Bakıcı Oyunları

0/1

Bakıcı Oyunları Bu oyunda bebekleri, hayvanları, çicekleri besleyebilir, onları büyütebilirsiniz. Oynarken güzel vakit geçirebileceğiniz bakıcı oyunları aynı zamanda öğretici ve fikir sahibi olabileceğiniz oyunlardır. Her yaşta insanın oynayabileceği, zevk alıp, eğlenebileceği oyun türlerindendir. Sitemizin bu bölümünde başka yerlerde olmayan çok güzel, sevimli, tatlı bebekler, yavru kediler köpekler besleme, bebek bakma, çocuk büyütme oyunları, anaokulu ve öncesi eğitim oyunu oynayabilirsiniz. En yeni oyunları OynaOyun.Net Adresinde bulabilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Çocuk Bakıcısı Süper çocuk bakıcısı olduğunu iddia edenler haydi görelim.

Ana Okulu Ana Okulu Bebeklere en güzel şekilde bakmalısınız. Size anneler güvenip emanet etmişler. Baştan söyleyelim de,oyun ilk oynarken yavaş açılabilir.

Çocuk Bakımı Çocuk Bakımı Çin yazılı butona tıklıyoruz. Ağlayan bebeğe git ve ne istiyorsa bebeği alarak oraya git sonrada geri yatır. Üzerinde kalp işareti çıkan bebekleri alıp tekrar kapıya götür ve bırak.

Koşan Çocuk ve Köpek Koşan Çocuk ve Köpek Aşağıda olan boyalarla resmi zevkinize göre boyayın.

Anne ve Çocuk Anne ve Çocuk Oyun Yüklenirken Lütfen sabırla bekleyin Bebekler sevimli ama çok hassas durumdalar. Siz bu oyunda bir annesiniz ve diğer anneye karşı mücadale veriyorsunuz. Ondan daha iyi bir anne olabilmek için, mousenizi hızlı kullanın. Sırayla doğru öğeleri bulun ve gerçekleştiriniz. Zaman bitmeden tüm görevleri gerçekleştirin.

Çocuk Kreşi Çocuk Kreşi Kreşte bakıcı olarak bebeklere bakım yapın, bebeklerin ağlayıp zırlamasına karşı sakin olup tüm isteklerini gerçekleştirin.

Bakıcı Dora Bakıcı Dora Dora şimdide çocuk bakıcısı oluyor ona bı zorlu ve maceralı oyunda yardımcı olun.

Bebek Temizliği Bebek Temizliği Sağ alt köşedeki sağ yön işaretine tıklayınız.Oyunda yapmanız gereken ilk önce bebeği yıkamak,sonra kurulayıp yatağına yatırmaktır. İlk önce banyoda güzelce eğlenin, oyuncakların, şampuanların tadını çıkartın. Oyun sadece mause(fare) ile oynanıyor. Oyunda bebeği çok iyi bakarsanız rüya görmesini sağlayabilirsiniz. Oyundaki yeşil ok işaretlerini takip edip gerekenleri yapınız.

Süper Büyük Babaanne Süper Büyük Babaanne Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever.

Köpek Yetiştiricisi Köpek Yetiştiricisi PLAY daha sonra 3 tane sevimli köpekten birini seçiniz ve NEXT yazan yere tıklayınız. Ardından köpeğinize What name is your cute dog? yazan yerin altındaki yere tıklayarak isim veriniz ve White veya Gold renklerinden birini seçip tekrar NEXT butonuna tıklayınız. Oyunun ilk bölümünde köpeğinizi mause(fare)nin ucu el şeklinde olduğunda sevmeye başlıyorsunuz.Köpeğinizi sevip ilk bölümü bitirdikten sonra diğer bölümde diğer ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorsunuz.

Hayvanların Bakımı Hayvanların Bakımı PLAY Oyun başlayınca karşımıza kedi ve köpek yavruları çıkacaktır. Onlar bizden ihtiyaçlarına göre yiyecek,içecek,süslenmek,sevdirmek gibi şeyler isteyeceklerdir. Bu istediklerini bir tıklamayla sağlayamıyoruz.İstediklerine iyi baktıktan sonra örneğin su istiyorlarsa suyu mause(fare) ile tutup kaba doldurup öyle sunmalıyız.

Çocuk Besle Çocuk Besle Oyuna Başla yazan yere tıklayınız. Oyun türkçe bir oyundur. Oyundaki talimatları okuyunuz ve ona göre bebeği besleyiniz. Bebeği iyi besleyemezseniz bebek çok ağlayacaktır.Oyunda kaldığınız yerden devam etmek için kaydedebilir ve başka zaman oyuna girdiğinizde tekrar kaldığınız yerden bebekle vakit geçirebilirsiniz.

Çocuk bakma Çocuk bakma Kreş öğretmenleri gibi size teslim edilen çocuğa bakmalısınız. Onunla ilgilenmeli, beslemeli, altını değiştirmeli, eğlendirmeli, sevmelisiniz. Oyuna girmek için START ve arkasından New Game yazan yere tıklayınız ve oyuna başlayınız. Oyun mause(fare) ile oynanıyor. Gerekenleri yaparken çocuğuda istediğiniz yere mause(fare) ile tutup koyabiliyorsunuz.

Kedi Bakımı Kedi Bakımı Oyunda kedimizi seçiyoruz, üsteki simgeleri kullanarak kedimize bakacağız ve mutlu edeceğiz.

Kedi Besleme Kedi Besleme Katapultu kullanarak sizden yemek bekleyen sevimli kedilein karnını doyurun.Oyun fare ile oynanır.

Nazlı Kedi Nazlı Kedi Kedi bakımı zordur. Hem beslemeniz hemde onunla oynamanız gerek. Gerçek bir kedi düşünmeden önce oyun içindeki bu kedi ile kendinizi test edebilirsiniz.Çeşitli objelere tıklayarak kediyi mutlu edin ve ona yemek verin.

Süper Bebek Bakıcısı Süper Bebek Bakıcısı Şimdi siz bir bebek bakıcısı olacaksınız. Tek tek tüm çocukların ihtiyaçlarını sağ ve soldaki objeler ile giderin. Ağlamamaları gerek.

Köpek Yavrusu Yıkama Köpek Yavrusu Yıkama Köpeğin üzerinde çamur olmuş yerleri bol bol köpüklüyorsunuz.Daha sonra el ile avalıyorsunuz.Su ile yıkadıktan sonra havlu ile kuruluyorsunuz.Arkasından da saç kurutma makinesini kullanıyorsunuz.Devamını oynamak için oyuna başlayınız.

Puanlı Bebek  Giydirme Puanlı Bebek Giydirme Minik bebeğimizi mutlu etmek için onu uyumlu bir şekilde giydirin.

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Büyükanne ikiz bebekleri bakmak için onları annelerinden alıyor.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır.

Kedi ve Köpek Güzellik Yarışması Kedi ve Köpek Güzellik Yarışması Patinin olduğu yere tıklayın ve isminizi yazdıktan sonra oyuna başlayınız. Sonra istediğiniz hayvanı seçip bakımını yapın.Temizleyip giydirdikten sonra fotoğrafçıların önünde poz vermesini sağlayın.Son olarakta juriden puan alın.

Sevimli Kedi Sevimli Kedi Yukarıdaki ihtiyaçların hangisi bitmek üzereyse kedinizi mause(fare) ile gitmesi gereken yere tıklayarak oraya yönlendiriniz.Kedi banyo ister,kedi yemek yemek ister,uyumak ister,tuvalet ihtiyacı olur bunların hepsini yapmalısınız.

At Bakımı At Bakımı PLAY , START yazılarına basıyoruz ve oyuna başlıyoruz birbirinden güzel atların bakımını yapıyoruz su veriyor karınlarını doyuruyoruz

Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı Çiftlik Hayvanlarının Bakımı hem zor hem de çok keyiflidir. Onların isteklerini ve ihtiyaçlarını zamanında karşılamanız gerekir.

İkiz Bebekler İkiz Bebekler ikiz bebeklerin bakımlarını yaparak onları mutlu etmeye çalışacaksınız. Bebeklerin isteklerini kısa sürede yerine getirmeye çalışmalısınız. Aksini yaptığınız halde ağlayabilir ve mutsuz olabilirler.

Çocuk Bakıcığı Çocuk Bakıcığı Oyuna giriş yaptıktan sonra mouseyi kullanarak gelen çocukların isteklerini yerine getirmeli ve bakımlarını yapmalısınız. Onları sevindirerek ailelerine mutlu bir şekilde gönderebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Bebeklerin Bakımı Bebeklerin Bakımı Yapmanız gereken ise bebeklerin ağlamasına engel olmak ve onların istediklerini vermektir. Bu sayede oyunu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız.

Hayvan Merkezi işlet Hayvan Merkezi işlet Bakım merkezinde bulunan köpeklerin fikir balonuna bak ve istediği işlemi kısa sürede uygula, onları mutlu et ve puanları kap. Top istediği zaman üzerine top götürerek sürekli sürükle ve oynat. Oyuncak istediği zaman üzerinde daireler çizerek yeşil çizgiyi doldur. Kalp istediği zamanda kalbi sürükle ve köpeği sev. Havlu istediği zaman üzerine sürükle ve hayvanı temizle. enerji içeceği bittiği zaman çöpe at ve karnı acıktığı zaman sütü önüne koy.

Sevimli Dadı Mina Sevimli Dadı Mina Oyunda sevimli dadı Mina sevimli kedi sisinin  bakıcısı.Oyun MOUSE ile oynanıyor.Sisi ne isterse bizde Minaya yardımcı olacağız.

Köpek Bakım Evi Köpek Bakım Evi Bırakılan köpeklerin yiyecek, içecek, eğlence ve bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması gereklidir. Mouse kontrolü ile köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayarak onları memnun edin. Böylece oyunda ilerleyebilir ve yüksek puanlar kazanabilirsiniz.

Minik Bebek Minik Bebek Minik bebeği istediğiniz gibi giydirin, istediğiniz gibi süsleyin. Minik bebek çok tatlı. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Bebeği Sevindir Bebeği Sevindir Sevimli bebeğimiz çok mutlu olmak istiyor. Bu sevimli bebeğin bakımını yapın ve onu mutlu edin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Evcil Hayvan Bakımı Evcil Hayvan Bakımı Birbirinden farklı tatlı mı tatlı evcil hayvanların bakımını yapacağınız bu oyunda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sevimli Hemşire Sue Sevimli Hemşire Sue Sevimli kahramanımız Sue bu oyununda hemşirelik yapıyor ve hastaneye gelen hastalara doktordan önce ilk müdahalede bulunuyor. Görevini iyi bir şekilde yapabilmesi için doktorun talimatlarını yerine getirmek zorunda. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Akvaryum Dolusu Balık Akvaryum Dolusu Balık Bir çok evin köşesini süsleyen akvaryumdaki balıkları beslemek kimileri için vazgeçilmez bir zevk. Sizde bu oyunda balıkları besleyerek eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

0/1