Park Yolu Çiz

Park Yolu Çiz Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Park Yolu Çiz ; Oyun içerisinde bulunan arabanın park etmesini sağlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde arabayı siz kontrol edemediğinizden dolayı arabayı park edemiyorsunuz. Bu yüzden dolayı oyun içerisinde arabanın kusursuz bir şekilde park edebilmesini sağlamak için arabanın üstünden başlayarak park alanına doğru, hiç bir yere çarpmayacak şekilde bir çizgi çiziyorsunuz ve çizgi çizme işlemi tamamlandıktan sonra ekranın üst kısmında bulunan GO düğmesine basarak arabayı harekete geçiriyorsunuz. Eğer araba kusursuz bir şekilde park edebilirse oyun içerisinde ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Park Yolu Çiz Oyunu 2461 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Araba Oyunları

Park Yolu Çiz Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zor parkur Zor parkur Gerçekten bu parkuru geçmek o kadar da kolay değil. Yön tuşları ile ilerliyoruz.

Zombi Yolu Zombi Yolu Sanal dünyanın korkulan kahramanları olan zombiler özellikle heyecan seven insanların ilgisini çekmektedir. Kanlarla makyajlanmış bu oyun kahramanları sizlere saldırıda bulunarak canınıza kast etmektedirler. Yapmanız gereken onların saldırısından kurtulabilmek için elinizdeki imkanları kullanarak onları yok etmeye çalışmaktır. Eklediğimiz bu oyunda itfaiye kamyonu ile zorlu bir parkurda itfaiyeyi zombilerin üzerine sürerek en yüksek skora ulaşmaya çalışmalısınız. Oyun bölümlerden oluşmakta ve kazandığınız puanlarla itfaiye ye yeni parçalar ekleyebilmektesiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yetenek Yolu Yetenek Yolu Yetenek yolu olarak isimlendirdiğimiz oyunda size verilen nesneleri mouse yardımıyla bulundukları bölgeden istenilen alanlara doğru ulaştırmaya çalışmalısınız. Bunun için en uygun yöntemleri deneme yanılma yoluyla bularak sonuca ulaşabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme Play butonuna basıp, oyunun içine girince Space(boşluk) butonuna basınız. Tır çalışır haldeyken klavyedeki yön tuşlarıyla size ayrılmış yere doğru tırınızı sürüp, düzgünce park ediniz. Eğer herhangi bir yere dokunursanız oyun hemen bitecektir. Çok dikkatli olarak bütün bölümleri geçmeye çalışınız.

Yaya Yolu Yaya Yolu Zorluk derecesini fareniz yardımı ile seçtikten sonra play butonuna tıklayıp başlatabilirsiniz.Karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayaları kontrol edeceksiniz. Araçların yayalara çarpmaması gerekiyor. O yüzden dikkatli bir şekilde geçmeye çalışın. Mouseyi kullanarak yayaların üzerine tıklayabilir ve onları karşıdan karşıya geçirebilirsiniz. Güvenli anı yakalamaya çalışın.

Yarış Parkuru Yarış Parkuru Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde rakibinizi geçerek en yüksek puana ulaşmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde klavyenizin yön tuşlarını kullanarak ilerleyebilir ve oyunda klavyenizin space yani boşluk tuşuna basarak zıplayabilirsiniz. Oyun içerisinde pek çok engel bulunduğundan dolayı klavyenizin sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak oyun içerisindeki dengenizi düzeltmelisiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken karşınıza çıkan para torbalarını toplayarak oyun içerisinde para kazanarak en yüksek puanlara ulaşabilir ve yarışı tamamlayarak ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz.

Yarış Motorları Dağ Yolunda Yarış Motorları Dağ Yolunda Yeşilliklerle dolu dağlar arasındaki yağ gibi asfalt üzerinde hazırlanmış parkurlarda yarış motorunuz ile eşsiz bir yarış içerisinde olacaksınız. Bölümler halinde tasarlanan oyunda yapmanız gereken birinci olmaya çalışarak bütün görevleri tamamlamak olacak. Yön tuşları ile motoru sürebilir boşluk tuşu ile de NOS yani nitro kullanarak rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Uçuş Yolu Uçuş Yolu Oyun açılış ekranında Start butonuna tıklayarak oyun menüsüne geçebilirsiniz. Karşınıza gelen ekranda Play a tıklayarak oyuna giriş öncesindeki adımları tamamlamalısınız. İstediğiniz uçak modelini ok tuşları ile seçerek oyuna girin. Oyunda ilerlemekte olduğunuz pistte önünüze çıkan engellere çarpmadan bitiş noktasına en yüksek puanla ulaşmaya çalışmalısınız. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Tren Yolu İşletmesi Tren Yolu İşletmesi Toplu taşıma araçlarının en önemlilerinden biri olan trenle taşımacılık hem zamandan hem de maliyetten kazanç sağlar. Yüksek tonajlı cisimlerin nakliyesinde vazgeçilmez bir araç olan trenlerin kullanımı ülkemizdi ne yazık ki olması gerekenin altındadır. Sizler için eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken trenlerin geçmekte olduğu tren yollarını kazaya neden olmadan düzenli bir şekilde yönetmek. Yoldaki yoğunluğu göre kırmızı ışık yeşil ışık sirkülasyonunu sağlayarak kazaları önlemek. Mouse ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.