Köpek Yavrusu Yıkama

Köpek Yavrusu Yıkama Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Yavrusu Yıkama ; Köpeğin üzerinde çamur olmuş yerleri bol bol köpüklüyorsunuz.Daha sonra el ile avalıyorsunuz.Su ile yıkadıktan sonra havlu ile kuruluyorsunuz.Arkasından da saç kurutma makinesini kullanıyorsunuz.Devamını oynamak için oyuna başlayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Köpek Yavrusu Yıkama Oyunu 141510 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -351 Bakıcı Oyunları

Köpek Yavrusu Yıkama Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Misafir Oyuncu
Pazar 16 Eylül 2012
+2

neresi güzel

Misafir Oyuncu
Perşembe 16 Ağustos 2012
+10

harika oyunlar

Misafir Oyuncu
Pazartesi 18 Haziran 2012
+7

ne güzel oyunlar bunlar

Misafir Oyuncu
Çarşamba 30 Mayıs 2012
+8

çok güzel oyunlar var

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süper Köpek Süper Köpek START GAME yazan kemiğe tıklayınız. Ardından açıklamaların geçtiği slaytı izlemek istemiyorsanız SKIP yazan yere tıklayınız. Oyun kontrolünü A, S ve klavyedeki yön tuşlarıyla sağlıyorsunuz. Yön tuşlarını inceledikten sonra Speace(boşluk) tuşuna tıklayınız. Karşınıza çıkan kedilerin kafasına zıplayarak yok edebilirsiniz. Diğer seviyelerde vuruş yapmak için "S" tuşun kullanırsınız.

Şirin Köpekler Şirin Köpekler Leydi ve sokak köpeği filminin şirin köpeklerinin olduğu resimlerdeki gizlenmiş harfleri bul.

Şirin Köpek Daffy Şirin Köpek Daffy Hamdi bey evinde severek baktığı şirin köpeği Daffy ye her zaman en güzel şekilde hizmet etmek en güzel mamaları yedirmek istiyor. Lakin çıkacak olduğu iş gezisinde bir kaç gün köpeğinden uzak kalmak zorunda. Bu süre içerisinde köpeğine birileri bakım yapmak zorunda. Sizde bu bakımı üstleneceksiniz. Köpeğin gerekli ihtiyaçlarını eksik etmeden bakımını yapmalısınız. Ekrandaki nesneleri kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Köpek Şirin Köpek Şirin Köpek isimli oyunda sevimli mi sevimli köpek Daffy yi en güzel şekilde giydirip süsleyerek gideceği partiye hazır hale getirmelisiniz. Mouse yardımıyla ekrandaki simgeleri kullanarak Daffy yi en güzel şekilde giydirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Çifti Sevimli Köpek Çifti Hayvanlar aleminin sevilen türlerinden biri olan köpeklerin bakımını yapacağınız eğlenceli bir oyunu siz site misafirlerimizin zevkine sunuyoruz. Yaşamlarını bahçe alanında geçirmekte olan köpeklerin gereken ihtiyaçlarını karşılayarak onları eğlendirmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oyunu oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Sevimli Köpek Köpekler sadık olduklarından dolayı bir çok insan köpekleri kendilerine arkadaş edinmektedir. Sadık olmak haricinde bir çok özelliği daha bulunan köpekler sevimli olmalarından dolayı da vazgeçilmez hayvanlar arasında yer almaktadır. Hatırlarsınız ki dalmaçyalı köpekleri de bir zamanlar filmlerin kahramanı olmuşlardı. Sevimli Köpek olarak adlandırdığımız bu eğlenceli oyunda yapmanız gereken seçmiş olduğunuz köpeğin bakımını üstlenmek ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışmak. Köpeğinize özenle bakmalı vakti geldiğinde yıkayarak onu daha da tatlı sevimli ve temiz bir hale getirmelisiniz. Mamasını eksik etmemelisiniz. Mouse ile gereken adımları sırası ile yerine getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Kaykaycı Köpek Sevimli Kaykaycı Köpek Oyunumuzda göreceğiniz köpek hep aynı şeyleri yapmaktan bıkmıştır ve kaykay yaparak adrenalin yaşamak ister. Kaykay ve kaskı aldıktan sonra yolda başlar kaymaya.. Kaykaycı köpek gibi yoldaki çöplere , objelere çarpmamaya özen gösterin yoksa sevimli köpeğin canı yanar. Sizin toplamanız gereken şeyler sandaviçler ve kemikler..

Prenses ve Köpek Prenses ve Köpek Köpekler aleminin sevimli köpeği daffy gidecek olduğu partide daha güzel görünmek için giysi dünyasından en güzel giysilerini seçmeye çalışıyor. Tabi bunu yaparken sizin eşsiz zevklerinize ihtiyaç duyacak. Sizde o esrarengiz zevklerinizle bu sevimli köpeği fevkalade şekilde süsleyerek partiye göndermelisiniz. Mouse yardımı ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak köpeği giydirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Oto Yıkama Oto Yıkama Müşterilerinizin arabalarını yıkayabilmek için arabaların üzerine farenizin sol tuşu ile tıkladıktan sonra oyun içerisinde dört insan simgesinden istediğinizin üzerine arabayı sürükleyerek arabanın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Oyun içerisinde her arabının üzerinde sayaç bulunmaktadır ve sayaç sıfırlanmadan bütün arabaları yıkamalısınız.