Çölde İş Makinası Yarışı

Çölde İş Makinası Yarışı Oyunu Oyna
Sponsorlu Bağlantılar

Çölde İş Makinası Yarışı ; İş makinelerine meraklıysanız bu oyun tam size göre. Kepçeli traktör ve tekerlekli beko araçlarından oluşan bu oyunda çöl de oluşturulmuş bir parkurda rakiplerinizle eşsiz bir yarış yapacaksınız. Bunun için oyun öncesinde yarışacak olduğunuz iş makinesini seçerek oyuna giriş yapın ve rakiplerinizi geride bırakmaya çalışın. Yön tuşları ile oynayın. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çölde İş Makinası Yarışı Oyunu 1458 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Araba Oyunları

Çölde İş Makinası Yarışı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Bisiklet Zorlu Bisiklet Yüksek rampalardan sevimli çocuğu düşürmeden geçirmelisiniz. Yön okları ile bisikletin dengesini kontrol edebilirsiniz. Space tuşu ile yön değiştirebilirsiniz. Oyunda level atladıkça zorlaşan parkurlar olucaktır, pes etmeden bu parkurları geçmeye çalışın

Yüzyılın Nişancısı Yüzyılın Nişancısı Yüzyılın nişancısı oyununda profesyonel nişancı ile zorlu bir koridorda ilerlemektesiniz. Elinizdeki sniper tüfeğinizle boşa atış yapmadan bütün düşmanlarınızı hızla öldürmelisiniz. Atışları mouse ile yaparken klavyedeki S tuşu ile ilerleyebilir X tuşu ile de hedefi yakınlaştırabilirsiniz. Türkiyenin lider oyun oyna sitesi sizler için birbirinden güzel kral oyun içeriği sunuyor.

Yunusların Sirk Gösterisi Yunusların Sirk Gösterisi Sirkteki sevimli yunuslar akrobatik hareketler yapmak istiyor. Yunuslar ile eğlenceli bir oyun oyna. Kral oyun iyi eğlenceler diler.

Yumurta Pişirme Yumurta Pişirme Start spillet e tıkla. Önce 3 yumurta yı kaba kır. sonra sütü dök ve karıştır. iyice karıştıktan sonra ocağı yak ve tavayı ateşe koy. sonra karışımı tavaya dök. kapagını kapat. süre dolunca hemen al tavayı ve tabaga koy. sonra tekrar aynı şeyleri yap.. süre bitene kadar ne kadar çok ve güzel yumurta pişirirseniz o kadar çok puan alırsınız, yakarsanız aldığınız puan azalır.

Yol Yarışı Yol Yarışı Oyun yüklenince sırasıyla Play,Skip intro,start mission deyiniz. Oyun yön tuşları ve Q,S tuşları ile oynanıyor.

Yıldız Gemisi Yıldız Gemisi Güzel bir saldırı ve savaş oyunu yükleme tamamlandıktan sonra PLAY butonuna basarak oyuna başlayın, mouse ve sol tıklama ile eminizi yönlendirip ateş ederek düşman filosunu yok etmeye çalışın verilen bonus cephaneleri kullanarak ateş gücünüzü arttırın.

Yiyecek Kapma Yarışı Yiyecek Kapma Yarışı yukarıdan gelen meyveleri zıplayarak yemege çalışın arkadaşlarınız sizden önce yakalamaya çalışacak dikkat ediniz.

Yetisports 3 Yetisports 3 Mouse yardımıyla oynadığınız oyunda denizden çıkan pengueni kutup ayısıyla en yüksek noktalara fırlatmaya çalışmalısınız. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna

Yetisports 1 Yetisports 1 Yıllardır flash oyunlarında özelliğini kaybetmeyen yetisports serisinin ilk oyunu. Yüksek puanlar yapmak için emek sarf edilen bu oyunda kutup ayısının sopasıyla kayaların üzerinden atlayan pengueni vurarak onu en uzak mesafeye göndermeye çalışmalısınız. Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Kral oyunlar bulunduğu kral oyun sitesi ile oyun oyna