Barbie Oyunları

0/1

Barbie Oyunları barbie giydirme, barbi bebek, barbi oyunları, barbi kız oyunları oyna, kızların hayranı olduğu barbie bebeğin en güzel oyunları sizlerle buluşuyor. Bebeğinizi isterseniz giydirebilir isterseniz de makyaj yapıp baştan yaratabilirsiniz. En yeni ve kral barbie oyunlarını OynaOyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.

Barbie Büyülü Makyaj Barbie Büyülü Makyaj Barbie'nin en güzel makyaj oyunlarından birisi daha sizlerle. Play tuşu ile ilerliyorsunuz. Sağ menüyü kullanarak Barbie nin saç, ten, göz renklerini değiştirebilirsiniz.

Barbie Banyo Tasarımı Barbie Banyo Tasarımı Barbinin banyosunu maus (fare) ile tut bırak usulü düzenliyoruz. Hayalinizdeki banyoyu yapma fırsatı hala ne bekliyorsunuz.

Barbie Partiye Hazırlık Barbie Partiye Hazırlık Barbie banyo yapmış partiye gidecek onu giyindirip ve süslermisiniz.

Barbie Süsle Barbie Süsle Barbie'yi mausla tut bırak usulü süslüyoruz.

Barbie Podyumda Barbie Podyumda Barbinin elbiselerini değiştirin ve onu podyumların en güzel kişisi haline getirin.

Barbie Hafıza Barbie Hafıza Kapalı durumda bulunan Barbie kartlarını tek tek açmalı ve aynı resme sahip iki kartı bulmaya çalışmalısınız. Bu oyun aynı zamanda zekanızı geliştirecek güzel bir eğitici oyundur. Yeni ve güzel oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Zıpla Barbie Zıpla Barbie Oyunda Mause (Fare)nizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız.

Star Barbie Star Barbie Star Barbie'yi elbiseleri kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Barbie Giydirme Barbie Giydirme Dünyaca ünlü Barbie Bebeği çevresindeki eşyaları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. Play yazısına tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. En yeni ve güzel barbie oyunları OynaOyun.Net Adresinde oynayabilirsiniz.

Bebek Barbie Bebek Barbie Haydi kızlar Barbie giyinmesi için yardımcı olun. Onu en baştan giydirin. Kıyafetleri farenizle sürükleyip uygun yerlere bırakmanız yeterli.

Barbinin Ev Dekorasyonu Barbinin Ev Dekorasyonu Sevilen Barbie karakteri evine yerleşiyor ve sizde ona yardım ediyorsunuz. Fare(Mouse) yardımıyla eşyaları istediğiniz gibi taşıyıp, yerleştirebilirsiniz. Gerisi zevkinize kalmış.

Barbie Dans Barbie Dans Dansçı Barbie'nin dans ederken attığı adımları aklında tutarak yaptığı hareketlerin aynısını yapabilir misin?

Barbie Evi Barbie Evi Evinizde eşyaları istediğiniz gibi döşeyin, hayalinizdeki evi yaratın, kendi barbie evinizi kendiniz kurun.

Barbie Bisiklet Gezisi Barbie Bisiklet Gezisi Barbieye çıktığı bisiklet turunda kalpler, kelebekler ve çiçekler eşlik ediyor. Barbie onların hepsini toplamak istiyor ona yardımcı olun.

Barbie Giydir Barbie Giydir Barbie arkadaşları ile buluşmaya gidiyor. Arkadaşlarının içinde güzel olmak istiyor. Mutlu olması için onu güzelce hazırlayalım.

Barbieyi Süsle Barbieyi Süsle Küçük büyük herkesin sevdiği Barbie'nin en güzel giydirme ve süsleme oyunlarından biridir. Barbi'yi seviyorsan ve oyuna başlamak istiyorsan oyun yüklemesi bittikten sonra sıra sıra Begin ve Start butonlarına tıklayınız. Kabakların üzerine tıklayarak eşya seçimi yapıp, fındığa tıklayıp diğer oyunun diğer sayfasına geçip elbisler giydirebilirsiniz. Oyunu tamamlamak için yine fındık işaretine tıklıyorsunuz ve oyun bitiyor. Tekrar oynamak istediğinizde ise Again yazısına basın.

Barbie Bisiklet Barbie Bisiklet Barbienin elmas simgelerini toplamasına yardımcı olmanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin sağ ve sol tuşlarını kullanarak Barbie'nin bisiklet ile oyunda ilerlemesini sağlayabilir ve oyun içerisinde bir çok tümsek bulunduğundan dolayı bu tümseklerden geçerken dengeniz bozulmaktadır, sizde oyun içerisinde klavyenizin yukarı ve aşağı yön tuşlarını kullanarak bisikletin dengesini sağlamalısınız. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan elmasları topladıktan sonra size verilen süre içerisinde bisiklet yarışını tamamlamanız gerekmektedir.

Barbie Makyaj Barbie Makyaj Efsane barbieyi güzelleştirin.

Sünger Bob Ve Barbie Sünger Bob Ve Barbie Bu harika hazıza kartı oyununda başarılar dileriz. Yapmanız gereken size verilen süre içerisinde aynı nesneleri bulmak. En güzel ve eğitici hafıza kartları, zeka kartları oyunu, Oynaoyun.Net adresinde oynanır.

Barbie Kumpir Yapıyor Barbie Kumpir Yapıyor Patates ile kumpir yapmaya çalışan güzel Barbie'ye yardım etmeli ve talimatlara uyarak süre bitmeden işlemi tamamlamalısınız. Yavaş yavaş kumpir için gerekli malzemeleri yapacak ve sevgilisi için en güzel kumpiri hazırlayacaktır. START butonuna tıklayarak kumpir yapmaya başlayabilirsiniz.

Barbie Makyaj Yap Barbie Makyaj Yap Play again yazısına tıklayarak barbiemizi süsleyin.

Barbie Dergisi Barbie Dergisi Barbie bu ay derginin kapak kızı oldu. Barbie nin yeni kıyafetlerini,yeni elbiselerini denemek istiyorsan, bu oyunu mutlaka oynamalısınız.Solda yer alan düğmelere FARE ile tıklayıp, Barbie yi giydirebilir ve dergiinin kapağını tasarlayabilirsiniz.

Barbie ip Atlıma Barbie ip Atlıma Oyunu oynacağınız tuşlar ekranlarınıza geldikten sonra oyun alanına doğru gitmek için PLAY NOW yazısına tıklayın.Sevimli barbie için hazırlanmış ip hazır. Kahramanımızı sağa ve sola ilerletmek için yön tuşlarını kullanacaksınız. Zıplatmak için ise space tuşunu kullanacaksınız.

Kaykaycı Barbie Kaykaycı Barbie Kaykaycı Barbie ile harika bir giydirme oyunu. Amacın, soldaki butonları butonları kullanarak barbie bebeği en iyi şekilde giydirmektir. Barbie için şapka, giysi, saç modeli ve kaykay seçebilirsin.

Barbie Banyo Zamanı Barbie Banyo Zamanı Minişlere tıkla, küvete götür. Süngeri minişin üzerine getirerek, tıkla. Barbie sen minişi sünger ile temizlerken, su tutucak.Oyunda FARE yi kullan. Duvardaki Patilere tıklayarak Köpek Bakımı hakkında tavsiyeleride okuyabilirsiniz.

Barbie Ve Üç Silahşör Barbie Ve Üç Silahşör Barbie ve Üç Silahşörler resimlerinde bulunan gizli sayıları bulmaya çalışıyoruz.FARE ile merceği kullan. Yanlış yere tıklarsan puanın azalır.

Barbie İp Atlıyor Barbie İp Atlıyor Barbie ye sende katılmak istermisin.Yön Tuşları ile Barbie yi Sağa ve Sola ilerlet. Space Tuşu ile Barbie yi zıplat.

Barbie Hamburgerci Barbie Hamburgerci Hamburger kafesine gelen müşterilere istedikleri gibi hamburger hazırlıyoruz,içecek çeşitlerinden istediklerini veriyoruz ve bol para kazanmaya çalışıyoruz.

Barbie Motoru Barbie Motoru Yön tuşlarını kullanarak güzel kız barbienin motorunu kontrol etmesinde ona yardımcı olabilirsiniz. Engellere takılmadan ve motora kaza yaptırmadan bölümleri geçmeye çalışın.

Barbie Yılbaşı Kıyafetleri Barbie Yılbaşı Kıyafetleri Barbie 2012 Yılına en güzel kıyafetleri ile giriyor bunun için kızımızı giydirin. Mouse yardımı ile giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Barbie 2012 Kıyafetleri Barbie 2012 Kıyafetleri Barbie 2012 için en güzel kıyafetleri giymek istiyor. Mouse ile kıyafetleri giyin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

En Güzel Barbie En Güzel Barbie Barbie ile en güzel kıyafetleri giyerek bütün kız arkadaşlarınıza hava atacaksınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Barbie Pijama Partisi Barbie Pijama Partisi Barbie kız arkadaşları ile kızların çok sevdiği pijama partisinden yapacak. Barbie'ye pijama seçin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Barbie Gece Kıyafetleri Barbie Gece Kıyafetleri Barbie'ye gece uyuması ile en güzel kız kıyafetleri giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Rockçı Barbie Rockçı Barbie Rock yıldızı olan Barbie, Rock Konseri için hazırlık yapıyor. Rockçı Barbie'ye en güzel kıyafetleri giydirin. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Orman Perisi Barbie Orman Perisi Barbie Barbie ormanların derinliklerindeki peri olarak karşımıza çıkıyor. Çok güzel bir Barbie Oyunları sunuyoruz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

0/1