Okul Otobüsü

Okul Otobüsü Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Okul Otobüsü ; Okul Otobüsü hadi direksiyon başına ve ne kadar iyi olduğunu göster.Ok tuşları ile otobüsü yönlendiriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Okul Otobüsü Oyunu 4299 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -2 Araba Oyunları

Okul Otobüsü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük Otobüsü Yük Otobüsü Oyun'da aracın üstüne yerden eşyaları dolduracak paneli alıyorsunuz ve yolda ilerlerken üstünüzde göreceğiniz asılı eşyaların altına gelerek Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve eşyalar arabanızın yük kısmına doluyor.Aracın hareket için kontrolünü yön tuşlarıyla yapıyorsunuz. Yollar çok kasisli olduğu için yüklediğiniz eşyaların düşme olasılığı çok yüksektir. O yüzden biraz daha yavaş gitmelesiniz. Oyuna başlamak için sağ alt köşedeki Play Game yazan yere tıklıyorsunuz ve Play dedikten sonra oyuna başlıyorsunuz.

Yolcu Otobüsü Yolcu Otobüsü Hava limanındaki yolcuları taşımak için yolcu otobüsünü Yön Okları ile kontrole derek size gösterilen terminale gidin ve yolcuları usta parkınızdan sonra alın. Daha sonra yolcuları uygun yee götürerek tekrar park yapın.

Tatil Otobüsü Tatil Otobüsü Öğrenciler tatile gidecek sizde şoförlüğünü yapıcaksınız bakalım nasıl bir şoför olucaksınız.

Sue Okulda Derste Sue Okulda Derste Ok tuşlarıyla saklanıp, öğretmene yakalanmadan mause (fareyle) yiyeceğe tıklayıp birşeyler atıştırın iyi eğlenceler.

Sue Okula Gidiyor Sue Okula Gidiyor Sue artık büyüdü ve okul çağında. Kıyafetleri oldukça modern. Kıyafetini, modern giysileri tamamlayan gözlüğünü de taktıktan sonra eline kalem verin öğrenci olduğu anlaşılsın. en güzel ve yeni sue oyunları OynaOyun.Net adresinde oynanılır.

Sniper Okulu Sniper Okulu Mouse ile nişan alıp sol mouse tuşu ile hedeflere ateş edin.

Sindy Okula Gidiyor Sindy Okula Gidiyor Sindy ye okula gitmesi için yardımcı olmak istermisin?Önce anahtarı bulup kapıyı açın. Sonra trafik ışıklarından karşıya geçin. Köpeğe kemik verip ondan kurtulun. Otobüsteki ıslak yeri kağıt mendille silip, okula yetişin.

Şehir otobüsü Şehir otobüsü Şehir otobüsü oyununda şehir içinde çalışan bir otobüsü sürerek insanları güzeUrgah üzerinde gidecekleri yere bırakacaksın. Otobüsü sürerken dikkatli olmalısınız. Diğer araçlara ve yol kenarına çarpmamaya dikkat edin. Aksi taktirde sürdüğün aracı mahveder ve oyunu kaybedersiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Perili Okul Perili Okul Perili okulda kız hayaletlerden koruyun.