Aşk Oyunları

0/1

Aşk Oyunları Aşk ve Sevgi hakkında çok fazla söz var ancak hala tam bir açıklaması yok. Çok derin konu bunlar. Bizde aşk hakkında birkaç güzel sözü yazmak istedik. 1-) aşk yaşanması gereken en güzel duygu ancak içinde yalan olmadığı sürece ve aşk bir insana verilebilecek en özel değer olarak adlandırıyorum. 2-) sevdigi insanı dünyanın en iyi insanı zannetmesidir seven insan kusurları görmez ayrılınca da ben buna nasıl baktım der benden tavsiye kimseye baglanmayın. En güzel Aşk oyunları, flört oyunu, sevgili oyunları, OynaOyun.Net Adresinde Oynayabilirsiniz.

Flört Et Flört Et Elinden geldiği kadar çok erkeklerin aklını çel ve diğer kızlar ile yarış.

Kızları Öp Kızları Öp Kalpleri boşalmadan tüm kızları öpmeye çalışın.

Okulda Flört Okulda Flört Okulda yürüyerek elinden geldiği kadar çok erkekleri kazan!

Sınıfda Flört Sınıfda Flört Elinden geldiği kadar çok erkekleri hipnoz ederek onları tavlayın. Bir erkek için bazen başka bir kızlarla dövüşeceksin, Mause ile hızlı bir şekilde tıklıyarak dövüşü kazanın.

Babana Yakalanma Babana Yakalanma Babanızla televizyon izlerken ev telefonu çalar babanız telefonla konuşurken ona yakalanmadan güzel bayanların olduğu kanalı açın. Güzel kızlara bakarken baban seni görmesin. Yoksa sana çok kızar.

Erkek Tavla Erkek Tavla Sınıfındaki diğer kızlara en büyük erkek tavlayıcısının kim olduğunu göster! Sınıfındaki tüm erkeklerin sana aşık olmalarını sağla. Başka bir kız sana meydan okursa, ona dersini ver.

Çapkın Çapkın Güzel kızlara el öpücükleri üfleyin, dikkat edin yanlış kişiyi öpmeyin.

Aşkını Bul Aşkını Bul Kalpleri topla ve şeytan, yarasa ve yılanlardan uzak dur.

Sevgilini Öp Sevgilini Öp Jenny buluşacağı kisiyle öpüşmek istiyor, fakat ailesinin görmesini istemiyor. Kimsenin bakmadığı anlarda sevgilini öp.

Sevgili Ara Sevgili Ara Tüm erkekler (yada kızlar) arasında rüyandaki erkeği yada kızı bul. Ve onu öp ama başkaları bakarken sakın öpme.

Aşk Aşk Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavla. Belirtilen sayıda erkeklerin tavladığında diğer seviyeye geçersin. Diğer kızlara dikkat edin çünki onlarda erkekleri tavlamaya çalışıyor.

Büyük Aşk Büyük Aşk Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavlayın, kız arkadaşı olanlarında aklını çel, böyle bir durumda kız ile göze göze geldiğinde faren ile hızlı bir şekilde tıklayın.

Flört Etme Flört Etme Kız arkadaşın anlamadan elinden geldiği kadar çok başka kızlarla flört et.

Gizli Öpücük Gizli Öpücük Vanessa Zack ile öpüşmek istiyor ama hep başkaların gözleri üstünde olmasından çok rahatsız. Bu insanların kafalarına mikrofonunla vurarak uzaklaşmalarına yardımcı ol.

Aşk Bebeği Aşk Bebeği Aşk bebeğini ok tuşları ile hareket ettirin. Boşluk tuşu ile ateş etmesini sağlayın.

Kiss Me Kiss Me Oyunumuz sevgilinizi başkaları görmeden öpebilmektir 3 kalp kutucuğu dolduğunda bölüm atlıyorsunuz ve kişiler yani karakterler değişiyor.

Kalp Hırsızı Balo Kalp Hırsızı Balo Balodaki tüm erkekleri kendinize aşık edip kul köle olmaya mahkum ediyorsunuz, hedefinizi belirleyip yakıcı aşk ışınlarınızı göndererek bütün erkeklerin kalplerini çalmaya çalışın, bu maceradaki rakiplerinizi yani balodaki diğer kızlarınıda hafife almayın. Mause nizi kullanarak ilerleyin, gördüğünüz erkeklere fare ve sol tıklama kullanarak aşk ışınlarınızı yönlendirip kalpleri sizin aşkınızla dolana kadar ışınlayın, rakiplerinizde aynı erkeğe nişan ala bilirler, bu durumda arka arkaya sol tıklama yaparak rakibinizin ışınlarını alt etmeye çalışın, belirlenen süre içerisinde ne kadar çok erkeği kendinize aşık edebilirsiniz o kadar çok puan alırsınız.

Ofis Aşkı Ofis Aşkı İşyerinde birbirine aşık olan çift patrona görünmeden öpüşmek istiyor. Eğer patron görürse işten kovulacak olan beyfendi sizden yardım bekliyor. Patron önüne dönünce FARE ile hemen öpüştürüyosunuz ama patron size dönünce hemen ayırmanız gerekiyor çiftleri.

Tehlikeli Flört Tehlikeli Flört Oyunda karşınızdan gelen kızları puan kazanmak için öpmeniz gerekiyor. Yanlış birisini öperseniz başınız fena halde derde girebilir. Sol / sağ ok tuşları - Hareket. SPACE tuşu - Atış.

Sınıfta Aşk Sınıfta Aşk Sevgilinizin yanında oturuyorsunuz ona masum şekilde yanağından öpmek istiyorsunuz ancak bunu öğretmeniniz sizi yakalamadan yapmanız gerekiyor.

Sevgilinle Buluş Sevgilinle Buluş Sevgiliniz yaptığınız bir hata yüzünden size vurmaya çalışıyor. Siz'de buna karşı onu öpmeye çalışıyorsunuz. Oyun ok yön tuşları ile oynanır.

Okul Aşkı Okul Aşkı Aşıkları menüde bulunan butonları kullanarak istediğiniz elbiseyi giydirebilirsiniz.

Mükemmel Buluşma Mükemmel Buluşma Sevdiğiniz kişi ile mükemmel bir aşk yemeği yemek istiyorsunuz. bunun için yapmanız gereken önce güzel kızı giydirip ardından aksam yemeğinde masanızı düzenlemek vb. gibi işlemleri yapıp zevkinize göre düzenleyin.

ilk Aşk ilk Aşk Sol tarafta bulunan butonları kullanarak genç kızı istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

Öpücük Gönder Öpücük Gönder Piknikte onlara mutluluğunuzu göstermek için öpücük gönderin. Kaç kişiyi aynı öpebilirsiniz ?

Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Küçük Mario Sevgilisini Öpüyor Şirin Bebek mario muz kraliçe olan sevgilisini öpüyor. Ancak sevgilisini öperken kötü mantara yakalanmamalıdır. Oyun yüklendiğinde PLAY ardından tekrar PLAY leyerek oyuna başlıyoruz. Koltuk'da oturan sevgilileri mantara yakalanmadan yarcımcı olun. Mantar sizin sağ tarafınız'da kraliçe'nin yanından çıkıcak. Oyunu tekrar oynayabilmek için TRY AGAIN butonuna basın.

Aşk Oku Aşk Oku Aşk okunuzu doğru yerde doğru zamanda doğru kişiye kullanın.

Ofisde Aşk Ofisde Aşk Patron telefonda konusurken iki asigin öpüsmesini sagla . Patron telefona baktığı zaman ekrana tıkla, ve patron dönmeden hemen tiklamayi birak . Yakalanirsan iki kez sag alttaki cin yazisina tikla ve tekrar dene.

Aşık Pepe Trafikte Aşık Pepe Trafikte Sevimli kahramanımız trafiğin çok hızlı aktığı yolun karşısında ki nehrin öbür ucunda olan sevgilisine ulaşmak istiyor. Ama kahramanımızı sevgilisine ulaşmadan önce türlü türlü zorluklar bekliyor. Öncelikle trafiğin çok hızlı aktığı yoldan geçeceğiz. Sonra teknelerin üzerinden atlayarak nehri geçip kahramanımızı sevgilisi ile buluşturacağız. Kontrolleri fare yardımı ile yapıyoruz.

Otobüsteki Sevgililer Otobüsteki Sevgililer Oyunumuza giriş yapmak için PLAY butonuna tıklıyoruz. Yapmanız gereken sofor görmeden aşıkları öpüştürmek olacak. Oyunu ''MAUSE'' ile oynayacaksınız. 1. Bölüm içerisinde 2:28 kadar bir süreniz olacak. Busüre zarfında istenilen skora ulaşırsanız diğer bölüme geçmeye hak kazanacaksınız.. Eğer sizi şoför görürse çok kötü şeyler olur erkek arkadaşınız kaza geçirir.

İzdivaç İzdivaç Birbirine uygun olan kişileri yürüyen merdivene bindirin ve onların birbirine aşık olmasını sağlayın.

Recep ivedik Sibeli Öpme Recep ivedik Sibeli Öpme Recep ve Sibel aynı iş yerinde çalışmaktadırlar.. Ve patronları görmeden onları öpüştürün.

Temel Reis ile Safinazı Öpüştür Temel Reis ile Safinazı Öpüştür Bu oyunumuzda Temel Reis ile Safinazı Öpüştürmeye çalışacağız..Ama bir sorun var çocukların görmemesi lazım yoksa kum atarlar onlara..

Johnny Bravo Sevgilisi Johnny Bravo Sevgilisi Johnny Bravo Sevgilisi denizde kalpleri toplamaya çalışcak.Eğer düşen kalpleri toplayamazsınız hakkınızı kaybedersiniz. O yüzden çok hızlı olmanız gerekiyor.Oyunu yön tuşları ile oynayın.

Bebek Öpücügü Bebek Öpücügü Verilen zaman içinde kızı öpmek. Kızın annesine yakalanmadan, annesi dergiyi okurken acele edip kızı öpün.

0/1