Sim Taksi

Sim Taksi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sim Taksi ; Oyunda Gerçek bir taksici gibi, şehirde taksi çağıran kişileri istedikleri yere götür, para kazan taksini geliştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sim Taksi Oyunu 2520 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 7 Araba Oyunları

Sim Taksi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan taksi Zıplayan taksi ileri tuşu ile hızlanarak space ile taksilerin üzerinden zıplayın.

Winx Resim Winx Resim Bu oyun aynı zamanda eğitici bir oyundur. Matematik derslerinde size gösterilen problemleri eğlenceli şekilde öğrenebilirsiniz. Winx resimlerini görebilmek için sorulan sorulara doğru cevap vermeniz gerekiyor.

Uçuş Simülatörü Uçuş Simülatörü Bilet fiyatlarının ucuzlamasıyla uçaklar artık herkesin binebileceği ulaşımı olabilecek en azami sürede tamamlamamıza yardım eden teknolojinin bize sunduğu en önemli ve vazgeçilmez hizmetlerden bir tanesidir. Uçağının yapımının zorluğu kadar kullanışı da bilgi ve tecrube gereksinimi yönünden zorluk arz etmektedir. Sizler için eklemiş olduğumuz bu oyunda yapmanız gereken uçağı hatasız bir şekilde uçurarak sizden istenilen görevi tamamlamak. Yukarı yön tuşu ile uçağı hızlandırabilir sol yön tuşu ile uçağın ön kısmını kaldırabilir F ile uçağın uçuş tipini değiştirebilir G tuşu ile tekerleklerin durumunu değiştirebilir ve H tuşu ile de teslim yapacağın maddeyi koordinatlara bırakabilirsin. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Taksici Taksici Bir çok büyük şehrin vazgeçilmez ulaşım aracı olan sarı taksiler bazen çok yararlı olurken bazen de trafiği aksatan en baş öğelerden biri oluyor. Yön tuşları ile oynadığınız bu oyunda verilen talimatları yerine getirmeli belirlenen sürede yolcuları adreslerine teslim etmelisiniz. Kullandığınız arabaya upgrade yapabilir ayrıca yeni araba da alabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Taksi Şöförü Taksi Şöförü Oyunumuzda, yoldaki müşterileri (Yeşil halka ile gösterilenler) A tuşuna basarak yolcu olarak alın ve gitmek istedikleri yere bırakın. Gitmeniz gereken yönü yukarıda ok işaretiyle göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar az insana çarpmanız ve en kısa sürede müşterinizi yerine ulaştırmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

Taksi Park Etme Taksi Park Etme Oyunda değerli eski model aracımızı bize gösterilen yere ustalıkla park etmemiz gerekiyor. play, continue seçenekleri ile oyuna girip yön tuşları ile aracımızı kontrol edip CTRL tuşu ile araçtan çıkma SPACE tuşu ile fren H tuşu ile kontrol edeğiz.

Taksi Öpücüğü Taksi Öpücüğü Takside sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak taksicinin sizi görmemesi gerekiyor. Dikiz aynasından sizi dikizlemeden öpüşmeyi kesmelisiniz.

Sue Saç Kesimi Sue Saç Kesimi Sevimli Sue gitmiş olduğu özel kuaföründe saçlarına güzel bir kesim yaptırmak istiyor. Bunun için öncelikle saç kataloğundan hoşuna giden güzel bir model seçiyor ve ardından kendini kuaförünün yetenekli ellerine bırakıyor. Ve artık sıra sizde Sue nin seçmiş olduğu modeli en orjinal şekilde keserek Sue yi daha da güzel hale getirmelisiniz. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.