Kiss Me

Kiss Me Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kiss Me ; Oyunumuz sevgilinizi başkaları görmeden öpebilmektir 3 kalp kutucuğu dolduğunda bölüm atlıyorsunuz ve kişiler yani karakterler değişiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kiss Me Oyunu 13844 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 27 Aşk Oyunları

Kiss Me Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Zorlu Ameliyat Masası Zorlu Ameliyat Masası Binlerce insanın hayallerini süsleyen doktorluk kimileri için ise zorlu bir meslekten ibarettir. Yüksek maaş oranları aynı zamanda doktorluğu en çok sevilenler listesine eklemektedir. Beğeneceğinizi düşündüğünüz bu oyunda yaşlı adamı ameliyat masasında zorlu bir ameliyat beklemekte. Yapmanız gereken ameliyat operasyonunun başarıyla tamamlanmasını sağlamak. Mouse ile yapılması gerekenleri ekrandan seçerek sırasıyla yerine getirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zorlu Ameliyat Zorlu Ameliyat Ameliyat oyunları kategorisinde Zorlu Ameliyat olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda tecrübeli bir doktorla ameliyat masasındaki hastanın hastalığını gidermeye çalışmaktasınız. Yapmanız gereken talimatları yerine getirerek ameliyatı başarı bir şekilde tamamlamaya çalışmak. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Zor Frikik Çekme Zor Frikik Çekme Önünüzdeki barajı aşarak frikik i gole çevirin.

Zor Ameliyat Zor Ameliyat Oyununda ameliyat malzemelerini kullanarak gereken işlemi yapmalısınız.

Zombi Ezmek Zombi Ezmek Korkutucu karakterler olarak tasarlanan zombiler son yılların gündemde olan hayali karakterlerindendir. Eklediğimiz bu oyunda sizleri heyecan dolu dakikalar beklemekte olacak. İtfaiye arabası ile başlayacak olduğunuz bu eğlenceli yolda engelleri aşarak önünüze çıkan zombileri sürdüğünüz araç ile ezmelisiniz. Bölüm sonlarında kazandığınız puanlarla sürmekte olduğunuz araca modifiye yapabilir ve ya yeni bir araç satın alabilirsiniz. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yüzme Olimpiyatı Yüzme Olimpiyatı Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde havadan aşağıya atlayarak, havadaylen değişik hareketler yaparak suya atlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde hızınızı alabilmek için zıplamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde zıplayabilmek için klavyenizin space yani boşluk tuşunu kullanabilirsiniz. Ayrıca havadayken değişik hareketler yapabilmek için klavyenizin X, C, V tuşlarını kullanabilir ve havada dönebilmek için klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

Yüzme Havuzunda Kızları Avla Yüzme Havuzunda Kızları Avla Kızları balık gibi tutmanız gerekiyor. Zaman ve hız çok önemli. unutmamanız gereken bir diğer olay fazla hızlı olursanız kızlar oltadan kaçabilir. Oyunu space - oltayo atar yön tuşları ile oltayı çekersiniz

Yumurtalı Ekmek Yumurtalı Ekmek Ekmeğin yumurtalısı da bir başka olur.