Kırmızı itfaiye Arabası

Kırmızı itfaiye Arabası Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı itfaiye Arabası ; Büyük itfaiye kamyonu yangınları söndürmek için son sürat hareket ediyor sizin göreviniz ona bu zor macera'da yardımcı olmak. Oyun yüklendiğinde sol'da PLAY butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. zorlu yolda aracı devirmeden yangına varın yangın yerine geldiğinizde space(boşluk) tuşuna basınca yangını söndürmek için su fıskiyesini açınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı itfaiye Arabası Oyunu 3196 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 16 Araba Oyunları

Kırmızı itfaiye Arabası Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zombi Arabası Zombi Arabası Caddedeki zombiler ile savaşarak onları yok edeceksiniz. Daha sonra zombi arabasına binerek karşınıza çıkan zombileri yok edin. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yıldız Arabası Yıldız Arabası START yazan butona tıklıyorsunuz. Ardından yön tuşlarını kontrol ediyorsunuz. Arabayı sol veya sağ yapmak için sol-sağ yön tuşları yukarı aşağı yapmak için yukarı-aşağı yön tuşlarını kullanmalısınız. Oyunu oynarken tekrar başlaması için "R" tuşuna oyundan çıkmak için ise Q tuşuna tıklayabilirsiniz. İncelemeler bittikten sonra Race Now yazan yere tıklayarak araba yola çıkmaya hazırdır. Oyundaki altınları toplayarak puanınızı yükseltip yüksek rampalardan hızlıca geçiniz ki yüksekteki altınlarıda toplayabileseniz.

Yılbaşı Kar Arabası Yılbaşı Kar Arabası Taş Devri Kar arabasıyla tehlikeli engelleri kaza yapmadan geçmeli ve yiyecekleri toplayarak puan toplamalısınız.

Vitesli Yarış Arabası Vitesli Yarış Arabası Hayatımızın vazgeçilmez parçası olan arabalar hayatımız kolaylaştıran en büyük yapay nimetlerden biridir. Onlar sayesinde uzak mesafeler ortadan kalkarak kolayca ulaşılabilen yerlere dönüşür. Bu oyunda da sürmekte olduğunuz araba diğer yarış oyunlarından farklı olarak düz vitesli olarak tasarlanmış. Ok yön tuşları ile aracınızı yönlendirebilir, `Shift, Ctrl` tuşları ile vites değiştirebilir ve `Boşluk` tuşu ile el freni kullanabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Uzay Arabası Uzay Arabası Oyun yüklendikden sonra New Game butonuna basıp oyuna başlıyorsunuz. Başldığınız oyunda amacınız uzaylılarla iligli hortum görünümündeki yere varmaktadır. En baştaski seviyelerde çok kolay gözüken uzay araba oyunu ilerki seviyelerde çok daha zorlaşacaktır. En ufak bir hatada araba ters dönerse hemen patlacaktır. Arabayı sürmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınınız. Yeni seviyeye geçerken Next Level yazan yere tıklayınız.

Süt Arabası Süt Arabası Arabanın kasasında bulunan sütleri dökmeden oyun içerisinde götürmeniz gereken hedefe ulaştırarak oyun içerisinde puan alabilir ve bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Oyun içerisinde ayrıca sütleri taşırken çok engebeli yollardan geçtiğinizden dolayı aracın tekerleri oynamaktadır. Bu yüzden dolayı oyun içerisinde çok ağır bir şekilde sütleri hedefe ulaştırmalısınız. Oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde ilerlerken arabanızın dengesi bozulduğundan dolayı klavyenizin sağ ve sol yön tuşları ile arabanın dengesini sağlayabilirsiniz. Bir sonraki bölüme geçtikten sonra menüden 2 rakamını seçerek bir sonraki bölümü oynayabilirsiniz.

Sünger Bob Hamburger Arabası Sünger Bob Hamburger Arabası Sünger Bob arabasına saldıran kötü adamlar ile savaşıyor. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Sindirella Arabası Sindirella Arabası Prenses Sindirella ile arabasına güzel ve şık tasarım yapmalısınız. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Simpsons Arabası Simpsons Arabası Play seçeneğine tıklayarak giriş yapabilir, birinci etaptan başlayarak ilerleyebilirsiniz. Aracın kontrolünü sağlayabilmeniz için yön tuşlarını kullanmalısınız. Tümsek yollara dikkat ederek araca kaza yaptırmadan bölümü bitirmeye çalışacaksınız.