Mıknatıs Kamyon 2

Mıknatıs Kamyon 2 Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Mıknatıs Kamyon 2 ; Oynaoyun.net mıknatıslı kamyon oyunu eklemeye devam ediyor.Size verilen taşıyıcı ve mıknıtıs gücü olan kamyon ile kutucukları taşıyarak görevi tamamlamaya çalışmalısınız. Ok tuşları ile kontrol ettiğiniz arabanızın mıknatıs gücünü ise fare ile kontrol etmelisiniz. Aldığınız kutuyu tırın içerisindeki gölgeli noktaya taşımalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mıknatıs Kamyon 2 Oyunu 13883 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 77 Araba Oyunları

Mıknatıs Kamyon 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük Kamyonu 4 Yük Kamyonu 4 PLAY ardından START 1 tıklıyorsunuz. Oyun başladığında yük kamyonunu kepçenin altına getiriyorsunuz. Daha sonra Space(boşluk) tuşuna basarak oyuna elmasları kamyonunuza yüklüyorsunuz. Bölüm sonuna kadar ilerleyip elmasları level yazısının altında yazan sayı kadar elmas götürebilirseniz bölümü geçebilirsiniz. Arabanızı klavyenizdeki yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Yönet Ve Fethet 2 Yönet Ve Fethet 2 PLAY yazan yere tıklayınız. Oyun tek veya iki kişilik oynanabilir. Tek oynayacaksanız singleplayer butonuna tıklamalısınız. Yeni bölüm oynamak için start new campaign'e tıklayıp kendi takımınız seçiniz. Oyun başladığında fetih edeceğiniz kaleden askerler üzerinize doğru gelmekte olacaktır.Bize gösterilen ok işaretini düşmanlarımızın geliş yönüne doğru klavyedeki yön tuşlarıyla sol üst köşedeki askerlerimizden istediğimizi seçerek boşluk(speace) tuşuna basarsak askerimiz yaratılmış olur ve karşı atağa geçer.Askerleri seçerken hangi silahı kullandığına dikkat ediniz.Okçulara uzaktaki adamları,yakın düşmanlarada kılınç kullanan askerleri verirseniz oyunu kazanmanız kolaylaşıcaktır.

Yetisports  2 Yetisports 2 Yetisports serisinin ikinci bölümü olan bu oyunda kutup ayısının eline aldığı kartopu ile yunusun üzerinden atlayan pengueni vurmalısınız. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uçaksavar kamyon Uçaksavar kamyon LETS GO yazan yere tıklayınız. Oyun açılmaya başlayacaktır. Uçaksavar kamyon oyununun kısa filmi karşınıza çıktığında izledikten sonra sol üst köşedeki Click to skip yazısına tıklayınız.Play game, standart zorluk derecelerinden de en kolayını seçmek istiyorsanız Easy ye tıklayarak Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve oyun başlıyor. Oyunda uçaklar size bomba atacaktır ve üzerine gelen bombalar kamyonu yukarı zıplatıyor yukardan düşerken uçakların üzerine kendinizi düşürseniz,uçakları yok edip puan kazanırsınız. Oyun klavyedeki yön tuşlarıyla oynanıyor.

Tehlikeli Kamyonet Tehlikeli Kamyonet Tehlikeli kamyon ile engelleri aşarken, kaza yapmamaya özen göstermeli ve bitiş noktasına en hızlı şekilde ulaşmalısınız.

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız.Oynaoyun.net iyi oyunlar diler..

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Süt kamyonu kasasına yüklediğiniz sütleri zamanında fabrikaya ulaştırmaya çalışın. Böylece yeni bölümlerde tekrar oynayabilir ve skorunuzu katlayabilirsiniz.

Survivor 2 Survivor 2 Oyuna giriş yaptıktan sonra yeşil otlukların olduğı bölgeleri kazarak içlerinin su ile dolmalarını sağlamalısınız. Daha sonra bu bölgeden su içmeye gelen kuzu ve martıların sütlerinden ve yumurtalarından faydalanarak yaşam mücadelesi vermelisiniz. Her bölümde kendiniz biraz daha geliştirmeye çalışmalısınız.

Süper Kamyon Süper Kamyon Kolileri kamyona yükleyip fabrikaya götürmeniz gerekiyor.