Yarış Arabaları

Yarış Arabaları Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Yarış Arabaları ; START butonuna basın. ilk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda aracınızı klavyenizdeki YÖN tuşları ile kontrol edip, Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve Z tuşu ile az da olsa uçabiliyorsunuz. Oyundaki Bonus kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız. Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan Finishe doğru ilerleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Yarış Arabaları Oyunu 5333 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Araba Oyunları

Yarış Arabaları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yetenek Yarışı Yetenek Yarışı Arabanız ile birlikte yarış yaparak ne kadar yetenekli olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak yetenek yarışı arabasının kontrolünü sağlayabilir ve oyun içerisinde ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken karşınıza bir çok engel çıkmaktadır ve bu engellere çarptığınızdan dolayı hızınız azaldığından dolayı engellere çarpmamalısınız. Ayrıca oyun içerisinde hiç biryere çarpmadan hızlanarak giderseniz bir sonraki bölümlere geçebilirsiniz.

Yazlık Yarış Yazlık Yarış Oyun'da sahil boyunca, değişik parkurlarda yapılacak motor yarışına katılarak en iyi dereceyi yapmalısınız. Motoru kullanırken dengenizi iyi korumalı ve havada en güzel hareketleri yapmalısınız.

Yarışçı Sincap Yarışçı Sincap Bu yetenekli sincap bisiklet , motor ve kaykay sürebiliyor. Sol tarafta köşede bulunan araçlardan istediğinizi seçip PLAY butonuna tıklamanız yeterli.

Yarışçı Puppy Yarışçı Puppy Sevimli köpek yavruları ile araba yarışı yapmaya ne dersin. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Yarış Tekneleri Yarış Tekneleri Araba yarışları gibi tekne yarışları da bir çok seveni tarafından zevkle takip edilmektedir. Yüksek hızlara ulaşabilen yarış tekneleri zaman zaman tehlikeli olabilmektedir bu yüzden tekne kullanırken de dikkat edilmesi gereken önemli kurallar vardır. Bu oyunda da seçtiğiniz teknenizle yarışa katılarak yüksek skorlar elde etmeye çalışmalısınız.Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yarış Pilotu Yojo Yarış Pilotu Yojo Yojo şirin uçan arabasına atlayıp, yarışa katılıyor. Yön tuşları ile araçı yönlendirin, Shift tuşu ile nitro açıp araçı hızlandırın.

Yarış Parkuru Yarış Parkuru Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde rakibinizi geçerek en yüksek puana ulaşmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve oyunda klavyenizin space yani boşluk tuşuna basarak zıplayabilirsiniz. Oyun içerisinde pek çok engel bulunduğundan dolayı klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisindeki dengenizi düzeltmelisiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan para torbalarını toplayarak oyun içerisinde para kazanarak en yüksek puanlara ulaşabilir ve yarışı tamamlayarak ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz.