Vale

Vale Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Vale ; Sizin için özenle seçtiğimiz bu oyunda kahramanınız vale görevlisi. Mekana gelen müşterilerin araçlarını hızlı bir şekilde hatasız olarak belirtilen alana park etmelisiniz. Verilen süreyi verimli olarak değerlendirmeli müşterileri geciktirmemelisiniz. Görevli ile otoparka gelen araca doğru yürüyerek space tuşu ile araca binin daha sonra yön tuşları ile gösterilen alana aracınızı sürün. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Vale Oyunu 1502 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -8 Araba Oyunları

Vale Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Vale Vale Sizin için özenle seçtiğimiz bu oyunda kahramanınız vale görevlisi. Mekana gelen müşterilerin araçlarını hızlı bir şekilde hatasız olarak belirtilen alana park etmelisiniz. Verilen süreyi verimli olarak değerlendirmeli müşterileri geciktirmemelisiniz. Görevli ile otoparka gelen araca doğru yürüyerek space tuşu ile araca binin daha sonra yön tuşları ile gösterilen alana aracınızı sürün. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Otel Vale Görevlisi Otel Vale Görevlisi Otopark büyüyen şehirlerin en çok talep duyduğu alanlardan bir tanesidir. Artan nüfus ve gelişen hayat standartları ile paralel olarak araba sayısı da hızla artmaktadır. Bunun bir getirisi olarak araçların park ihtiyacı giderek zorlaşmakta ve çözüm amaçlı otoparklar açılmaktadır. Çok katlı otoparkların en fazla çözüm sunduğu bu alanda açık alanları da otopark olarak işleten birçok işletmeci vardır. Tabiki de bu işin otopark mafyası olarak adlandırılan bir kısmı da mevcut. Eklemiş olduğumuz oyunda siz bir vale görevlisi olarak Müşterilerine yüksek standartlar sunan bir otelin araçlarını park ediyor olacaksınız. Bu iş birçok arabayı sürmenin verdiği zevk yanında birazda risk arz etmekte. Müşterilerin size bırakmış olduğu binlerce TL değerindeki arabaları hatasız olarak park alanına park etmeniz gerekmekte. Bunun içinde dikkatiniz tamamıyla işinize yönlendirerek hata yapmaktan kaçınmalısınız. Yön tuşları ile arabaları belirtilen alanlara park edin. Her parktan sonra bir sonraki park işlemini yapmak için hak kazanacaksınız. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Çılgın Vale Çılgın Vale Birçok kişinin anlamını bilmediği vale ülkemize yabancı dillerden gelmiş bir kelime olup Türkçe karşılığı uşak olarak geçmektedir. Lakin otellerde, gece kulüplerinde, iş merkezleri ve alışveriş merkezlerinden görmeye alışkın olduğumuz vale o mekana gelen müşterilerin araçlarını müşteriden mekana geldiğinde alarak müşterinin çıkış vaktine kadar aracını uygun bir yere park edip müşterinin çıkışında aracı tekrar teslim eden kişi veya kişiler topluluğudur.Arabaları ve araba sürmeyi seven insanlar için fazlası ile eğlenceli olan bu iş size verdiği eğlencenin yanında aynı zamanda risk de arz etmektedir. Pahalı arabaların daha fazla risk oluşturduğu bu iş düzeninde çalışanların en fazla dikkat etmesi gereken nokta dikkatli olmalarıdır. Ne kadar süper bir şoför olsanız bile o anki anlık bir hatanız sizi bir aylık kazancınızdan edebilir. Onun içindir ki dikkat ve yüksek hızlı hareketlerden kaçınmak bu işin olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Daha çok lüks mekanlarda yaygın olan Vale sistemi müşteri odaklı hizmet anlayışına binaen işlem sarf etmektedir. Vale görevlisi aynı zamanda Müşterinin araca binmesinden arabayı çalıştırıp göndermesine kadar alandan sorumludur.Sizler için ekleyerek çılgın vale olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda yapmanız gereken sürmekte olduğunuz arabayı en kısa sürede hatasız bir şekilde istenilen alana park etmelisiniz. Yön tuşları ile oynayın. Valelerde müşteriye hızlı hizmet vermek en önemli noktalardan bir tanesidir. Bu hızlı hizmeti sunabilmek için seri hareketlerde bulunmalıyız.Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.