Barbie Podyumda

Barbie Podyumda Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Podyumda ; Barbinin elbiselerini değiştirin ve onu podyumların en güzel kişisi haline getirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Podyumda Oyunu 9100 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -12 Barbie Oyunları

Barbie Podyumda Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıpla Barbie Zıpla Barbie Oyunda Mause (Fare)nizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız.

Sünger Bob Ve Barbie Sünger Bob Ve Barbie Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. En güzel ve eğitici hafıza kartları, zeka kartları oyunu, Oynaoyun.Net adresinde oynanır.

Star Barbie Star Barbie Star Barbie'yi elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Rockçı Barbie Rockçı Barbie Rock yıldızı olan Barbie, Rock Konseri için hazırlık yapıyor. Rockçı Barbie'ye en güzel kıyafetleri giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Patenci Barbie Patenci Barbie Barbie paten yapmayı çok seviyor. Sporu ve pateni çok seven Barbie'ye en güzel paten giysilerini giydirmeye ne dersin? Mouse yardımı ile Barbie'yi giydir. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Orman Perisi Barbie Orman Perisi Barbie Barbie ormanların derinliklerindeki peri olarak karşımıza çıkıyor. Çok güzel bir Barbie Oyunları sunuyoruz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Kaykaycı Barbie Kaykaycı Barbie Kaykaycı Barbie ile harika bir giydirme oyunu. Amacın, soldaki butonları butonları kullanarak barbie bebeği en iyi şekilde giydirmektir. Barbie için şapka, giysi, saç modeli ve kaykay seçebilirsin.

Hayvansever Barbie Hayvansever Barbie Kızların en gözde çizgi film kahramanı Barbie ile evcil hayvanlara ilgi göstermektesiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

En Güzel Barbie En Güzel Barbie Barbie ile en güzel kıyafetleri giyerek bütün kız arkadaşlarınıza hava atacaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.