Direksiyon dersi

Direksiyon dersi Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Direksiyon dersi ; Oyun yüklendikden sonra START yazısına tıklıyorsunuz. Arkasından kendinize bir araba seçiyorsunuz. Oyun başlasın diye Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz. Arabanızı klavyedeki yön tuşlarıyla hareket ettiriyorsunuz. İlk parkur kolay olacaktır dümdüz gitmeniz yeterlidir. İkincisinde iyi giderken bayan polis size göz kırpıp sizi yanıltabilir. Dikkat etmelisiniz.Çünkü çarptığınızda hemen oyun bitecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Direksiyon dersi Oyunu 3223 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 8 Araba Oyunları

Direksiyon dersi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Türkçe Dersi Türkçe Dersi Türkçe dersi yazım kuralları oyunu oldukça eğitici ve öğretici bir oyundur. Başlıkta'da görüldüğü gibi mükemmel bir türkçe dersi oyunu sizler için bulduk. Oyunun amacı soruları doğru cevaplamak başarılar.

SüngerBob Müzik Dersi SüngerBob Müzik Dersi Çılgın SüngerBob müzik eğitimine merak salmış. Gittiği müzik okulunda öğrenmeye ilk olarak notalarla başlıyor. Anlaşılan o ki Sünger in bu işi öğrenmesi biraz zaman alacak. SüngerBob a müzik dersinde yardımcı olmanız gerekiyor. Mouse ile notaları yönlendirebilirisiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Matematik Dersi Matematik Dersi START Tuşuna basıyorsunuz Soruların cevaplarını TOTAL yazan yere yaz. ve TOTAL 'e bas.

Köpekler Direksiyon Başında Köpekler Direksiyon Başında En zevkli aktivitelerden bir tanesi olan araba sürme hele bir de başkalarına karşı yarışılarak yapılıyorsa daha da eğlen celi bir hal almaktadır. Güvenli pistlerde yapılması gereken bu yarışlar insanların için tehlike arz etmemelidir. Eklediğimiz oyunda köpekler sürmekte oldukları değişik şekil ve tarz da arabalarla birbirlerine karşı yarış müsabakası düzenlemektedirler. Sizinde yapmanız gereken sürücülüğünü yapacağınız araç yarış kahramanınızı en ön sıralara taşıyarak birinci olmasını sağlamak olacak. Mouse ile arabayı sürebilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Gitar Dersi Gitar Dersi Herkesin kendince çalmak istediği ve çalmayı merak ettiği bir müzik aleti vardır. Tabiki gitar da onlardan bi tanesi. Bu oyunda istenilen notaları gitar üzerinde çalmaya çalışarak kulağa hoş gelen müzikler oluşturabilirsiniz. Müzik ruhun gıdasıdır sözünden yola çıkarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Direksiyon dersi Direksiyon dersi Oyun yüklendikden sonra START yazısına tıklıyorsunuz. Arkasından kendinize bir araba seçiyorsunuz. Oyun başlasın diye Space(boşluk) tuşuna basıyorsunuz. Arabanızı klavyedeki yön tuşlarıyla hareket ettiriyorsunuz. İlk parkur kolay olacaktır dümdüz gitmeniz yeterlidir. İkincisinde iyi giderken bayan polis size göz kırpıp sizi yanıltabilir. Dikkat etmelisiniz.Çünkü çarptığınızda hemen oyun bitecektir.