Kırmızı Ambulans

Kırmızı Ambulans Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Ambulans ; Şöförlerin içinde en zor görev bana kalırsa ambulans şoförlüğü çünkü hastaların hayatını belkide saniyelerle kurtarıcak olan şofördür. Bu oyunda ambulans şoförü sizsiniz ve hastalara en hızlı şekilde ulaşmaya çalışmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kırmızı Ambulans Oyunu 1562 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Araba Oyunları

Kırmızı Ambulans Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Kırmızı Zıp Zıp Top Kırmızı Zıp Zıp Top Yerinde duramayan kırmızı zıp zıp topla bonusları toplayarak bölümü tamamlamalısınız. Yön tuşları yardımcı olacaktır.Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Kırmızı Top Macerası Kırmızı Top Macerası Kırmızı Top Macerası olarak isimlendirdiğimiz bu oyunda Ormanda eğlenceli bir ilerleme içerisinde olacaksınız. Engelleri aşmak için çeşitli uğraşlar sarf etmeniz gereken oyunda Kare cisimlerin üzerine zıplayarak onları yok etmeye çalışmalısınız. Yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kırmızı Kamyonet Kırmızı Kamyonet Oyun yüklenmesi zaman alıyor oyun bittiğinde play tuşu ile ilerliyorsunuz yön tuşları ile oynuyorsunuz. Kamyon yük dolduğunda dikkatli olun yükleri dökmeyin.

Kırmızı İtfaiye Kamyonu Kırmızı İtfaiye Kamyonu Şehirde kaos hakim heryer birbirine girmiş durumda sizin göreviniz ise yangın yanan eve en hızlı şekilde ulaşmak ve yardımcı olmak.

Kırmızı itfaiye Arabası Kırmızı itfaiye Arabası Büyük itfaiye kamyonu yangınları söndürmek için son sürat hareket ediyor sizin göreviniz ona bu zor macera'da yardımcı olmak. Oyun yüklendiğinde sol'da PLAY butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. zorlu yolda aracı devirmeden yangına varın yangın yerine geldiğinizde space(boşluk) tuşuna basınca yangını söndürmek için su fıskiyesini açınız.

Kırmızı Golf Arabası Kırmızı Golf Arabası Zengin sporu olarak bilinen golf özel ekipmanları ile oynanmaktadır. Yeşilin güzelliğine doyamayacağınız alanlar üzerinde oynanan bu oyunda yapmanız gereken gol sopası ile golf topunu arazi üzerinde belirli yerlerde açılan deliklere göndermek olacak. Eklediğimiz bu oyunda yapmanız gereken büyük golf sahalarında bir noktadan diğer bir noktaya gitmenizi kolaylaştıran golf arabasını sürmek olacak. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon Kırmızı Büyük Tekerli Kamyon Büyük tekerlekli kamyonlarla yarıştığınız oyunda amacınız kamyonu yoketmeden bitiş noktasına ulaşmak. Önünüze çıkacak engelleri dikkatli şekilde geçmelisiniz.

Kırmızı Başlıklı Kızın Macerası Kırmızı Başlıklı Kızın Macerası Kırmızı başlıklı kızın macerasını resimdeki farkları bularak görücez.Continue dedikten sonra PLAY diyerek 2 resimdeki farkı bul oyununa başlıyoruz. Oyunda amacımız 2 resim arasında ki 5 farkı bulabilmek. Farklar oldukça az belli oluyor ve işiniz oldukça zor.

Kırmızı Başlıklı Kız Orman Yolu Kırmızı Başlıklı Kız Orman Yolu Kırmızı başlıklı kız ve arkadaşı orman yolundan büyükannesine giderken yola attıkları şekerleri kurt giyiyor ve büyüyor.Kırmızı başlıklı kıza yakalanmaması gerekiyor.Oyunu fare ile oynayın.