Barbie Evi

Barbie Evi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Evi ; Evinizde eşyaları istediğiniz gibi döşeyin, hayalinizdeki evi yaratın, kendi barbie evinizi kendiniz kurun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie Evi Oyunu 8882 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Barbie Oyunları

Barbie Evi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıpla Barbie Zıpla Barbie Oyunda Mause (Fare)nizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız.

Tenis Topu Çevir Tenis Topu Çevir Tenis topları ile ilgili küçük bir oyun.Oyunu yön tuşu ile oynanır.

Tatil Evi Düzenle Tatil Evi Düzenle Tessanın tatil evi oyununda amacın, evi istediğin gibi dekore etmek ve süslemek.

Sünger Bob Ve Barbie Sünger Bob Ve Barbie Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. En güzel ve eğitici hafıza kartları, zeka kartları oyunu, Oynaoyun.Net adresinde oynanır.

Star Barbie Star Barbie Star Barbie'yi elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Sincap Ceviz Ağacında Sincap Ceviz Ağacında Çocuklar sincapları ceviz yemeyi çok sever. Bu sevimli sincapta ağaçtaki taze cevizleri yemek istiyor. Hadi ona en taze cevizleri verelim. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sevimli Yunus Balığı Sevimli Yunus Balığı Denizlerin ve okyanusların en şirin hayvanlarından olan Yunus balıkları kimi su eğlence parklarında da eğitilerek insanlara eğlenceli gösteriler sergilemektedirler. Arkadaş canlısı ve zararsız olan yunus balıkları kendilerini her zaman sevdirebilecek yeterliliktedirler. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda bu tatlı hayvanların bakımını üstleneceksiniz. Yapmanız gereken verilen süre içerisinde mouse ile ekran üzerindeki sizden istenilen talimatları yerine getirmeye çalışmak. İsterseniz süresiz modu seçerekde oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Su Aygırı Sevimli Su Aygırı Sevimli su aygırı sevgilisi ile buluşmak istiyor. Sevimli su aygırını bu buluşma için en güzel kıyafetler ile giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sevimli Sincap Sevimli Sincap Oyun'da yerdeki fındıkları toplamalı ve sincabın evine doğru yol almalısınız.Yolda sizi engelemeye çalışsan hayvanlar olacaktır.Onları durdumanız için yerden aldığınız fındıkları Space(boşluk) tuşuyla üzerlerine atmalısınız.Yırtıcı hayvanların dışında nehre düşmemelisiniz.Daha yükseğe zıplamak için iki kere yukarı yön tuşuna basmalısınız.Oyunu oynamayı düşünüyorsanız başlamak için Start,Play, Startbutonlarına basınız.Zorluk seviyesini seçiniz.Daha sonra Continue yazan yere tıklayarak devam ediniz.