Uzay Arabası

Uzay Arabası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Uzay Arabası ; Oyun yüklendikden sonra New Game butonuna basıp oyuna başlıyorsunuz. Başldığınız oyunda amacınız uzaylılarla iligli hortum görünümündeki yere varmaktadır. En baştaski seviyelerde çok kolay gözüken uzay araba oyunu ilerki seviyelerde çok daha zorlaşacaktır. En ufak bir hatada araba ters dönerse hemen patlacaktır. Arabayı sürmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınınız. Yeni seviyeye geçerken Next Level yazan yere tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uzay Arabası Oyunu 2952 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Araba Oyunları

Uzay Arabası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası Zombi Arabası Caddedeki zombiler ile savaşarak onları yok edeceksiniz. Daha sonra zombi arabasına binerek karşınıza çıkan zombileri yok edin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yıldız Arabası Yıldız Arabası START yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından yön tuşlarını kontrol ediyorsunuz. Arabayı sol veya sağ yapmak için sol-sağ yön tuşları yukarı aşağı yapmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunu oynarken tekrar başlaması için "R" tuşuna oyundan çıkmak için ise Q tuşuna tıklayabilirsiniz. İncelemeler bittikten sonra Race Now yazan yere tıklayarak araba yola çıkmaya hazırdır. Oyundaki altınları toplayarak puanınızı yükseltip yüksek rampalardan hızlıca geçiniz ki yüksekteki altınlarıda toplayabileseniz.

Yılbaşı Kar Arabası Yılbaşı Kar Arabası Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız.

Vitesli Yarış Arabası Vitesli Yarış Arabası Hayatımızın vazgeçilmez parçası olan arabalar hayatımız kolaylaştıran en büyük yapay nimetlerden biridir. Onlar sayesinde uzak mesafeler ortadan kalkarak kolayca ulaşılabilen yerlere dönüşür. Bu oyunda da sürmekte olduğunuz araba diğer yarış oyunlarından farklı olarak düz vitesli olarak tasarlanmış. Ok yön tuşları ile aracınızı yönlendirebilir, `Shift, Ctrl` tuşları ile vites değiştirebilir ve `Boşluk` tuşu ile el freni kullanabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uzaylıları Kurtar Uzaylıları Kurtar Ufo evine dönmek üzere iken bir şey farkedilir. Uzay gemisinin bir çok elemanı yer yüzünde ve kurtarılması gerek. Fakat dünyalılar da bir yandan UFO ya saldırıyor. Uzaylıları toplamaya çalışın. Ok yön tuşları ile UFO yu harekket ettirin. Uzaylı üzerine geldiğinizde UFO otomatik olarak onu ve yanında var ise dünyalıyı da yukarı almaya çalışacaktır. SPACE tuşuna basarak imha silahını çalıştırırsınız.

Uzayda Yarış Uzayda Yarış Oyun yüklenince START deyiniz. Aracınızı seçiniz. Gezegeni seçiniz. Yarışa başlayınız. Yön tuşları ile oynanıyor.

Uzaya Yolculuk Uzaya Yolculuk Füzenizle uzaya çıkmak çok eğlenceli olacak. Yön tuşlarıyla kontrolü sağlayıp yolculuk esnasında diğer hava taşıtlarına çarpmamalısınız. Gördüğünüz bonusları toplamak sizin elinizde. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uzay Yolcusu Uzay Yolcusu Haberlerde neredeyse gündem noktasına oturan uzaydan atlayan adam şimdi flash oyun olarak karşınızda. Sizde uzay dünyasına meraklıysanız o zaman bu oyun tam size göre. Start diyerek oyuna başladıktan sonra uzay boşluğundaki uzay aracından astronotunuzu fırlatmalısınız. Sağ bir şekilde yeryüzüne inmesine yardımcı olun. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor..

Uzay Polisi Devriyesi Uzay Polisi Devriyesi Uzay polisi çok kızgın. Yanlış yere araba park edenleri bulun ve trafik kurallarına uymalarını sağlayın. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna