Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor ; Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Oyunu 7243 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 32 Aşk Oyunları Mario Oyunları

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan Mario 3 Zıplayan Mario 3 Oyunu oynamak için oyun dili için herhangi bir bayrak seçtikten sonra PLAY butonuna basınız. Oyun açılacaktır ve ok işaretinde altın paralar göreceksiniz. Oyunda süper Mario'yu kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanarak altınların üzerinden gök yüzüne uçurmalısınız.

Zıplayan Mario Zıplayan Mario Space tuşu ile zıplatıyoruz.

Zıpla Mario Zıpla Mario Çok sevdiğiniz kahraman süper mario ile çok güzel bir oyun bu oyunda mario uçuyor ve size gösterilen okların yönünde yolunuza devam edin iyi eğlenceler...

Yeni Mario Yeni Mario Yön tuşları ile ilerliyorsunuz.

Uçan Mario Uçan Mario START ile başlıyoruz. Level 1- yada - Level 2 tıkla Haklarını kaybetmeden puanlarını topla

Süper mario yıldız peşinde 3 Süper mario yıldız peşinde 3 Start Game yazan yere tıklayın. Ardından select başlığı altındaki bölümlerden kilitsiz olanı seçip oyuna başlıyorsunuz. Oyunda Mario'yu kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan kaplumbağaları, mantarları ezip, bulutu gördünüzmü dokunmadan kaçıp, çukurlara düşmemek için dikkatli atlayıp bölümü geçiniz ve yıldızları toplayınız.

Süper Mario Vın Turizm Süper Mario Vın Turizm Süper Mario ile traktör kasasına vagonları bağlayın ve Vın Turizm yola çıkın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Savaşı Süper Mario Savaşı Süper Mario ile yaratıklara karşı savaşın. W,A,S,D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz. Oyunda Space tuşuna basarak hedef aldığınız yaratıklara ateş edebilirsiniz. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Süper Mario Kar Topu Süper Mario Kar Topu Süper Marioda soğuk havadan nasibini almış anlaşılan...Bu sefer elinde kar silahıyla prensesini kurtarmaya çalışıyor. Yapmanız gereken canvarları kar topuna çevirip yuvarlamak ve onları yok etmek olacak. İyi eğlenceler.