Johnny Bravo Sevgilisi

Johnny Bravo Sevgilisi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Johnny Bravo Sevgilisi ; Johnny Bravo Sevgilisi denizde kalpleri toplamaya çalışcak.Eğer düşen kalpleri toplayamazsınız hakkınızı kaybedersiniz. O yüzden çok hızlı olmanız gerekiyor.Oyunu yön tuşları ile oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Johnny Bravo Sevgilisi Oyunu 8482 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Aşk Oyunları

Johnny Bravo Sevgilisi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın.

Johnny Test kaykay Johnny Test kaykay Start Game yazan yere tıklıyorsunuz.Space(boşluk) tuşu ile oyunu durdurabilirsiniz.Kaykayı kullanmanız için yön tuşlarını kullanmanız yeterlidir.Yukarı yön tuşu sizi zıplatacaktır.Önünüze çıkan engellere çarpmadan geçiniz.Boşluklara düşmeyiniz ve bonusları toplayarak leveli en iyi şekilde bitiriniz.

Johnny ile Yiyecek Savaşı Johnny ile Yiyecek Savaşı Bu savaşta kim daha yetenekliyse o daha az kirlenecek. Kantinde yemeklerle savaşacağınız Johnny yi etkisiz hale getirmelisiniz. Bunun için mouse size yardımcı olacaktır. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Johnny Efsanesi Johnny Efsanesi PLAY yazan butonun yüklemesi bittikten sonra PLAYe basınız. Daha sonra NEW GAME yazan yere tıklayınız. Oyun başladığında kahramanımızı klavledeki W,A,S,D yön tuşlarıyla kullanıp mause(fare) ile uzaktan ateş edip yakından dövüş yapabilirsiniz.Şehirde normal insanların iskelete dönüşüp patlayan canavarlar olduğunu göreceksiniz. Sizde kahraman olarak onları yok etmek ve kendinizi korumak zorundasınız.Oyunda karşınıza dev yer altı cavarları çıkacaktır.

Johnny Bravo Sevgilisi Johnny Bravo Sevgilisi Johnny Bravo Sevgilisi denizde kalpleri toplamaya çalışcak.Eğer düşen kalpleri toplayamazsınız hakkınızı kaybedersiniz. O yüzden çok hızlı olmanız gerekiyor.Oyunu yön tuşları ile oynayın.

Johnny Bravo Postacı Johnny Bravo Postacı Play butonlarına tıklayarak oyuna girin ve Johnny Bravo ile mektupları dağıtıp kızların gözüne girmeye çalışınız. Johnny Bravo'nun postacı motoru kalvyedeki yön tuşları ile çalışıyor. ENTER tuşu ile de posta kutularının başında duran kızlara mektuplarını verip, kendinize aşık ediyorsunuz. Bunları yaparkende yoldaki arabalara dikkat etmelisiniz.

Johnny Bravo Futbol Johnny Bravo Futbol Cartoon Network kanalının en sevilen çizgi filmlerinden olan Johnny Bravo ile futbol maçı yapacaksınız. Topun yönünü ve hızlarını ayarlayarak penaltı atacaksınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Çöp Adam ve Sevgilisi Çöp Adam ve Sevgilisi Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ilerleyerek çöp adamın sevgilisine ulaşmasını sağlayarak oyunu tamamlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde ekranın her tarafı beyaz olduğundan dolayı çöp adamın görünmesi zor olmaktadır ve oyun içerisinde klavyenizin yön tuşları ile ilerleyerek ve klavyenizin space tuşu ile oyun içerisinde zıplayarak oyunda bulunan bazı ipuçlarının yardımı ile çöp adamı sevgilisinin yanına ulaştırmanız gerekmektedir. Ayrıca oyun içerisinde çöp adamı en kısa süre içerisinde uçaltırabilirseniz rekor puanlar içerisinde yer alabilirsiniz. Üstelik oyun içerisinde bazı engeller bulunmaktadır ve bu engellere çarptığınız zaman canınız azalmaktadır. Oyun içerisinde bulunan engellere takılmadan oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz.