Kalp Hırsızı Dinozor

Kalp Hırsızı Dinozor Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Hırsızı Dinozor ;

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Hırsızı Dinozor Oyunu 3652 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Aşk Oyunları

Kalp Hırsızı Dinozor Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Kalp Ameliyatı Zorlu Kalp Ameliyatı Tıp ile ilgilenmek merağınızı mı çekiyor. O zaman bu oyun sizin için ilginç olacaktır. Açılan ilk sayfada ameliyat ekibimizle tanıştıktan sonra next diyerek ilerliyoruz.Bir sonraki adımda listede verilenleri onaylayıp next diyerek devam ediyoruz. Mouse yardımıyla ellerimizdeki mikropları sabunladıktan sonra oyuna giriyoruz. Mouse ile ameliyatı gerçekleştirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Uzman Doktor Kalp Ameliyatında Yıllarını tıp okumaya doktorumuz uzun yıl ve tecrubelerin ardından uzmanlık derecesini alarak hastalarını sağlığına kavuşturmaya çalışıyor. Zorlu geçen ameliyatlara doktorumuzun emirlerini yerine getirerek ameliyatı tamamlamasına yardım etmeliyiz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Sanal Kalp Ameliyatı Sanal Kalp Ameliyatı En güzel ve yeni ameliyat oyunları OynaOyun.Net adresinde bulabilirsiniz. Sanal Kalp Ameliyatı Bu sanal kalp ameliyatı daha çok İNGİLİZCE bilen arkadaşlarımızın oynayabileceği ve diğer sanal ameliyattan biraz daha gelişmiş bir oyun. Oyun yüklendikten sonra ENTER a basarak oyuna başlayabilirsiniz.

Kümes Hırsızı Kümes Hırsızı Kümes hırsızı ile tavukları, samanları, tavukların yemlerini yani kısaca tembel tavuk ne varsa uçurun. Kral oyun iyi kral oyunlar diler.

Kokteyl Hırsızı Kokteyl Hırsızı İnsanlara yakalanmadan kokteyl yürütmeniz gerek. Dikkat edin yakalanmayın. Ok yön tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Kokteyl al.

Kalpli Ok Kalpli Ok Kalşpli oku fırlatın.

Kalpli Kek Kalpli Kek Oyunumuz çok güzel ve eğlenceli bir pasta yapma oyunu. Haydi güzel, kırmızı bir kalple süsleyeceğiniz lezzetli pastanızı yapmaya hemen başlayın.

Kalp Topla Kalp Topla Sağ-sol ok tuşları - Hareket et. Yukarı ok tuşu - Zıpla. Space - Atak.Mümkün olduğu kadar kalbi hızlıca topla. Düşmanlara karşı dikkatli ol. Kuşlara ve böceklere dokunmaktan kaçın. Space ile onlara saldırabilir ve yok edebilirsin.