Beceri Oyunları

0/13

Beceri Oyunları Beceri ve Yetenek oyunları siz sevgili ziyaretçilerimizin güncel hayatta karşılaşacağı olayları internet ortamında eğlenceli şekilde öğretiyor. En güzel ve yeni beceri oyunu, OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz. Şunu unutmayın ki oyunlarımız her nekadar sizlerin el becerilerini ve zihinlerinizi açak için hazırlansada burada oynadığınız bir çok oyunu gerçek hayatınızda denemeye kalkışmayın.

Altın Madeni Altın Madeni Yukarıda bulunan madenci sizsiniz. Elinizdeki sallanan kancayı altınlara dönük olduğu anda aşağı ok tuşuna basarak yollayın. Eğer altını tutturabilirseniz o altını çekersiniz ve para kazanırsınız. Büyük altınlar doğal olarak daha çok para verir. Ancak altın toplarken taşlara, domuzlara, iskeletlere, dinamitlere dikkat edin çünkü onlar size zaman kaybı yaratır.

Balık Büyütme Balık Büyütme Küçük balıkları yiyerek balığınızı büyütün. Ama büyük balıklara yem olmayın. Oyunu Mouse kullanarak oynayabilirsiniz

Aradaki Farkları Bulun Aradaki Farkları Bulun Aradaki farkları bulun çocukları kurtarın.

Bilek Güreşi Bilek Güreşi Bilek güreşi yap ve karşınızdaki rakibi yen.

Bisiklet Şovu Bisiklet Şovu Klavyenizin Yön Tuşları ile bisiklertinizi kontrol edin Z X ve C tuşları ile bisikletinizle hareketler yapmaya çalışın muhteşem bir oyun.

Bebek Yarışı Bebek Yarışı Hello kitty ve arkadaşları paten yarışı yapıcak sizde istediğinizi seçip oyuna başlayın. PLAY NOW DAHA SONRA START GAME TUŞUNA BASIP İLERLİYORSUNUZ Z ve X tuşlarına hızlı hızlı basıp yarışı Birinci Bitirmeye çalışın.

Buz Duvarları Kır Buz Duvarları Kır Oyundaki amacınız, karşınıza çıkan buzdan duvarlara yumrukla vurarak bütün hepsini kırmak. Mouse'un sol tuşuna basarak yumruk atabilirsiniz. Sağ alt köşede sırada kaç tane duvar kalmış takip edebiliyorsunuz.

Bowling Bowling Oyunu Start tuşu ile başlıyorsunuz. Oyun Mause ile oynanıyor.

Dengede Dur Dengede Dur Dengeci Kamil sokaklarda tek kol üstünde hava atiyor. Ona yardimci ol. 1. PRESS SPACE TO PLAY yazisina tikla 2. Düstükten sonra yeniden baslamak icin BOSLUK tusunu kullan SAG ve SOL OK tuslari ile denge sagliyorsun.

Dans Eğitimi Dans Eğitimi Dans okuluna yeni başlayan bir dansöz öğrenciyi yönlendiriyorsunuz, çeşitli kareografik harketleri doğru sıralama ile bastığınız yön tuşları ile gerçekleştirin, kendinizi müziğin ritmine bırakın ve dans edin.

Cafe Yönetimi Cafe Yönetimi Cafe Yönetimi Oyun çok basit ve çok eğlenceli. önce cafeye gelen müşterilere menüyü verip sonra iste bekleyin. müşteri istediği şeyi gösterince büfeden istediğini bulup götürün.

Çiftlik Yönetimi Çiftlik Yönetimi START ı sonra JOC NOU yu tıklayın. Boş bir bölgeyi tıklayıp oraya ne ekeceğinize karar verin. Aynı anda bütün arazileri ekebilirsiniz. Ekme işlemi bittikten sonra tarlayı tıklayıp sulamalısınız. Meyveleri toplayıp alttan aşçıya geçin ve yemekleri yapın.

Can Kurtaran Can Kurtaran START Tuşu ile oyunu başlatıyorsunuz oyun mause ile oynanıyor. Denizin ortasında yardıma ihtiyacı olan insanlara yardımcı olun.

Köpek Gezdirme Köpek Gezdirme Nesnelere çarpmadan can dostunuz köpeğiniz ile gezebilirsiniz kemik geldiginde üzerine doğru ilerlerin mause ile oynanan bir oyundur.

Domatesleri Kurtar Domatesleri Kurtar Domatesleri limonlu salata olmaktan kurtarın! :) Onları mutfak boyunca tezgahtan masaya doğru sektirerek kaçırın. Her 500 puanda bir hak kazanacaksınız. Ayrıca yukarıdan düşen süprizleri de kaçırmayın. Kalpler yeni hak verir. Bitki besleyici spreyler extra puan verir, salça kutusu ise puanınızı götürür. P harfli biberliği alırsanız spatulanız küçülür ve işiniz zorlaşır, S harfli tuzluğu alırsanız da spatulanız büyür. Spatulayı sıkı tutun ve domatesleri sakın düşürmeyin!

Dondurma Sat Dondurma Sat Mouse ile çocukların istedikleri külahı seçin sonra dondurmaları hazırlayıp çocuklara verin. Çocukların üzerlerindeki sürelere dikkat edin. Eğer dondurmanız yanlış olduysa çöpe atın.

Garson Garson Oyunda Sipariş edilen menüyü düşürmeden gelen engellere takılmadan ulaştırmaya çalışın. Oyunu Mouse ile oynayın

Fındıkları Taşı Fındıkları Taşı Sincapların kışın yiyecegi fındıkları toplayıp, onlara yardımcı olalım. Oyunu yön tuşlarıyla oynuyoruz.

Paris Eyfel Kulesi Paris Eyfel Kulesi Oyun Yüklendikden sonra Start tuşu ile ilerliyorsunuz yön tuşları ile oynayacaksınız aşağıya düşmemeyi özen gösteriniz.

Elma Sepete Elma Sepete Oyuncunuzun yönünü klavyenizin yön tuşu ile belirleyin Mousenize bir kez tıklayın önünüze güç çubuğu çıkacak gücünüzü ayarlayın ve elmayı sepete sokmaya çalışın zevkli bir oyun.

Cafe Cafe Kafeteryada bekleyen müşterilerin siparişlerini en kısa sürede hazırlayıp servis yapın.

KraL Mete KraL Mete Oyun Yüklendikden Sonra Start Tuşu ile ilerliyorsunuz Yön Tuşlarıyla Oyunu oynayabilirsiniz Arkanızdaki sizi Kovalayan insanlardan kaçıcaksınız.

Kediyi Fırlat Kediyi Fırlat Klavyenizin aşşağı yukarı tuşu ile yön belirleyin. kırmızı güç çubuğu dolduğunda mousenizin sol tuşu işe ateş edin. kediyi en uzağa fırlatmaya çalışın.

Gemi Oteli Gemi Oteli Otel Deniz kenarında güzel manzaralı bir yer ancak garsonumuzun işi biraz zor mause ile gelen musterilerin yanına gidiyorsunuz siparişi aldıkdan sonra bahşişleri toplayın zevkli güzel bir oyun.

Karalama Karalama Oyunda amaç: En hızlı şekilden küçükten büyüge rakamları karalamak. Bakalım ne kadar Hızlısınız.

inanılmaz Aile inanılmaz Aile Süper hızlı koşan çocuğu yakalayın.

Dansçı Kızlar Dansçı Kızlar PLAY Tuşu ile ilerliyorsunuz CONTUNİE ile oyuna baslıyorsunuz yön tuşlarını kullanarak kızlara dans ettiriyorsunuz.

Bug Bunny Süt iç Bug Bunny Süt iç Oyun Play Tuşu Başlıyor Sevgili tavşan ımız bugs bunny'nin süt icmesi gerekiyor sağlıklı beslenmesi icin ve boşluklardan cıkan süt bardaklarını mause ile hızlı şekilde tutup sütü içiriniz.

Splatman Splatman Play tuşunla oyuna başlıyorsunuz yön tuşları ile oynuyorsunuz.

Barcod Bas Barcod Bas Play'a basarak oyuna başla. Barcod makinanı seç ve tekrar Play'e bas. Daha sonra aşagıdaki barcod rengi hangisiyse onu vuracağız.

Adem ile Havva Adem ile Havva Adem ile havva oyunu klasik toplama oyunlarından biridir seçeceğiniz karakter diğeri için gofretleri toplamakla görevli, labirentin yolları arasında dolaşıp engelleri aşarak gofretleri toplayin.

Dünyayı Ağaçlandır Dünyayı Ağaçlandır PLAY START tusları ile ilerliyorsunuz Karakterin Farenin yönünde koşar ve sol tıklamanla zıplar. Dünya üzerindeki fidanları topla ve delik olan yerlere koşarak ek. Tavşanlara dokunmamalısın üzerlerinden zıplayın.

Arı Maya Arı Maya Yön tuşlarıyla oynayın. Zıplamak için yukarı, kaymak için aşagıya ve boşluk tuşuda kullanılıyor.

Aslan Kral Aslan Kral Arabanın üzerindeki aslana savrulmaması için yardımcı olun.

Köpek Balığı Köpek Balığı Oyun yüklendikden sonra New Game'e tıklayın sonra Skip'i tıklayın ve Play'e tıklayın. Yön tusları ile köpek balığını ilerletin. Z tusu ile köpek balığının daha fazla hızlanmasını sağlayın ve X tusunu tıklayarak sudaki tüm küçük balıkları yiyin.

Ponpon Kızlar Ponpon Kızlar Yön tuşlarını kullanarak kaptanın yaptığı hareketleri yukarıdaki yön işaretlerine bakarak yapın. Hızlı hareket edin, hata yapmayın.

0/13