye çalışmaktasınız. Yapmanız gereken talimatları yerine getirerek ameliyatı başarı bir şekilde tamamlamaya çalışmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız.

Zombiler Maratonda Zombiler Maratonda Siz oyun sevenlere bir yeni Zombi oyununu daha eklemiş bulunmaktayız. Zombiler Maratonda olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapmanız gereken kamyonetlerin arkasından koşan zombileri kamyonetteki silahşörler ile vurmaya çalışmak olacak. Ne kadar çok zombi öldürürseniz o kadar çok puan kazanacaksınız. Mouse ile zombiler üzerine nişan alabilir klavyedeki 1 2 3 tuşları ile de kamyonet değiştirerek farklı silah türleriyle ateş açabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Yüzme Olimpiyatı Yüzme Olimpiyatı Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde havadan aşağıya atlayarak, havadaylen değişik hareketler yaparak suya atlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde hızınızı alabilmek için zıplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde zıplayabilmek için klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca havadayken değişik hareketler yapabilmek için klavyenizin X, C, V tuşlarını kullanabilir ve havada dönebilmek için klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız.