Traktörle Yük Taşıma

Traktörle Yük Taşıma Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Traktörle Yük Taşıma ; Oyun içerisinde ilk öncelikle traktör kasasını alarak size verilen süre içerisinde hedefe ulaştırmanız gerekmektedir. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde ilk öncelikle domates çalışmanız gerektiğinden dolayı klavyenizin geri yön tuşuna basarak kasaya doru ilerlemelisiniz. Kasanın kelepçesi ile aynı hizaya geldikten sonra klavyenizin space tuşuna basarak kasayı alarak ilerleyebilirsiniz. Oyun içerisinde ilerlerken domates taşıdığınızdan dolayı domatesleri dökmeden sağlam bir şekilde hedefe ulaştırmalısınız. Ayrıca oyun süreli olduğundan dolayı oyun içerisinde çok hızlı olmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Traktörle Yük Taşıma Oyunu 8570 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 58 Araba Oyunları

Traktörle Yük Taşıma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yükselen Binalar Yükselen Binalar Büyük şehirlerin göz bebeği olan gökdelenler yükseklikleri ve eşsiz mimarileriyle insanların ilgisini çekmekte ve aynı zamanda iş dünyası için büyük alanlar sağlamaktadır. İstanbulda da bir çok gökdelen yükselmekte ve bir çok insana iş kaynağıda sağlamaktadırlar aynı zamanda. Sizler için eklediğimiz bu oyunda hızla yükselen binaların aynı renk grubunda olanlarına bomba yerleştirerek onları patlatmaya çalışacaksınız. Yapmanız gereken mouse ile oyunu iyi takip ederek bombayı en doğru yerlere seri şekilde yerleştirmelisiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yüklü Araba Yüklü Araba Arabaya yük doldurmak bu sefer çok zor. Kadının verdiği bavul top gibi eşyaları arabanın üstüne dengeli bir şekilde yerleştirerek arabanın hareket etmesini sağlamalısınız.

Yük treni 3 Yük treni 3 Play, Play, Go yazan yerlere tıklamanız gerekmektedir. Ardından kitli olmayan bölüm olan şehire tıklayınız. Size verilen trenlerden birini seçiniz ve tekrar Go yazan yere tıklayınız. Her bölümün içinde ayrı ayrı 3 level vardır.Her 3 level bittikten sonra yeni bölüm açılıyor.Yüklerinizi taşıdıkça para kazanırsınız ve treninizi geliştirmek için "Shop" yazan yere tıklayınız. Oyunda taşıdığınız yükleri düşürmeden yerine teslim ederseniz ya da kaza yapmadan oyunu kazanırsınız.

Yük Treni Yük Treni Kömür yüklemeniz için bekliyor. Haydi hem yükleme hem de taşıma esnasında çok dikkatli olun ve yükü dökmeyin.

Yük Taşıyıcı Yük Taşıyıcı Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz START GAME düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Oyuna başladığınız zaman kamyonunuzun kasasına yük dolmaktadır ve bu yükleri oyunun sonuna doğru düşürmeden götürmeniz gerekmektedir. Eğer yükleri sorunsuz bir şekilde götürebilirseniz diğer bölümlerde yük taşıma hakkını kazanıyorsunuz.

Yük Taşıma Buldozeri Yük Taşıma Buldozeri Yük buldozeri ile verilen yükleri taşıyalım. Başarılı yük taşımanızdan sonra diğer levele geçeceksiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yük Otobüsü Yük Otobüsü Oyun'da aracın üstüne yerden eşyaları dolduracak paneli alıyorsunuz ve yolda ilerlerken üstünüzde göreceğiniz asılı eşyaların altına gelerek Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve eşyalar arabanızın yük kısmına doluyor.Aracın hareket için kontrolünü yön tuşlarıyla yapıyorsunuz. Yollar çok kasisli olduğu için yüklediğiniz eşyaların düşme olasılığı çok yüksektir. O yüzden biraz daha yavaş gitmelesiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklıyorsunuz ve Play dedikten sonra oyuna başlıyorsunuz.

Yük Kamyonu 4 Yük Kamyonu 4 PLAY ardından START 1 tıklıyorsunuz. Oyun başladığında yük kamyonunu kepçenin altına getiriyorsunuz. Daha sonra Space(boşluk) tuşuna basarak oyuna elmasları kamyonunuza yüklüyorsunuz. Bölüm sonuna kadar ilerleyip elmasları level yazısının altında yazan sayı kadar elmas götürebilirseniz bölümü geçebilirsiniz. Arabanızı klavyenizdeki yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Trenle Yük Taşı Trenle Yük Taşı Trene kaza yaptırmadan yükleri en son noktaya kadar taşıyın. Yön tuşları ile oyunu oynayın. Kral oyun iyi eğlenceler diler.