NBA

NBA Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

NBA ; Oyunun orjinal ismi NBA Spirit oyunda oldukca güzel grafikleri ile basket atışları yapacaksiniz. Oyunda potayı tutturmak ve atış hizinizi ayarlamak icin MOUSE kullanabilirsiniz. Bolumler ilerledikce isler biraz zorlasacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

NBA Oyunu 2144 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Basketbol Oyunları

NBA Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sonbahar Mağazası Sonbahar Mağazası Mağazamıza gelen müşterinin yanına gidiyoruz ve hangi tür kıyafet ve hangi renkte istediğini soruyoruz ve müşterimizin gösterdiği renk ve şekildeki kıyafeti alıp müşteriye veriyoruz.Müşteri daha sonra kasaya gidip para ödemek istediğinde müşteriye MOUSE ile tıklıyoruz ve parasını ödeyip mağazamızdan ayrılıyor.Oyun MOUSE ile oynanıyor.

Sinbad Giysi Dolabı Sinbad Giysi Dolabı Çizgi film kahramanlarının vazgeçilmezlerinden olan Sinbad yeni görevine çıkmak için giysi dolabından en güzel elbiselerini seçmeye çalışıyor. Tabiki bunun için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden faydalanarak Sinbad ı zevkinize göre giydirin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

NBA Spirit NBA Spirit Oyun Yüklendikden sonra START GAME ile Oyuna Başlıyorsunuz çok eğlenceli bir basketbol oyunu topu potadan geçirmeye çalışın top potanın etrafında geçerken mause tuşuna basılı tutun ve topun süratini ayarlayın.

NBA Basketbol NBA Basketbol Basketbol oyunu spor yapmayı sevenlerin vazgeçemediği eğlenceli spor oyunlarından bir tanesidir. 5 kişilik oyunculardan oluşan basket takımları kendilerini kanıtlamak için her türlü hünerlerini sergileyerek sahaya çıkmaktadırlar. Oyunda yapmanız gereken rakip oyuncuları oyundaki üstün yeteneklerinizi kullanarak yenmeye çalışmaktır.

NBA NBA Oyunun orjinal ismi NBA Spirit oyunda oldukca güzel grafikleri ile basket atışları yapacaksiniz. Oyunda potayı tutturmak ve atış hizinizi ayarlamak icin MOUSE kullanabilirsiniz. Bolumler ilerledikce isler biraz zorlasacak.

Jake inferno Pinball Jake inferno Pinball Oyun'da Yön Tuşlarını kullan. Aşağı yön tuşuna basık tutarak topu fırlat. Sağ ve sol yön tuşları ile kolları hareket ettir.

Hepsi Saklanbaç Hepsi Saklanbaç Bu oyun çok dikkat gerektiren bir oyundur. Oyunda hepsi kızları size saklambaç oyunu oynuyor. isimleri dikkatli bakın isimler karıştırılacak ve size sorulacak. Doğru ismi bulun.

Çocuk NBA Takımı Çocuk NBA Takımı Oyunda her 5 atışın 3 ünü sayıya çevirerek bir sonraki aşamaya geçeceğin bir oyun. Oyun SPACE(boşluk) tuşu ile oynanır.

Barbie Sonbahar Kıyafetleri Barbie Sonbahar Kıyafetleri Barbie yine en şık kız olduğunu göstermek istiyor. Barbie ile Sonbahar Mevsimine uygun kıyafetleri giyeceğiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna