Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon

Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon ; Büyük tekerlekli kamyonlarla yarıştığınız oyunda amacınız kamyonu yoketmeden bitiş noktasına ulaşmak. Önünüze çıkacak engelleri dikkatli şekilde geçmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon Oyunu 1898 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Araba Oyunları

Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yük Kamyonu 4 Yük Kamyonu 4 PLAY ardından START 1 tıklıyorsunuz. Oyun başladığında yük kamyonunu kepçenin altına getiriyorsunuz. Daha sonra Space(boşluk) tuşuna basarak oyuna elmasları kamyonunuza yüklüyorsunuz. Bölüm sonuna kadar ilerleyip elmasları level yazısının altında yazan sayı kadar elmas götürebilirseniz bölümü geçebilirsiniz. Arabanızı klavyenizdeki yön tuşları ile kontrol ediyorsunuz.

Uçaksavar kamyon Uçaksavar kamyon LETS GO yazan yere tıklayınız. Oyun açılmaya başlayacaktır. Uçaksavar kamyon oyununun kısa filmi karşınıza çıktığında izledikten sonra sol üst köşedeki Click to skip yazısına tıklayınız.Play game, standart zorluk derecelerinden de en kolayını seçmek istiyorsanız Easy ye tıklayarak Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz ve oyun başlıyor. Oyunda uçaklar size bomba atacaktır ve üzerine gelen bombalar kamyonu yukarı zıplatıyor yukardan düşerken uçakların üzerine kendinizi düşürseniz,uçakları yok edip puan kazanırsınız. Oyun klavyedeki yön tuşlarıyla oynanıyor.

Tehlikeli Kamyonet Tehlikeli Kamyonet Tehlikeli kamyon ile engelleri aşarken, kaza yapmamaya özen göstermeli ve bitiş noktasına en hızlı şekilde ulaşmalısınız.

Tavşan Kamyonu Tavşan Kamyonu Başlangıç noktasından aldığınız şekerleri bozuk yollar kamyonetizle devirmeden kayıp yaşamadan taşımaya çalışmalısınız. Yükleri teslim noktasına iletmeli ve puan kazanmalısınız.Oynaoyun.net iyi oyunlar diler..

Süt Kamyonu Süt Kamyonu Süt kamyonu kasasına yüklediğiniz sütleri zamanında fabrikaya ulaştırmaya çalışın. Böylece yeni bölümlerde tekrar oynayabilir ve skorunuzu katlayabilirsiniz.

Süper Kamyon Süper Kamyon Kolileri kamyona yükleyip fabrikaya götürmeniz gerekiyor.

Süper Büyükanne Süper Büyükanne Büyükanne ikiz bebekleri bakmak için onları annelerinden alıyor.Onları mutlu etmek,karınlarını doyurmak,yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır.

Süper Büyük Babaanne Süper Büyük Babaanne Bakıcı büyükanne kızından ikiz bebekleri alıyor. Onları mutlu etmek, karınlarını doyurmak, yaramazlık yapmasınlar diye başında durmak zorundadır. Oyun girmek istiyorsanız PLAY butonuna tıklayınız. Arkasından yine PLAY butonuna tıklayarak oyua başlayınız. Oyundaki bir bebek genelde sizden oyuncaklar ister. Oyunca isterse hani oyunca ise onun üzerine tıklayıp bebeğe vermelisiniz. Bebeklere iyi göz kulak olun,oynadıkları yerin yanında kocaman bir akvaryum vardır ve bebekler öyle şeyleri düşürmeyi çok sever.

Simpson İnşaat Kamyonu Simpson İnşaat Kamyonu Ünlü çizgi film karakteri simpson ile yapımı devam bir inşaata malzeme taşımalısınız. Bunun için hızlı hareket etmeli, engelleri aşmalı ve kayıp yaşamamalısınız.