Okul Aşkı

Okul Aşkı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Okul Aşkı ; Aşıkları menüde bulunan butonları kullanarak istediğiniz elbiseyi giydirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okul Aşkı Oyunu 8120 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 31 Aşk Oyunları

Okul Aşkı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yemek Aşkı Yemek Aşkı Sevgilinize yemek gidiyorsunuz.Ama bazı yemekler çok acı ,bazıları ise sevgilinizin size olan aşkını meydana çıkarıyor.Yemekleri tek tek yedirin.

Yaz Aşkı Yaz Aşkı Birbirini çok seven bu güzel çifte en çok yakışan mayo ve bikinileri giydirin. Tabii uyumlu olmayı da istiyorlar.

Sue Okulda Derste Sue Okulda Derste Ok tuşlarıyla saklanıp, öğretmene yakalanmadan mause (fareyle) yiyeceğe tıklayıp birşeyler atıştırın iyi eğlenceler.

Sue Okula Gidiyor Sue Okula Gidiyor Sue artık büyüdü ve okul çağında. Kıyafetleri oldukça modern. Kıyafetini, modern giysileri tamamlayan gözlüğünü de taktıktan sonra eline kalem verin öğrenci olduğu anlaşılsın. en güzel ve yeni sue oyunları OynaOyun.Net adresinde oynanılır.

Sniper Okulu Sniper Okulu Mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Sasuka ve Narutonun Aşkı Sasuka ve Narutonun Aşkı Sevgililerin arası bozuktur onların tekrar barışmasını sağlamak istiyorsan bu oyunu oynamalısınız. Oyunu oynamak için PLAY yazan yere tıklayın. Oyun başladığında iki küsmüş aşığı birbirine yaklaştırmak için arka paneldeki kalplerden istediğinize tıklayarak aşklarının doğmasını sağlayabilirsiniz. Oyun başlar başlamaz herhangi bir kalp resmine tıklayınız, yukarıdaki derece işaretinden önce birbirlerine kavuşturursanız oyunu bitirebilirsiniz.

Perili Okul Perili Okul Perili okulda kız hayaletlerden koruyun.

Pasta Aşkı Pasta Aşkı Oyunumuzda, şirin karakterimiz bütün pastaları toplamaya çalışıyor. Ok tuşlarıyla hareket ederek platformlarda ilerleyeceksiniz. Aman tuzaklara ve hayaletlere dikkat. Haydi başlayın.