Bakıcı Oyunları

1/1

Köpek besleme Köpek besleme Sadık hayvanlar olarak bilinen köpekler bazılarımız için arkadaş, bazılarımız için yardımcı, bazılarımız için koruyucudur. Polislerin arama operasyonunda kullandıkları köpekleride dahil edersek hayatımızın bir çok alanında karşımıza çıkmaktadırlar. Tabi köpek gördüğünde korkup saklanacak köşe arayanları da unutmamalı. Bu oyunda da yavru bir köpeğin bakımı üstlenerek yaşaması için ona bakım yapmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Civciv Yumurtası Civciv Yumurtası Civciv çıkarma oyunu içerisinde yumurtadan çıkıp dünyaya merhaba demek isteyen civcivlerin sizin yardımınıza ihtiyacı var. Yumurtaları ortamdaki nesneleri kullanarak kırmaya çalışmalısınız. Yumurtayı kırmanız halinde civcivleri çıkartıp yeni bölümlere geçiş yapabilirsiniz. Blümlerde kırmanız gereken yumurtaların sayısı artmakta ve bölümler daha çok zorlaşmaktadır. Kontrolü sağlayabilmek için fareyi kullanmalı ve yumurtaları taşlara dokunmasını sağlayıp kırmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Minnoş Bebe Minnoş Bebe Küçük bebekler kuşkusuz dünyanın en tatlı nimetleridir. O tatlı nimetlerşe zamanın nasıl geçtiğini anlamanız mümkün değildir. Tabi sevmenin yanında yapılması zorunlu bakımları da olmazsa olmazlarındandır. Bu oyunda da tatlı mı tatlı bebişlerin bakımlarını üstlenmektesiniz. Tatlı bebişlerin isteklerini karşılıksız bırakmayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Şirin Köpek Daffy Şirin Köpek Daffy Hamdi bey evinde severek baktığı şirin köpeği Daffy ye her zaman en güzel şekilde hizmet etmek en güzel mamaları yedirmek istiyor. Lakin çıkacak olduğu iş gezisinde bir kaç gün köpeğinden uzak kalmak zorunda. Bu süre içerisinde köpeğine birileri bakım yapmak zorunda. Sizde bu bakımı üstleneceksiniz. Köpeğin gerekli ihtiyaçlarını eksik etmeden bakımını yapmalısınız. Ekrandaki nesneleri kullanarak oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Küpekli Yürüyüş Küpekli Yürüyüş Sabah yürüyüşlerinin vazgeçilmezi sevimli köpeklerle dolaşmak kimisi için hayatın olmazsa olmazlarındandır. Bu oyunda da bakımını yaptığınız köpekle caddede yürüyüşe çıkmaktasınız.Köpeğinizin isteklerini boş çevirmeyin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Bebek Bakıcısı Bebek Bakıcısı Bebek bakıcısı oyununda bebeğinize ilgi gösterip gereksinimlerini karşılamak zorundasınız. Gerçek bir bebek kadar hassasiyet göstermeli mamalarını eksik etmemeli bakımlarını zamanında yapmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Tatlı Bebek Banyoda Tatlı Bebek Banyoda Tatlı mı tatlı şirin mi şirin bebek bakıcısının kendisine temiz ve eğlenceli bir banyo yapmasını sabırsızlıkla bekliyor. Sandalyenin üzerinde küvetin dolmasını bekleyen bebek ardından bakıcısının onu küvete oturtmasıyla en eğlenceli dakikalarını geçirmeye başlıyor. Mouse yardımıyla ekrandaki nesnelerden yararlanarak bebeği yıkamak için türlü türlü sabunlar, rengarenk banyo köpükleri kullanabilirsiniz.Banyodan sonra bebeği kurulamayı unutmayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hayvanat Odası Hayvanat Odası Hayvanat bahçesi adından yola çıkarak isimlendirdiğimiz hayvanat odası adlı oyunda tatlı mı tatlı yavrucak hayvanların bakımını yapmaktasınız. İsteklerini yerine getirerek onları mutlu etmeye çalışmalısınız. Mouse ile oynayacağınız bu oyunda zaman olayına da dikkat etmelisiniz. Sol alt köşede beliren hayvanları boş yataklar üzerine koyarak isteklerine yetişmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirin Bebekler Şirin Bebekler Minik mi minik şirin mi şirin bebekler yattıkları yerden yardımınıza muhtaç gözüküyor ve mutlu olmaları sizin onlar için yapacaklarınıza bağlı. Tabi ki sizde bebekler için elinizden geleni eksiksiz olarak yapacaksınızdır. Ekrandaki nesneler yardımıyla bebeklerin isteklerini yerine getirmelisiniz.Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Eğlenceli Bebekler Eğlenceli Bebekler Eğlenceli bebekler isimli oyunda şirinler yuvasına gelen tatlı mı tatlı bebeklerin bakımlarını yuvanın sevimli çalışanı Mehtap hanımla birlikte yapmalısınız. Yuvaya gelerek vakit geçirecek olan bebeklerin kapıdan alınıp oyun oynaması yemek yemesi yıkanması gibi bir çok ihtiyacını verilen süre içerisinde tamamlayarak huzurlu şekilde kalmalarını sağlamalısınız. Mouse yardımıyla okla gösterilen yerlere tıklayarak oyunu oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hamster Kurabiye Avı Hamster Kurabiye Avı Hamster kurabiye avı isimli oyunda amacınız karnı çok acıkmış olan hamsteri kurabiye ile doyurmaya çalışmak. Bunun için ise değişik uğraş ve çabalar sizi beklemekte. Oyun içerisinde verilmekte olan hareketli unsurları kullanarak hamsteri lezzetli mi lezzetli kurabiyelere ulaştırmalısınız. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sokak Kedisi Sokak Kedisi Sokak Kedisi yardımınızla sokakta yaşamını sürdürmeye çalışmakta. İnsanlardan korkan kediyi bu yüzden sokakta yürümekte olan insanlara değdirmemeli ve belirip kaybolan yiyecekleri mouse yardımıyla toplamaya çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tatlı Bebek Bahçe Sefası Tatlı Bebek Bahçe Sefası Bakıcı oyunları kategorisine eklemiş olduğumuz tatlı bebek bahçe sefası isimli oyunda şirin mi şirin bir bebeği güneşli havada evin çim bahçesine çıkarmaktasınız. Tabi kendi bakımlarını yapamayan bebek eğlenceli dakikalar geçirebilmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacak. Zor olduğu kadar eğlenceli bir görev üstlenmektesiniz. Bebeğin isteklerini geciktirmeden yerine getirmeye çalışın. Bebeğin istediği eşyaları mouse ile seçerek bebeğe vermelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yavru Maymun Yavru Maymun Yavru maymunlarla eğlenceli dakikalar geçirebilmeniz için hazırlanmış güzel bir oyun. Oyunda yavru maymunların bakımlarını yerine getirmeli ve yaşamlarını temiz ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilmelerini sağlamalısınız. Oyun serbest mod ve süreli bakım modu olarak tasarlanmış. Oynamak istediğinizi seçerek gereken işlemleri oyun sırasınca ekrandaki nesnelerden faydalanarak yerine getirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Bahçe Bakımı Bahçe Bakımı Tatlı bir bebek ile eğlenceli bir bahçe bakımı yapabileceğiniz güzel bir oyun. Mouse yardımıyla bahçede yapmanız gerekenleri oyunun belirttiği sıraya göre yerine getirmelisiniz. Hata yapmamaya ve verilen süre içerisinde istenilenleri yerine getirmeye çalışmalısınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Yunus Balığı Sevimli Yunus Balığı Denizlerin ve okyanusların en şirin hayvanlarından olan Yunus balıkları kimi su eğlence parklarında da eğitilerek insanlara eğlenceli gösteriler sergilemektedirler. Arkadaş canlısı ve zararsız olan yunus balıkları kendilerini her zaman sevdirebilecek yeterliliktedirler. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda bu tatlı hayvanların bakımını üstleneceksiniz. Yapmanız gereken verilen süre içerisinde mouse ile ekran üzerindeki sizden istenilen talimatları yerine getirmeye çalışmak. İsterseniz süresiz modu seçerekde oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirin Bebek Şirin Bebek Yine severek oynayacağınızı düşündüğümüz oyunlardan biri olan ve Şirin Bebek olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda ufacık bir bebeğin zorunlu ihtiyaçlarını gidermeye çaba sarf edeceksiniz. Yapmanız gereken talimatlara uyarak bebeğin ihtiyaçlarını kısa süre içerisinde tamamlamaya çalışmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Hayvanat Bahçesi Açılışı Hayvanat Bahçesi Açılışı Yüzlerce hayvanı bir araya toplayarak gelen ziyaretçilerin görmesine olanak sağlayan hayvanat bahçeleri eğlenceli olduğu kadar hayvanların yaşantısını öğrenme yönünden de önem arz etmektedir. Sizler için seçerek eklediğimiz bu oyunu Hayvanat Bahçesi Açılışı diye adlandırdık. Çünkü hayvanat bahçesinin açılışını yapmakta olan müdür kurdaleyi kestiği anda beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Hayvanat bahçesindeki hayvanlar duvarın yıkılmasıyla firar etmektedir. Sizinde yapmanız gereken size tahsis edilen helikopter yardımıyla kaçmakta olan hayvanları helikoptere toplamaktır. Mouse ile helikopteri yönlendirebilir mouse ye basılı tutarak kancayı hayvanlara takıp helikoptere alabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yeşil Bahçe Yeşil Bahçe Bahçe bakım oyunlarına bir yenisini daha ekliyoruz siz değerli oyun hayranları için ve bu oyunumuzu da yeşil bahçe olarak adlandırdık. Oyun klasik bahçivanlık oyunlarıyla benzer özellikler gösteriyor. Sizlere sunulan imkan ve seçenekleri kullanarak bakmakta olduğunuz bahçenin gelişmesini sağlamak ve hasat ettiğiniz ürünü maksimum düzeye çıkarmak. Aynı zamanda bahçedeki hayvanların bakımını da üstlenmek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Eğlence Bahçesi Eğlence Bahçesi Bahçelerin yeni bakıcı bahçivanı siz olmaya ne dersiniz. O zaman eklemiş olduğumuz Eğlence bahçesi tamda size göre bir oyun. Sizler için oluşturulmuş bir bahçede kullanımınıza sunulmuş bahçe araç ve gereçleriyle bahçenin bakımını en üst düzeyde sağlamanız gerekmekte. Mouse ile ekran üzerindeki nesnelerden yararlanabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Şirinler Bebek Banyosu Şirinler Bebek Banyosu Deniz mavisi renkleriyle bildiğimiz Şirinler çizgi filmlerin en efsanevi kahramanlarından biridir. Çocukluğumuzun en vazgeçilmez eğlencelerinden olan Şirinler seyir vakitleri her zaman unutulmazlar arasında kalacaktır. İnternet dünyasının gelişmesiyle artık bir çok çizgi film kahramanının oyunları internet dünyasına uyum sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesini daha sizler için ekledik. Şirinler Bebek Banyosu olarak adlandırdığımız bu oyunda yapmanız gereken sevimli bebek şirinin ihtiyaçlarını istediği şekilde gidermeye çalışmak. Ekrandaki simglerden gerekenleri sırasıyla seçerek Bebek Şirini mutlu etmeye çalışın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Kuzu Bakım Zamanı Sevimli Kuzu Bakım Zamanı Bakıcı oyunlarına bir yenisini daha hayvan bakımı olarak sevimli bir kuzunun bakımı için ekliyoruz. Oyun kahramanınız Bembeyaz Pamuk gibi bir Kuzu. Sevimli mi sevimli bu hayvancığın bakımlarını özenle yerine getirmelisiniz. Yünlerinin kesiminden temizliğine kadar bütün adımlardan siz sorumlusunuz. Mouse kullanarak gereken işlemleri yapabilirsiniz. Kral oyunların bir numaralı adresinden bol keyifli vakitler. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Sevimli Köpek Köpekler sadık olduklarından dolayı bir çok insan köpekleri kendilerine arkadaş edinmektedir. Sadık olmak haricinde bir çok özelliği daha bulunan köpekler sevimli olmalarından dolayı da vazgeçilmez hayvanlar arasında yer almaktadır. Hatırlarsınız ki dalmaçyalı köpekleri de bir zamanlar filmlerin kahramanı olmuşlardı. Sevimli Köpek olarak adlandırdığımız bu eğlenceli oyunda yapmanız gereken seçmiş olduğunuz köpeğin bakımını üstlenmek ve ihtiyaçlarını gidermeye çalışmak. Köpeğinize özenle bakmalı vakti geldiğinde yıkayarak onu daha da tatlı sevimli ve temiz bir hale getirmelisiniz. Mamasını eksik etmemelisiniz. Mouse ile gereken adımları sırası ile yerine getirebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Dişçi Çırağı Dişçi Çırağı Tanınmış bir dişçi olan Faruk Bey evinde bakmakta olduğu sevimli ama birazda yaramaz köpeğini dışarıda işi olduğu işin dişçi muayene dükkanındaki çırağına bırakmak ister. Bu görevi yapabileceğini düşünen çırak köpekle yalnız kalınca köpeğin yaramazlıklarına yetişemez olur ve ortalık bir anda karmakarışık hale gelir. Faruk Bey dönmeden önce ortalık eskiden olduğu gibi düzenli hale getirilmelidir ve çırak bu işi en kısa sürede acele ile yerine getirmelidir. Bakalım çırak ortalığı zamanında toparlayabilecek mi ? Mouse ile dağınık duran bölgelere tıklayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Diş Temizlikçisi Diş Temizlikçisi Vücudumuzun her organı ve elemanı gibi dişlerimizde ayrı bir önem ve göreve sahiptir. Yemekleri ağzımızda parçalayarak sindirimimize yardımcı olan dişlerimiz beyaz renkleriyle muhteşem bir görüntü sergilemektedir ayrıca. Dişlerimizin sağlığı ve güvenliği için yemek sonrasında ve ya en azından gece yatmadan önce fırçalayarak bakımlarını eksiksiz olarak tamamlamalıyız. Yoksa ilerde karşılaşacak olabileceğimiz diş ağrısı durumları bizlere gerçekten acı verici dakikalar yaşatabilir ve de güzel görünmek açısından dişlerin beyazlığı ayrıca önem arz etmektedir. Sitemize eklemiş olduğumuz bu oyunda elinde fırçasıyla diş demizlikçisi diye tabir ettiğimiz kahramanınızla renkleri sararmış ve aralarında zararlı gıdaların bulunduğu dişleri verilen süre içerisinde bembeyaz yapmaya çalışmalısınız. Mouse ile dişleri çabucak beyazlatın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yeni Bebek Alışverişi Yeni Bebek Alışverişi Dünyanın en tatlı canlıları olan bebekler geleceğimizin varisleridir. Doğumlarından büyümelerine kadar her anlarında özel hizmet isteyen bebekler şirinlikleriyle bizleri kendilerine hayran bırakmaktadırlar. Tabi ki onlarında yetişkin insanlar gibi ihtiyaçları vardır ve o ihtiyaçlarının bakıcıları tarafından alınması ve yapılması gerekmektedir. Bu eğlenceli oyunda da yeni doğan ve doğacak olan bebeklerin alışverişini yapmakta olan anne ve anne adaylarının alışverişlerini doğru bir şekilde yapmalarını sağlamalısınız. Mouse ile istenilen ürünleri kasaya getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Bebek Şirin Banyo Zamanı Bebek Şirin Banyo Zamanı Çizgi filmlerin en severek izlenilenlerinden bir tanesi olan Şirinler film içerisinde barındırdığı bir çok kahramanla izleyenlerine eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Bizde bu oyunda sizler için konu olarak bebek şirini seçtik ve eğlencenize sunduk. Oyunda yapmanız gereken bebek şirin için hazırlanmış eğlenceli eşyalarla dolu ortamda bebek şirine banyo yaptırarak onu temiz ve mis kokulu bir hale getirmek. Bunun için yapmanız gereken mouse ile ekrandaki objelerden faydalanarak sırası ile istenilenleri yerine getirmek olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Küçük Bahçivan Küçük Bahçivan Bahçelerin zorlu emektarları olan bahçivanlar öğrendikleri bilgi birikimleri ile uğraşlar sarf ederek topraktan en güzel sebzeleri meyveleri ve gülleri üretmeye çalışırlar. Oyundaki kahramanınızı küçük bahçivan olarak isimlendirdik. Yapmanız gereken size tanınan kısıtlı süre içerisinde bahçeyi verimli hale dönüştürmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Köpekle Kemik Avı Köpekle Kemik Avı Oyun dünyasında sizler için binlerce oyunu haznesinde barındıran sitemizde eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken oyun kahramanı olan sevimli köpeğinizle birbirinden ayrı parçalar üzerinde gezinerek ekranda gözüken kemikleri toplamak olacak.Kemikleri toplarken mermilerden kaçmak zorundasınız. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sevimli Köpek Çifti Sevimli Köpek Çifti Hayvanlar aleminin sevilen türlerinden biri olan köpeklerin bakımını yapacağınız eğlenceli bir oyunu siz site misafirlerimizin zevkine sunuyoruz. Yaşamlarını bahçe alanında geçirmekte olan köpeklerin gereken ihtiyaçlarını karşılayarak onları eğlendirmeye çalışmalısınız. Mouse ile ekrandaki nesnelerden faydalanarak oyunu oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

1/1