Basketbol Oyunları

0/0

Basketbol Oyunları Basketbol, dünyanın her yerinde her seviyedeki milyonlarca insanın oynadığı veya seyirci olarak izlediği popüler bir spor dalıdır. Bu yüzden siz sevgili ziyaretcilerimizin evden çıkmadan evde kolayca oynayabileceği basketbol oyunu, spor oyunları, amerikan basketbol oyunları, yeni basketbol oyunları, gibi oyunları size sunmuştur. Kısa bir bilgi: Basketbol Türkiye'de ilk defa, 1904 yılında Amerikan Robert Koleji öğrencileri tarafından oynanmıştır.

Zombilerle Basket Maçı Zombilerle Basket Maçı İskelet ve zombilerle oynanan zevkli bir basketbol oyunu. En yeni ve güzel Basket oyunları OynaOyun.Net adresinde oynayabilirsiniz.

iskeletler ve zombi maçı iskeletler ve zombi maçı PLAY ile oyun başlıyor. Bal kabaklarını topla ve ardından basket at. YÖNLENDİRME: BOŞLUK tuşu = Zıplama ve Basket at . Yön tuşları ile kahramanını yönlendir. İPUCU: İskeletlerden ve yılanlardan kurtulmak için cok hızlı ol, ani yön değiştir ve üzerlerinden zıpla. Bölümleri geçtikce daha cok bal kabağı toplaman gerekiyor. Birbirinden güzel ve yeni basketbol oyunlarını OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

3 Boyutlu Basket 3 Boyutlu Basket Tam sıfırdan potaya 3 lük sayı atmaya çalışın.

Kral Basketbol Kral Basketbol Start Tuşu ile oyna başlıyorsunuz istediğiniz oyuncunun üstüne gelip mause ile tıklamanız yeterli olur.

NBA Basketbol NBA Basketbol Basketbol oyunu spor yapmayı sevenlerin vazgeçemediği eğlenceli spor oyunlarından bir tanesidir. 5 kişilik oyunculardan oluşan basket takımları kendilerini kanıtlamak için her türlü hünerlerini sergileyerek sahaya çıkmaktadırlar. Oyunda yapmanız gereken rakip oyuncuları oyundaki üstün yeteneklerinizi kullanarak yenmeye çalışmaktır.

Basket Topu Topla Basket Topu Topla Start ile oyuna giriyorsunuz. oyunda yapmanız gereken zamanınız bitmeden ekranda beliren cisimleri hızlı bir şekilde toplamak, toplam 3 hakkınız var, zamanınızın ne kadar kaldığını altta Time yazan yerden görebilirsiniz. İpucu : çapraz şekilde hareket edersen normalden daha hızlısın.

Basketci Kız Basketci Kız Mause ile topu çekip yön ve hızını ayarlayın.

Hot Shots Hot Shots Arka arkaya iki kere Play bastıktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Yapmanız gereken 45 saniye içersinde atabildiğiniz kadar basket atmak.

Basketbol Maçı Basketbol Maçı PLAY e tıklayın, STADIUM u seçerseniz stadyum da, STREET i seçerseniz sokakta oynarsınız. Topunuzu kaptırmadan ve oyun alanı dışına çıkmadan rakibinizin potasına gelin. Şut pozisyonunda ise potanın üstünde ikon kımıldarken, tam potayı ortaladığında X tuşuna basın.

Basketbolcu Basketbolcu Baketolcu ile ardarda atışlar yaparak en yüksek skora ulaşmaya çaılşmalısınız. Pota etrafında dolaşansarı nokta panyaya geldiğinde GO tuşuna basarak atışı yapabilirsiniz.

Birebir Basketbol Birebir Basketbol Oyuna başlamak için BOŞLUK kullanmanız gerekiyor daha sonra bir adam seçerek maça başlıyabilirsiniz. Bu oyunda hem savunma hemde atak yapacaksınız.

Basket Gözü Basket Gözü Basketbol topunu potaya atmalısın. Oyun başlangıcında çizgi sana yardım ediyor. İlerleyen bölümlerde çizginin yarısı yok olacak ve oyun daha eğlenceli olacaktır.

Jordan Basket Jordan Basket Efsane Jordan ile basket oynamak ister misiniz? Sadece farenizi kullanarak istediğiniz potaya basket atmalısınız.

Smaç At Smaç At Oyunda menü yok direk açılıyor. Sağ alt köşede press yazan yerin altında zıplama yüksekliği ve hızını belirleyen bir çizgi var ilk tıklamanızda hızı belirliysunuz ikincisinde ise yüksekliği.

NBA Spirit NBA Spirit Oyun Yüklendikden sonra START GAME ile Oyuna Başlıyorsunuz çok eğlenceli bir basketbol oyunu topu potadan geçirmeye çalışın top potanın etrafında geçerken mause tuşuna basılı tutun ve topun süratini ayarlayın.

Hareketli Pota Hareketli Pota Hareket eden potaya basket atmaya çalışıyoruz.

Komik Basketçi Komik Basketçi Oyun'da Basketbol Canavarı, sahada 3 lük atmaya çalışıyor ve arada komiklikler yapıyor. Ok potaya denk gldiğinde Mause'yi tıklayın ve basketinizi atın.

Sokak Basketi Sokak Basketi Oyuna yüklenmesi bittikden sonra çıkan JOUER butonuna tıklayınız. Müzikli sokak basketi oyununundaki karaktinizle basket sayıları yapacaksınız. Sizi arkadaşlarınız ve aileniz büyük bir zevkle izliyor ve güveniyor. Oyunda basket atmak için basketbol potası topunuzun hizasına yaklaşında hemen mause(fare) sol tuşuna basınız. Oyunda 2 dakika içinde kaç kere basket sayısı yaptığınıza göre puan alırsınız.

Euro lig basket Euro lig basket SELECT TEAM butonundan takım seçebilirsiniz. Oyuna başlamak için PRACTİCE butonuna tıklayanız. Oyun başladığında basketçimizin sayı atabilmesi için fare(mause) ile topun gideceği yolun hızını,eğimini,mesafesini iyi ayarlamanız gerekmektedir.Topu mause sol klick tuşuyla atabilirsiniz.

NBA NBA Oyunun orjinal ismi NBA Spirit oyunda oldukca güzel grafikleri ile basket atışları yapacaksiniz. Oyunda potayı tutturmak ve atış hizinizi ayarlamak icin MOUSE kullanabilirsiniz. Bolumler ilerledikce isler biraz zorlasacak.

3 lük Basket Atışı 3 lük Basket Atışı Sağ üst butona basın ve oyuna başlayın. Oyunu Mouse kontrolleri ile oynarken sağ kısımda görülen konsolda iki kısmıda orta noktada birleştirmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde top basket potasına giremez. Topları almak için soldaki top listesinden topu seciyorsunuz. Her bolumden sonra sagdaki hiz artacaktır.

Basketbol Zamanı Basketbol Zamanı En iyi atışınızı yaparak sayı toplayın. Topu hizlandırarakk atış yapın.

Hapisde Basketbol Hapisde Basketbol En popüler olanlardan birisi basketbol. Şimdi hünerleriniz sergileme zamanı geldi.. Ok yön tuşları - Hareket. Ctrl tuşu - Atış yapma.

Çocuk NBA Takımı Çocuk NBA Takımı Oyunda her 5 atışın 3 ünü sayıya çevirerek bir sonraki aşamaya geçeceğin bir oyun. Oyun SPACE(boşluk) tuşu ile oynanır.

Basketbolcu Mete Basketbolcu Mete Kaç sayı atabilirsiniz? Mause ile açı ve gücünüzü ayarlayarak potaya atmaya çalışın.

Değişik Basketbol Değişik Basketbol PLAY ve NEW GAME butonuna basarak başlıyoruz. Atış yapmak istediğiniz dikeyi mause ile ayarlayıp puan almaya çalışacaksınız.

Michael Jordan Şov Michael Jordan Şov Michael Jordan la beraber çok güzel top haraketleri yapacağız. Topu potadan geçirip sayıları toplayın. Oyunu Mause yardımı ile oynayabilirsiniz.

Dünya Basketbol Şampiyonası Dünya Basketbol Şampiyonası Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz NEW GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde bulunan basketbol toplarını potaya sokmanız gerekmektedir. Oyunu mause yani farenizin yardımı ile oynayabilirsiniz. Mause imlecinizde çıkan şekilleri potanıza gelecek şekilde ayarladıktan sonra farenizin sol tuşuna tıklayarak atışı gerçekleştirebilirsiniz.

Michael Jordan Michael Jordan Oyun yüklendikden sonra PLAY butonun abasın. En yeni ve güzel basketbol ve spor oyunları OynaOyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.

Ben 10 Basketçi Ben 10 Basketçi Süre dolmadan basketleri atmaya çalışın.Fareyi kullanarak basket atmaya çalışın.

Basketçi Mario Basketçi Mario Kahramanımız Mario bu oyunda basket oynama çabasında. En az sürede en fazla sayı atarak yüksek puanlar elde etmeye çalışıyor. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Dünya Basketbol Turnuvası Dünya Basketbol Turnuvası Milyonlarca insan tarafından heyecanla takip edilen basket maçları dünya şampiyonalarında daha çok seyirci tarafından takip edilmektedir. 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası için hazırlanmış bu oyunda ülkemizin takımını seçerek gösterilen alandan en fazla sayıyı atmalı ve gruplardan çıkarak şampiyonluk yolunda ilerlemeye çalışmalıyız. Mouse yardımıyla potaya hiza alarak hatasız basket atışları yapmalı ve skorlar elde etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Genç Basketbolcular Genç Basketbolcular 7 den 70 bir çok kişinin spor meraklarından olan basketbol sokakta oynanınca başka bi zevklidir. Bu oyunda da genç sporcular sokakta basketbol yeteneklerini sergilemeye çalışıyor. Şutlarınızı boşa sallamadan yüksek skorlara ulaşmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Smaç Şov Smaç Şov Smaç Şov olarak isimlendirdiğimiz oyunda yerinde duramayan enerjik basketçi kahramanınızla potaya zorlu smaçlar basmaya çalışmalısınız. Basket topunu zıp zıp üzerindeki kahramana düzgün bir açıyla yollayarak potaya muhteşem smaçlar basmalısınız. Oyunu Space tuşu ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

0/0