Ana Okulu

Ana Okulu Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Ana Okulu ; Bebeklere en güzel şekilde bakmalısınız. Size anneler güvenip emanet etmişler. Baştan söyleyelim de,oyun ilk oynarken yavaş açılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Ana Okulu Oyunu 11749 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 59 Kız Oyunları Bakıcı Oyunları

Ana Okulu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zamana Karşı Zamana Karşı Muhteşem yarış arabanızla zamana karşı zorlu bir mücadele vermektesiniz. Lakin bu zorlu mücadelede aracınızın yıpranmaması da ön koşullardan bir tanesi. Zamana karşı mücadelenizi sorunsuz bir şekilde tamamlayarak bitiş çizgisine başarıyla varmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yanardağdan Kaçış Yanardağdan Kaçış Tehlikeli bir uçuş oyunu ile uçak kontrol etmenin ne kadar zor bir iş olduğunu anlayacaksın, bulutlu havada uçağı yönlendirerek hedeflenen nesneleri bulutlara çarpmadan yakala ve kısa süre içinde bitiş noktasına ulaşmaya çalış. Oyun yüklenince, play butonuna tıklayarak oynamaya başlayabilirsin.Oyunu fare ile oynayın..

Trafik Canavarı Trafik Canavarı Bir grup genç trafiği birbirine katıyor. Tam kalabalık trafiğin üstlerine yaptıkları göndermelerle zincirleme kaza olmasını sağlayıp puan kazanıyorlar.

Top Canavarı Balık Top Canavarı Balık Top canavarı balık denizde yüzerken yukarıdaki cisimleri yok etmek zorunda. Bunun için topa balığın sırtıyla vurarak cisimleri yok etmesini ve puanlar kazanmasını sağlamalısınız.

Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya Canavarı Yamyamlara Karşı Tazmanya canavarı yamyamlardan kurtulmak istiyor ancak sizin ona yardım etmeniz gerekiyor. Nedersiniz bu zor macera dolu serüvende tazmanya canavarına yardım etmek istemezmisiniz?

Tazmanya Canavarı Kaykay Tazmanya Canavarı Kaykay START yazısına tıkladıktan sonra kendinize bir kaykay seçiniz.İlk bölümde puanınız olmadığı için diğer kaykayları açamıyorsunuz. Locked yazan yerlerin orda almak istediğiniz kaykayların fiyatları yazıyor.Taz ile klavyedeki yön tuşları ve Space(boşluk) tuşu harika kaykay gösteri yapabilirsiniz. Kaykay ile düşmeden demirlerin üzerinden geçiniz, engellerin üzerinden atlayınız ve harika puanlar kazanınız.

Tazmanya Canavarı Tazmanya Canavarı Taz yine iş başında ve uçmaya çalışıyor. Geriye doğru gelerek sapanı gerdirin ve en uzağa uçmaya çalışın. Sol yön tuşuna seri şekilde basıp bırakın istediğiniz gerginliğe ulaştığında Space (Boşluk) tuşuna basın ve fırlatın.

Tavuk Sanatı Tavuk Sanatı Tavuk Sanatı isimli oyunda sizler için oluşturulmuş mutfakta elinizdeki malzemelerle lezzetli bir tavuk yemeği hazırlamanız istenmektedir. Tavukları özenle pişirerek misafirlerinize en orjinal şekilde servis etmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden yararlanarak oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

SüngerBob Zamana Karşı Yarışta SüngerBob Zamana Karşı Yarışta Kahramanınız SüngerBob ile eğlenceli bir araba yarışı yapmaktasınız. Oyunu tamamlayabilmeniz için SüngerBobun arabasıyla zamana karşı olan mücadelesini en kısa sürede sonlandırmasını sağlamalısınız. Yol boyunca önünüze çıkan bonusları toplayarak ekstra puanlar kazanabilirsiniz.Yön tuşları ile araca yön verebilir space tuşu ile de ani frenler yapabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna