Sarı Taksi

Sarı Taksi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Sarı Taksi ; Oyun yüklendiğinde sol altta PLAY GAME butonuna basınız. Uçan taksiniz ile yolculuk sırasında önünüze çıkan araçların üstünden zıplayarak aşmaya çalışın. Yön tuşları ile taksiye yön verebilir, boşluk tuşu ile araçların üstünden zıplayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Sarı Taksi Oyunu 7769 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 17 Araba Oyunları

Sarı Taksi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zıplayan taksi Zıplayan taksi ileri tuşu ile hızlanarak space ile taksilerin üzerinden zıplayın.

Tasarım Abidesi Bilezikler Tasarım Abidesi Bilezikler Tasarım işine merak sardıysanız bu oyunda tasarlayacağınız bileziklerle zevkinize zevk katabilirsiniz. Değişik renk ve motiflerde tasarlayacağınız bilezikler sahiplerinin kolunda dikkatleri üzerinde toplayacak. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Taksici Taksici Bir çok büyük şehrin vazgeçilmez ulaşım aracı olan sarı taksiler bazen çok yararlı olurken bazen de trafiği aksatan en baş öğelerden biri oluyor. Yön tuşları ile oynadığınız bu oyunda verilen talimatları yerine getirmeli belirlenen sürede yolcuları adreslerine teslim etmelisiniz. Kullandığınız arabaya upgrade yapabilir ayrıca yeni araba da alabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Taksi Şöförü Taksi Şöförü Oyunumuzda, yoldaki müşterileri (Yeşil halka ile gösterilenler) A tuşuna basarak yolcu olarak alın ve gitmek istedikleri yere bırakın. Gitmeniz gereken yönü yukarıda ok işaretiyle göreceksiniz. Mümkün olduğu kadar az insana çarpmanız ve en kısa sürede müşterinizi yerine ulaştırmanız gerekiyor. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz.

Taksi Park Etme Taksi Park Etme Oyunda değerli eski model aracımızı bize gösterilen yere ustalıkla park etmemiz gerekiyor. play, continue seçenekleri ile oyuna girip yön tuşları ile aracımızı kontrol edip CTRL tuşu ile araçtan çıkma SPACE tuşu ile fren H tuşu ile kontrol edeğiz.

Taksi Öpücüğü Taksi Öpücüğü Takside sevgilinizle öpüşüyorsunuz. Ancak taksicinin sizi görmemesi gerekiyor. Dikiz aynasından sizi dikizlemeden öpüşmeyi kesmelisiniz.

Sim Taksi 2 Sim Taksi 2 Oyunda amacınız taksi müşterilerini en kısa sürede ve taksiye zarar vermeden istedikleri yere götürmek.

Sim Taksi Sim Taksi Oyunda Gerçek bir taksici gibi, şehirde taksi çağıran kişileri istedikleri yere götür, para kazan taksini geliştir.

Sarısaklı Köfte Sarısaklı Köfte Sarımsaklı köfte yapabilmeniz için mutfakta bulunan malzemeleri sırasına uygun şekilde pişmeye hazır hale getirmelisiniz.Mouse kontrolü ile tüm işlemleri yaparak sarımsaklı köfte yapmalısınız.