Süper Büyük Babaanne

Süper Büyük Babaanne Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Süper Büyük Babaanne ; Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Büyük Babaanne Oyunu 7636 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 Bakıcı Oyunları

Süper Büyük Babaanne Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süpermen Süpermen Her zamanki gibi metropolisi hain seytan Lex Luther in yarattigi facialardan kurtarmak, gokdelenin uzerinden dusen ufak parlari vurarak yok edin, tepeden dusen buyuk arcalari alttan tutup yukari oka surekli basip cekerek dusemelerini durdurmaya calisin.

SüperMaymun Balon Patlatma SüperMaymun Balon Patlatma Süperman den esinlenen maymun kahramanınız sizler için eklediğimiz bu oyunda uçarak hareket etmekte olan balonları patlatmak için çaba sarfediyor. Oyundaki amacınız elinizden gelen en hızlı şekilde en fazla balonu patlatarak yüksek puanlara ulaşmayı sağlamak. Mouse ile kahramanınızı yönlendirebilir balonları hızlıca patlatabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Superman Görevde Superman Görevde Göbekli kahramanımız süperman yine dünyayı gelen tehlikelerden koruma peşinde. Bunun için yön tuşları ve space tuşunu kullanarak kahramını yönlendirmeniz yeterli. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Süpercan Süpercan Oyunumuz ekranlarınıza geldiğinde parçaları değiştirerek resimi tamamlamaya çalışacaksınız.Resmin nasıl olduğunu tahmin edemiyor musunuz? O halde size ipucu, yukarıdaki ? sembolune tıklayarak resmi görebilirsiniz.

Süper Yarış Süper Yarış Süper Arabalar yarışıyor. Sizin seçiminiz ile birlikte vede etabı belirlemeniz sonrası yarışa hemen başlayın.

Süper Uçak Süper Uçak Pilotluk neredeyse her çocuğun hayalinden geçmiştir belli zamanlarda. Ne yazık ki verilen fırsatlarla her çocuğun o hayali gerçekleştirebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu oyunda ise hayalimizdeki uçakla güzel dakikalar geçirebiliriz. Mouse yardımı ile oynayabileceğimiz bu oyunda düşman uçaklarına saldırıda bulunmalıyız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Süper Spiderman Süper Spiderman Oyunumuzda en sevdiğiniz kahraman Spiderman sizleri bekliyor. Efsane örümcek adam, ağı ile binalara yapışarak ilerliyor ve giysilerinin parçalarını topluyor. Fare ile ağını nereye atacağını belirliyorsunuz.

Süper Sonic Süper Sonic 11 Mayıs anneler gününde biricik annelerimizi sevindirmek adına elimizden gelen bütün gayreti sergilemeli onlara o güzel günde mutluluk yaşatarak onlara hayatımızdaki değerlerini biraz olsun göstermeye çalışmalıyız. Annemiz olduğu gibi arkadaşımız olan kimi zaman sırdaş kimi zaman destekçimiz olan Efendimizin Cennet annelerin ayakları altındadır sözü ile anneliğin önemini hatırlatan o mükemmel insanlara bugün en güzel mutlulukları yaşatmaya çalışmalıyız. Onlara hediye vererek onları sevindirmeli ve dualarını almak için güzel davranışlarda bulunmalıyız. Bütün anne ve anne adaylarının Anneler günü kutlu olsun. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Süper Sniper Süper Sniper NEXT diyerek başlıyorsunuz daha sonra START diyoruz.Oyun başladıktan sonra bize o bölgede kaç tane asker kaç tane tetikçi olduğunu söylüyor ve ona göre öldürme işlemini yapıyoruz daha sonra BOŞLUK tuşuna basıp göreve başlıyoruz.İlk bölümde mesela 15 asker 1 tetikçi öldürmeniz gerekiyor diğer bölümde 15 asker 3 tetikçi öldürmelisiniz.Tetikçiler biraz daha gizli yerlerde olduğundan aramakta güçlük çekmeyin.